Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 24.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ваксините-как тровим себе си и децата си.  
Автор snakeling ()
Публикувано20.06.09 18:00



две видео лекции на английски от Др. Дейвид Аюб, дългогодишен излседовател на ефектите на ваксините, американски лекар.








Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: snakeling]  
Автор QTEK ™ (†Заличител†)
Публикувано21.06.09 13:56



мдаа не слагайте ваксини на децата си явно ги харесвате дефекно модифицирани... аман от разбирачи...

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: QTEK ™]  
Автор snakeling ()
Публикувано21.06.09 15:50



харесвам си децата НЕМОДИФИЦИРАНИ

аман от спамери




ти можеш да се изкажеш само ако гледаш филимите и спориш по същество с фактите, а не да ми правиш възклицания тука, които хич не впечатляват никого.



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: QTEK ™]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано22.06.09 07:04



Ей, Кютек,

Много ти треперят пръстите на краката, бе!




Никога не казвай никога!



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: snakeling]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано24.06.09 13:17







Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: masterix]  
Автор snakeling ()
Публикувано24.06.09 15:51



хех, е какво станало? установили, че е свиски грип, който впрочем се лекува точно както и несвиснския, обвинили хомеопатя, че не бил направил нищо, като че те са направили, взели ги в болница, където те преспали и днес ще ги изписват вече здрави благодарение на родната медицина. СМЕХ!



Ма се пишат статии иначе и се подпомагат акциите на Дик Чейни и Обама в тамифлуто. Не знам колко глупав трябва да е човек за да не вижда как го лъжат нагло и директно.



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: snakeling]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.06.09 20:23



Не знам колко глупав трябва да е човек за да не вижда как го лъжат нагло и директно.
И му пробутват добре разредена добре разтресена добре изсушена вода, убеждавайки го че е лекарство и лекува.



Bеer? Mоre?



Тема Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано24.06.09 22:23



За хомеопата не е трудно да диагностицира грип, нали? И нали им прави т.нар. "подробно интервю", ще разбере, че са дошли скоро от рискова държава и като събере 2 и 2, ще реши кой точно грип може да е. Тъй като е остро заразен, то трябва да ги отправи бързо преди всичко към изолатора на инфекциозното отделение, за да не заразят и други хора. Пък после може да си мисли с какво и колко разредено лекарство да ги лекува. Но може и да е бил зает с нещо по-важно, като напр. да пише по форумите, колко неправилно е висшето медицинско образование.



Апропо, добре е да вземе и той да се изследва, че знае ли човек ...



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: bira_more]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.06.09 03:40



бира ти с твоите "остроумни" ремарки и подвижна мисъл ставаш за рекламно лице на тимерозала



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.06.09 03:44



тоя скам със свинския грип е точно същия като със атипичната пневмония и т.н

лекува се по същия начин като и другите грипове, както би казал пандела-сс шкембе чорба и седмица неходене на работа

това са направили и в болницата-сложили са ги да спят на неудобни легла в грозни нощници и после са ги изписали здрави видите ли



а канарчетата, продължават да верват и да цъкат в умиление пред родния епидеимологичен контрол. Впрочем много ми е интересно как са разбрали, че е свински грип. Да не би нашите да знаят как да го познаят?



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: bira_more]  
Автор amateur2OO7 (непознат)
Публикувано25.06.09 10:35



Ас пък ни моа да разбиръ колку й простъ мойтъ жинъ - мъчи съ дъ пусни тиливизура ут дистънционнуту. Пък то ни ще. Вика ми наялу бътерий затуй нищялу. Кък шъ ще мъ - няа кабел, жица няа. Пу въздухъ ли да съ пусни, кък дъ стигни ду тиливизура тоз ток от дистънционнуту!?... (Хумиу)патка с патка таквъз!
Ся почнала и с илачи без моракули да цери хорта - разни Барони-Марони и тинтири-минтири!
Га ни земя ас антиботика и да си постеля на чарвото с ина греяна....



Тема Как са познали.нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.06.09 11:50



Има си конкретен кръвен тест. Ама ти сигурно не си чула за него или ако си чула, то ще кажеш, че не дава достоверни резултати.





Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: amateur2OO7]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.06.09 15:37







Тема Re: Как са познали.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.06.09 15:43



ама ти знаеш това, или си мислиш, че е така?

айде образовай се наистина как се диагностицира свинския грип и после ела пак кажи как било

просто ме потрисате тия, дето идея си нямате, обаче си обяснявате как нещо трябва да е "логично" и идвате да обяснявате на хората със супер авторитетно звучащи твърдения.Ама че твърденията ви, че почиват на метаново-серни производни на храносмилането ви...еее.кво сега, то сигурно така и така никой не разбира и няма да ви хване, че сте неграмотни.


