Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 24.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Миазматично лекарство?  
Автор evica (непознат )
Публикувано25.04.09 09:54



Здравейте, отдавна не съм влизала и следяла форума, надявам се да имам повече време за това.
Лекуваме се от 2 и нещо години децата, а ние от повече, но напоследък имам основания да търся информация за това какво се случва ако се обърка миазматично лекарство?
Засега не намирам информация и се надявам ако някой тук знае да може да ми обясни.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: evica]  
Автор snakeling ()
Публикувано25.04.09 13:26



Нищо по-различно от това, ако се обърка друго лекарство. Най-вероятно нищо.Просто няма да действа.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: snakeling]  
Автор amateur2OO7 (непознат)
Публикувано11.05.09 11:56



Съвсем аматьорски да вметна две възможности:

1. Затрудняване и объркване на понататъшното лечение.
2. Разстройство на целия защитен механизъм.



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: amateur2OO7]  
Автор snakeling ()
Публикувано11.05.09 12:40



тази вероятност винаги я има и то с всяко грешно лекарство, не само миазматично, дори не само хомеопатично

но тези ефекти не са толкова чести с грешни хомеопатични лекарства
по-често просто нищо не се случва, ни добро ни лошо



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: amateur2OO7]  
Автор Eвa-Kaлинa (бивша Ева)
Публикувано29.05.09 15:02



Дали изказването ви е аматьорско наистина?
Защото на мен след едно лекарство се получи коренна промяна в характера ми в доста негативна посока, без да ми помогне за здравословни проблеми, напротив излезнаха други... Майка ми пък отключи раково заболяване....
Незнам няма ли начин да се заключи процес който е отключен от такова лекарство?



Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: Eвa-Kaлинa]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.05.09 15:54



Съжалявам, че сте имали лоши ефекти. Всяко лекарство си има антидот, записан след него в Материя Медика и при грешно лекарство с лошо въздействие се взима антидот.

Много е съмнително хомеопатията да може да предизвика рак.Не всеки две събития възникнали по едно и също време имат причинно-следствена връзка.

При правилно лечение, могат да се премахнат ефектите на предишно неправилно.



Алтернативни не-хомеопатични решения за рака:







Тема Re: Миазматично лекарство?нови [re: Eвa-Kaлинa]  
Автор evrika ()
Публикувано30.05.09 09:51



Майка ми пък отключи раково заболяване....
Незнам няма ли начин да се заключи процес който е отключен от такова лекарство?


Съжалявам за майка Ви... Пиша, защото съм пациент в хомеопатията и ми прозвуча много зловещо, че лекарство е отключило рак. Колко време след като бе взето хомеопатичното бе диагностициран рака?



Тема Хайде, сега!нови [re: evrika]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.05.09 10:37



Човек яде и се "къпе" всеки ден в какви ли не канцерогенни вещества, та какво остава някакво си ултра-разредено хомеопатично лекарство да "отключи рак". Не е от него.



Тема Re: Хайде, сега!нови [re: Phillip]  
Автор evrika ()
Публикувано30.05.09 11:02



Абе милион процента съгласна с тебе, ама момичето си вярва, та нека да разберем причината, какво точно му се е случило





Тема Re: Хайде, сега!нови [re: Phillip]  
Автор evica (непознат )
Публикувано30.05.09 11:03



Мисля че никой никога не може да е сигурен какво точно е отключило рак, но е странно като съвпадение... Може да е то, може и да не е , но трябва да има възможност да се противодейства си мисля и да има антидот.. Но съм лаик и не знам дали има в хомеопатията такова нещо като антидот...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.