Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 26.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Миазматично лекарство?  
Автор evica (непознат )
Публикувано25.04.09 09:54



Здравейте, отдавна не съм влизала и следяла форума, надявам се да имам повече време за това.
Лекуваме се от 2 и нещо години децата, а ние от повече, но напоследък имам основания да търся информация за това какво се случва ако се обърка миазматично лекарство?
Засега не намирам информация и се надявам ако някой тук знае да може да ми обясни.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: evica]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.04.09 13:26



Нищо по-различно от това, ако се обърка друго лекарство. Най-вероятно нищо.Просто няма да действа.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: snakeling]  
Автор amateur2OO7 (непознат)
Публикувано11.05.09 11:56



Съвсем аматьорски да вметна две възможности:

1. Затрудняване и объркване на понататъшното лечение.
2. Разстройство на целия защитен механизъм.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: amateur2OO7]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.05.09 12:40



тази вероятност винаги я има и то с всяко грешно лекарство, не само миазматично, дори не само хомеопатично

но тези ефекти не са толкова чести с грешни хомеопатични лекарства
по-често просто нищо не се случва, ни добро ни лошо



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: amateur2OO7]  
Автор Eвa-Kaлинa (бивша Ева)
Публикувано29.05.09 15:02



Дали изказването ви е аматьорско наистина?
Защото на мен след едно лекарство се получи коренна промяна в характера ми в доста негативна посока, без да ми помогне за здравословни проблеми, напротив излезнаха други... Майка ми пък отключи раково заболяване....
Незнам няма ли начин да се заключи процес който е отключен от такова лекарство?



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: Eвa-Kaлинa]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.05.09 15:54



Съжалявам, че сте имали лоши ефекти. Всяко лекарство си има антидот, записан след него в Материя Медика и при грешно лекарство с лошо въздействие се взима антидот.

Много е съмнително хомеопатията да може да предизвика рак.Не всеки две събития възникнали по едно и също време имат причинно-следствена връзка.

При правилно лечение, могат да се премахнат ефектите на предишно неправилно.



Алтернативни не-хомеопатични решения за рака:







Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: Eвa-Kaлинa]  
Автор evrika ()
Публикувано30.05.09 09:51



Майка ми пък отключи раково заболяване....
Незнам няма ли начин да се заключи процес който е отключен от такова лекарство?


Съжалявам за майка Ви... Пиша, защото съм пациент в хомеопатията и ми прозвуча много зловещо, че лекарство е отключило рак. Колко време след като бе взето хомеопатичното бе диагностициран рака?



Тема Хайде, сега!нови [re: evrika]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.05.09 10:37



Човек яде и се "къпе" всеки ден в какви ли не канцерогенни вещества, та какво остава някакво си ултра-разредено хомеопатично лекарство да "отключи рак". Не е от него.



Тема Re: Хайде, сега!нови [re: Phillip]  
Автор evrika ()
Публикувано30.05.09 11:02



Абе милион процента съгласна с тебе, ама момичето си вярва, та нека да разберем причината, какво точно му се е случило





Тема Re: Хайде, сега!нови [re: Phillip]  
Автор evica (непознат )
Публикувано30.05.09 11:03



Мисля че никой никога не може да е сигурен какво точно е отключило рак, но е странно като съвпадение... Може да е то, може и да не е , но трябва да има възможност да се противодейства си мисля и да има антидот.. Но съм лаик и не знам дали има в хомеопатията такова нещо като антидот...



Тема Re: Хайде, сега!нови [re: Phillip]  
Автор evica (непознат )
Публикувано30.05.09 11:09



Все пак хомеопатията може да промени начина по който реагира тялото на дадени влияния вътрешнни или външни, не смятам за невъзможно да промени и съпротивителните ни сили ни срещу нещо с което иначе сме свикнали примерно. Но не съм учила хомеопатия затова питам и се интересувам.



Тема Re: Хайде, сега!нови [re: evica]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.05.09 16:10



Има антидот-записан е в материя медика след всяко лекарство. Ако смятате, че има вредни въздействия от лекарство, обърнете се към добър хомеопат, на когото имате доверие да антидотира въздейстията от предното лечение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.