Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 30.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Една благодарна майка  
Автор lora_pw (член)
Публикувано30.05.09 10:58



Здравейте на всички!
Често влизам в този клуб и чета новите неща. Много рядко съм се включвала в дискусиите. Днес искам да разкажа накратко нещо, което надявам се , ще помогне на много майки. Имам син на 5 години. На 1,5 г. тръгна на ясла и така, както не беше боледувал до този момент, още първия месец изкара бронхиолит с вискока температура и пи два антибиотика. Тъкмо се стабилизира и се появиха болки в ушите, което значеше нов антибиотик. Казах си, че не мога да го тровя повече и след около час четене в сайтове и клубове, избрах лекар-хомеопат, обадих се и отидохме на интервю. И до ден днешен смятам, че съм постъпила правилно и имаме страхотен късмет с тази лекарка. Още след интервюто тя направи на сина ми лекарство и болките в ушите отшумяха. Но не си мислете, че нещата са толкова лесни. Първо - тази жена ме накара с отношението и поведението си инстинктивно да й се доверя напълно. Първите две години тя ме подкрепяше не само с предписания на това или друго лекарство, но и с исключително топло отношение. Много е трудно за една майка да е до детето си, което е с 39 градуса температура и да се въздържи да му даде антипиретик. Като добавим и роднините, които непрекъснато мрънкат, че "ще умориш детето с тази температура" - представете си какъв кошмар. Ако не беше тази лекарка, не бих се справила. Тя винаги беше готова да поговори с мен. Не поставяше никакви ограничения за времето, по което да й се обаждам, или да ходим на преглед. Никога не ми налагше категорично напътствията си, самия й глас ми действаше като успокоително, когато се паникьосвах. Не си мислете, че синът ми престана изведнъж да боледува - не. Но постепенно с времето забелязах, как започна все по-лесно да се справя с болестите благодарение на хомеопатичните средства, без да стигаме до тежки кризи. Аз самата се чувствам вече по-спокойна. Ако преди две години се налагаше да ходим непрекъснато в здравния център, където работи нашата лекарка, то сега все по-рядко го посещаваме, много често дори само по телефона се разбираме, как да постъпя. Ако има има и най-малките съмнения, самата лекарака настоява да отидем. Нерядко се е слувало да ми звъни и да пита, как сме след изкарано боледуване. Смата аз изключително много внимавам да не я безпокоя напразно и винаги гледам се съобразявам с нея, защото знам, че тя помага и на много други деца и те имат също такава нужда от нея, като и ние.
Когато за пръв път платихме пълната такса за детската му градина без нито един ден отсъствие, с мъжа ми празнувахме.
Мога много още да пиша, но не искам да прекалявам. Искам да помогна на майките, които се колебаят. Първото и най-важно нещо е да намерите лекар за децата си, който да почувствате в сърцето си, че е точния човек за вас. Нарочно не споменавам името на нашата лекарка, защото не съм сигуна дали не противиречи на правилата на клуба, а и както казах, ако тя е точния човек за нас, то за останалите може да е съвсем друг лекар. И все пак, за предпочитане е хомеопата ви да с е медицинско образование и най-добре педиатър.
Пожелявам здраве и успех на всички!



Тема Re: Една благодарна майканови [re: lora_pw]  
Автор evica (непознат )
Публикувано30.05.09 11:22



Много се радвам за вас!
Все едно аз съм писала голяма част от постинга ви, но за моите деца.
Бъдете здрави!



Тема Re: Една благодарна майканови [re: lora_pw]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.05.09 16:08



много се радвам!



Тема Re: Една благодарна майканови [re: lora_pw]  
Автор martimen (непознат )
Публикувано06.06.09 02:21



Малее, като чета , имам чувството че това нещо аз съм го писала. По същия начин се развиха нещата и при нас. Много ме е било страх в началото и страшно много се радвам сега,че успях да победя страховете си и сега да виждам резултатите от хомеопатичното лечение. При нас също лекарката оказа голяма подкрепа (имам впредвид психическа - без нея незнам дали бих издържала). Дори имам чувството, че и лекарката ни е една и съща, като чета как я описваш, а пък дай боже да са две различни, защото колкото повече доктори като нея толкова по добре за всички нас. Както и да е!
Радвам се, че и при вас нещата са се развили добре и ви поздравявам.

На другите майки ще кажа: понякога на хомеопатията и е нужно повечко време, за да види човек това, което му се иска.Не се предавайте, борете се, намерете хомеопата си и му вярвайте!





Тема Re: Една благодарна майканови [re: lora_pw]  
Автор skds (непознат)
Публикувано10.12.09 10:53



Здравейте, като чета вашето мнение все едно се отнася за моето детенце. Моля Ви да изпратите на лични координатите и името на тази лекарка! Ще съм Ви много благодарна .




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.