Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 18.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Staphisagria 15CHнови  
Автор cool2O (непознат)
Публикувано17.06.09 16:41



Предписаха ми стафизагрия 15СН, за да се изчисти организмът ми от приеманите антибиотици и хормонални препарати преди да се започне с лечението на основните ми оплаквания. Това правилен подход ли е и някой приемал ли е същия препарат?



Тема Re: Staphisagria 15CHнови [re: cool2O]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.06.09 20:16



Не ми е известна такава употреба на стафизагрия, но това не значи, че не съществува. Ако някой знае, да каже.

Пила съм стафизагрия, по съвсем друга причина.

Как ти е предписана?По колко пъти за колко време?



Тема Re: Staphisagria 15CHнови [re: cool2O]  
Автор evrika ()
Публикувано17.06.09 21:14



Аз съм учила, че Сепия и Сулфур често антидотират изпитите преди това лекарства, хомеопатичните включително затова трябва да се внимава с тях. Отделно, че всяко хомеопатично си има специфичен антидот, но Сепията и Сулфура са направо почти универсални в това отношение. Ако са ме учили правилно де


За Стафисагрията сега научавам, ама черно на бяло не го намерих, макар туко-що да потърсих да прочета...



Тема Re: Staphisagria 15CHнови [re: cool2O]  
Автор cool2O (непознат)
Публикувано18.06.09 10:45



Приемам го за 20 дни по 3 гранулки сутрин и след това през ден пак по 3 гранулки за около 10-15 дена и след това на преглед. Днес ми и 15-ти ден и още от началото имам главоболие, изострен гастрит, сега и температура 37,2 - 37,3.
Преди това 1 месец бях на Natrum Carbonicum 15CH и от тогава ми се изостриха тези оплаквания.
За първи път се лекувам с хомеопатия. Основното, заради което потърсих помощта на хомеопатията е хронифициращи гъбички и бактерии. На скоро ми правиха лапароскопия и заради постоянните инфекции си изтървам шанса да забременея.



Тема Re: Staphisagria 15CH [re: cool2O]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 15:47



При Класически хомеопат ли ходиш?

Принципно човек трябва да стои във връзка с хомеопата си и да му казва за такива неща. Най-добре се обади и кажи какви оплаквания имаш. Може да се прецени как да се гледа на това, която става само като се знае какво е ставало преди-дали това са нови опкаквания, имала ли си такива в миналото, как се развиват основните ти оплаквания-има ли там подобрение, как е настроението ти, как спиш, как изглеждаш-дали по-добре от преди и т.н



Тема Re: Staphisagria 15CHнови [re: snakeling]  
Автор cool2O ()
Публикувано19.06.09 08:44



Хомеопата ми е класически. Благодаря ти за отговорите, ще му се обадя.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.