Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 25.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Синдром на Мениер, мигрена  
Автор lora_pw (член)
Публикувано14.07.09 18:32



Здравейте! Моля, който е наясно, да ми отговори. Дали с хомеопатия мога да лекувам Мениеров синдром. Предполагам, че имам този проблем. Скоро ще имам резултати от изследванията си. Децата си отдавна лекувам при класически хомеопат, но за себе си все не намирам време. А и не съм имала някакви сериозни проблеми. Единствено откъслечни главоболия с виене на свят и гадене. За съжаление последната такава криза продължи по-дълго и ще трябва да предприема мерки. Четох в интернет за болестта и никак не ми се иска да се лекувам с пирамем и други подобни хапове. ПРедварително благодаря на всеки, който ми даде някаква насока по този въпрос.



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: lora_pw]  
Автор snakeling ()
Публикувано14.07.09 19:11



да, лекува се

намери време и за себе си





Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: snakeling]  
Автор lora_pw (член)
Публикувано17.07.09 12:24



Благодаря! Ще предприема нужните мерки.



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: lora_pw]  
Автор vesise (непознат )
Публикувано09.08.09 11:12



Zdraveite,Lora_pw bih iskala da pi6ete malko pove4e za homeopati4noto le4enie na Menier kak proti4a? Ot skoro razbrah 4e i az sam bolna ot sa6tzoto zabolyavane zatova me interesuvat alternativi na le4enie.6te ti bada mn. blagodarna ako otgovori6.



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: vesise]  
Автор lora_pw (член)
Публикувано10.08.09 20:50



Здравей vesise!
За съжаление все още не съм започнала лечението. Освен това, аз не съм твърде тежък случай, тъй като нямам физиологичен проблем. Това, което на първо време мога да те посъветвам, е да водиш спокоен живот и да си наложиш волята да не се поддаваш на стреса и напрежението, защото това заболяване поне при мен до голяма степен е на психосоматична основа. Стермя се да съм спокойна въпреки всичко. От време на време пия мента глог и валериан, когато почувствам дискомфорт. Избягвам да употребявам по-серизони лекарства. Смятам да посетя и някой добър кинезитерапевт. Когато започна хомеопатично лечение, ще пиша, макар че, известно е, че хомеопатеичното лечение е строго индивидуално за всеки. Поздрави!



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: vesise]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано17.08.09 13:23



Хомеопатичното лечение протича според особеностите на всеки. Лично за мен в рамките на 6 месеца изчезнаха всичките ми оплаквания и така вече 3-та година като нямам поддържаща или профилактична терапия. Препоръчвам да се обърнете към класическата хомеопатия и да намерите добър доктор на когото да се доверите. За протокола да отбележа, че мигрените ми бяха меко казани ужасни, а след една катастрофа продължителността на кризата стигна до седмица и шепа хапчета.



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: Finch!]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.08.09 17:46



при кой хомеопат се лекува?





Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: snakeling]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано17.08.09 17:48



Д-р Ванков и още съм при него





Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: Finch!]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.08.09 20:39



мерси



Тема Re: Синдром на Мениер, мигренанови [re: Finch!]  
Автор vesise (непознат )
Публикувано19.08.09 08:30



mn.blagodarya za informaziata bihteli posochili adresa na homeopata d-r Venkov?npichete malko poveche za bolesta imahte li chum v uchite? pri men krizite zapochvat s silno svirene v uchoto, migrena nyamam. stresat li e prichinata za tova zabolyavane? nai hubavoto e che se lekuva.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.