И трагедията не е, че сте неграмотни.Всеки си има специалност, в която е добър.да се надяваме/ и в останалите сфери на знанието не е кой знае колко напреднал. Трагедията е, че не ви и хрумва да се опитате да научите нещо и да си разширите мирогледа, а ви стига тая награда да излъжете някого, че разбирате нещо.



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано25.06.09 23:20







Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано25.06.09 23:22



е точно същия като със атипичната пневмония и т.н

лекува се по същия начин като и другите грипове, както би казал пандела-сс шкембе чорба и седмица неходене на работа


вервай ми това за атипичната не бих го казал



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.06.09 02:00



стреснали са те а? Аз бях в Торонто като стана истерията...страшна работа ти казвам. И какво стана-умряха 7 души в тая страховита епидемия, една баба на 78 години на легло, и не знам още какви случаи...За която и болест да започнеш да вадиш статистика и впрегнеш хиляда журналиста да пеят каквато песен им казваш и целя свят почва да си мисли, че нещо страховито се случва. И за конюнктивит да почнеш да вадиш статистиката и това ще те уплаши до смърт. Аз съм чувала за човек умрял от конюнктивит.Ако го кажа на някой журналист от някой по-жълт вестник и още утре ще видиш исплескано на първа страница :"Епидемия от смъртоносен конюнктивит, май."



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано26.06.09 13:26



Лелче!
Да те светна. Атипичната пневмония, не се причинява от вируси, и не ми разтягай локуми какво било в Торонто или на майната си, ами вземи малко почети





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.06.09 14:59



кви вируси бе чиче?Кой говори за вируси? Локумите ги разтгяш ти. Аз бях в центъра на събитята и внимателно следях какво става, докато ти си бил на топло у мама и тате и си треперел в ужас да не те стигне атипичната.

Редактирано от snakeling на 26.06.09 15:07.



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.06.09 15:03



обаче ми е много интересно, защо след като аз не бях казала нищо за вируси, ти се намеси да ми кажеш, че нищо не разбирам и атипичната пневмония не се причинявала от вирус, което е абсолютно невярно.И ти се водиш дофтор.

ужасттттт....чувал ли си за сарс коронавирус?той какво причинява според теб?

просто като се замисли човек колко често накои лекари се правят на многознайни като всъщност бъкел не знаят и се крият зад авторитета на дипломата си, за да се правят на велики на чужд гръб и лошо ми става.

добре, че не всички лекари са такива, че ужас



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано26.06.09 15:36



обаче ми е много интересно, защо след като аз не бях казала нищо за вируси, ти се намеси да ми кажеш, че нищо не разбирам и атипичната пневмония не се причинявала от вирус, което е абсолютно невярно

лелче!
аре за домашно да почетем и за вирусните пневмонии


ама нещо ептен изтрещя



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано26.06.09 15:41



е точно същия като със атипичната пневмония и т.н

лекува се по същия начин като и другите грипове, както би казал пандела-сс шкембе чорба и седмица неходене на работа



лелче, ама май трябва да ти викам бабче, това май са твой думи


нещо там за забравяне не можеш ли да вземеш
де набъркваш грипа с атипичните пневмонии
това че грип може да причини пневмония, което си е и доста опасно, не означава че всеки грип причинява пневмония
та залаягай и учи имаш мнооо за учене



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.06.09 17:13



чичка, бегай си шмъркай шекмбето, щото явно си бягал от лекции доста.





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.06.09 17:20



чичка, шмъркането на шкембе ти е увредило челните дялове, като гледам



ако прочетеш по-съсредоточено какво съм казала ще видиш, че си силно неразбрал, отново

казах, че грипът е същата измама както и сарса-това беше цялата връзка между двете, която аз направих

ти обаче не схванал, тръгна да ми разправяш как грипа и сарса били различно нещо /дубруто, донке!/ и даже се изцепи да ми кажеш, че сарса не бил вирусен, което ясно показва, че си си бъркал в носа и си мечтал да бръкнеш под полата на колежката Гинка, вместо да слушаш какво ти се приказва по лекции.

А може пък и да съм несправедлива към теб. Може би такива лекции никога не сте имали, което даже е по-вероятното като са има предвид нивото на медицинското образование в България.

А може би пък съм несправедлива към мединцинското образование. Най-вероятно ти по това време си бил вече завършил, и е било то твоята собствена съвест и професионализъм да прочетеш и научиш нещо, но ти отново си си бъркал в носа и си мчтаел за Гинкиния скут и си оставил тия ненужни работи -сарса и т.н. настрана.



