Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 17.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема сапуни, шампуани, балсам и кремнови  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано24.03.09 14:06



искам да попитам каква козметика ползвате или препоръчвате за ваши пациенти които лекувате с хомеопатия
аз имам проблем с това моя лекар не ми дава да ползвам нищо от това което се предлага на пазара
незнам с какво да се къпя вече кожата и косата ми доста зле изглеждат
дайте съвет и от къде в София мога да си купя подходящата козметика без да вредя на лечението си
Благодаря много



Тема Re: сапуни, шампуани, балсам и кремнови [re: rimti]  
Автор snakeling ()
Публикувано24.03.09 17:01



Ползай си нормален шампоан, без мента само. Не пречи на лечението.

От кремовете-99% от тези които се продават на пазара имат куп вредни химикали, включително канцерогенни.

чети етикетите -ингердиентс на козметиката и гледай да не съдържа парабени-етил, метил, бутил, поли-парабен. Имаше такива на шелер, но не всички. В България е трудно с това. Ако пазаруваш от интернет може да си намериш нещо по-добро--органик.

Ето пример за качествена козметика без вредни химикали:

. Търси нещо подбно или опитай да поръчаш онлайн с кредитна карта.

Ето статия защо са вредни парабените и какво правят с тялото:



Тема Re: сапуни, шампуани, балсам и кремнови [re: snakeling]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано27.03.09 23:33



рефан предлагат натурални сапуни, дали са подходящи?
а иначе не използвам никакви кремове
но се притеснявам че не си поддържам кожата все пак искам да запазя младостта
благодаря ти за сайта с органик козметиката но ще ми е трудно да си пазарувам от чужбина, нямам кредитна карта





Тема Re: сапуни, шампуани, балсам и крем [re: rimti]  
Автор snakeling ()
Публикувано28.03.09 02:56



Кредитна карта се вади много лесно от банка ДСК, а сигурно от други банки има същото.Като си направиш сметка си поискай дебитна карта виза и виртуална виза. Виртуалната виза е специално направена да действа като нормална кредитна карта, а всъщност е дебитна-ти си я зареждаш от сметката си. Могат много лесно да се прехвърлят пари в нея и обратно и я приемат по цял свят, както нормалните крединтни карти.


Рефан не знам какво предлага, но по принцип нямам голямо доверие на тия сапуни наречени "натурални" и пълни с разни парфюми и бои. Специално за хомеопатично лечение, най-подходящ е обикновен сапун от зехтин без аромати, или примерно сапуна без миризма на Дов.

Имай предвид, че кремовете пълни с химикали не само не ти запазват младостта, но ти я убиват.Не може нещо, което причинява рак да запазва младостта.



Тема Re: сапуни, шампуани, балсам и кремнови [re: rimti]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.03.09 20:35



Сега погледнах един хомеопатичен крем на "Билка" с календула, тоест, невен. Не съдържа парабен, пробвай! Естествено, че трябва да си поддържаш кожата.

Не е скъп, към 3 и нещо лева, май.

В Сатурнова дупка съм, ама като изпълзя, ще видите вие!

Тема Re: сапуни, шампуани, балсам и кремнови [re: paзбиpaм]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано31.03.09 10:13



от съштата серия на билка с календула има и сапуни
вече няколко дни съм в издирване но без успех
май ще стане само с поръчка
благодаря ви и на двете за съветите



Тема Пpeдлoжeниe зa cтapитe xopaнови [re: rimti]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано14.04.09 15:16



Предлагам БЕЗПЛАТНА ЕВТАНАЗИЯ за пенсионери над 67 години.
Бързо, Качествено и Прецизно.

Информация на телефон 02/986-89-35.
Чувате сигнал "бе-беп бе-беп" от 2 до 6 пъти. Разговорите се записват за ваша сигурност.
Имах пациентка от Горна Оряховица. Болна от рак на дебелото черво. По своя воля ми подари 65 лева.



Тема Re: сапуни, шампоани, балсам и кремнови [re: rimti]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано14.05.09 14:14



На този линк има доста продукти, които не съдържат мента, нито парабени или сулфати и др. такива.

http://organic-bg.com/about_organic.php

Моля модератора да направи линка активен ако прецени за уместно! Благодаря!

И на свой ред ще помоля ако някой знае къде в София може да се купи натурална къна за коса, ще съм много признателна да сподели.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.