пак да кажа-добре че не са само такива лекарите



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано27.06.09 14:00



бабке
почвай пирамема щот яко затъпяваш





и си мечтал да бръкнеш под полата на колежката Гинка,


пак те избива на еротични мисли

вервай изчетох доста съсредоточено, но освен голямата ти каша в главата, нищо друго не схванах.
Фащай учебниците и учи, ако не искаш да ти се подигрват



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано27.06.09 14:39



не можа да кажеш нищо смислено, нали?не съм и очаквала.



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано28.06.09 22:00



а ти можеш ли???????





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.06.09 03:00



продължаваш да приказваш празни приказки, щото няма какво друго да кажеш, виждам



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано29.06.09 08:14



абе аз имам много да кажа, ама проблема е, че едва ли ще го разбереш





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.06.09 18:26



видя се



я кажи за вируса на атипипината пневмония и как не е вирус



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано29.06.09 19:51



лелче
аре мааалко да се пообразоваме
да направим разлика между вирус, рикетсия и хламидия


пак ще ти го кажа
оправи си първо кашата в главата



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.06.09 01:43



алоуу, чиче, ти дофтор ли викаш беше?



айде да ми отговориш на въпроса какво точно е :сарс коронавирус и какво точно причинява и дали е вирус, рикетсия или на баба ти старата шапка





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.06.09 07:48



че лелче, тва си е вирус, това, че някой го е набедил за причинител на атипична пневмония и недоразбралите, като теб са погълнали информацията, без да я осмислят си е техен проблем


аре бегай да четеш, и по-важното подреди бардака в главата ти



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.06.09 17:26



НЯКОЙ(в частност СЗО) го бил НАБЕДИЛ за причинител на атипичната пневмония/САРС/........................Ти кухчо ставаш за фелдшер в някое свиленградско село най-много.Там САРС едва ли ще има и няма да има значение, знаеш ли нещо за него или не. Ай купувай билет за Ъхтобуса и се отпрашвай за на където ти е мястото.

Редактирано от snakeling на 30.06.09 17:27.



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано30.06.09 20:16



лелче
пак си нещо разбрала недоразбрала, нещо тия работи май ги разбираш, както отглеждането на крави





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.06.09 23:15



чиче, ше изпуснеш автобуса за село, бягай към гарата





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано01.07.09 12:46



ааа лелче бъркаш
мен ме чакат автобусите


не тръгват без мен
та не се заяждай на дребно, когато нямаш какво да кажеш, ами сядай и учиц



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано01.07.09 15:30



чакат те, как да не тя чакат,ве чиче, кво ще правят без селския фелдшер

докато наричаш ЗСО "някой си" и не знаеш кой е причинителят на САРС, ше лекуваш бабите от въшки из свиленградско



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано01.07.09 22:33



лелче
глей са, пак ти казвам! Това, че някой си е решил да го кръсти "атипична пневмония" си е негов проблем


ама това, че ти си куха лейка, си е твой проблем
аре бегай учи, че да не ти се смеем
е ти ги жокерите
хламидии рикетции, легионели, вируси
учи лечле учи



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано01.07.09 22:50



кухандъре, говорим за епидемията от САРС-а.к.а Атипична Пневмония. Това става ясно от началния пост който споменава пневмонията.

Това, че понеже ти си неграмотен и си ходил на лекции, колкото да завериш, а като си завършил не си прочел и един ред по специалността си не е ничия вина освен твоя. Спри да се излагаш, чика.



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано01.07.09 23:44



лелче
куха лейка си и това е
ама, като те мързи и да четеш е аз няма да ти смеля информацията и да ти я дам наготово
вервай ми същото е и с кравите
трябва си виждала крава, че да говориш





Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: pandela_]  
Автор snakeling ()
Публикувано02.07.09 19:00



куха лейко, ако държиш последната дума да е твоя-така да бъде



Тема Re: Ами, как какво е станало!?нови [re: snakeling]  
Автор pandela_ ()
Публикувано02.07.09 23:38



инат човек съм
дървен шоп отсекъде





Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: snakeling]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано08.07.09 10:44







Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано08.07.09 13:58



Добре де! Тази шарка си се кара и процентът на усложнения след боледуването не е по-голям от процента на далите реакция към ваксината.



Тема Re: Ваксините-как тровим себе си и децата си.нови [re: Finch!]  
Автор snakeling ()
Публикувано09.07.09 19:00



нова серия глупости са пуснали

то не беше птичи грип, не беше ужас от не знам си кво си, не беше марсианска шарка....стратегията е-създай масова психиза като зивадиш данните за заболяване, които са си такива в последните 100 години и накарай хората да мислят, че има бум и епидемия и само стой и гледай какт и растат акциите на фармацевтичната компания на борсата, като се увеличи търсенето на отровната ти мисктура от формалдехид и живак, която инжектираш в децата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.