Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 25.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ангелче, силно преувеличаваш и изкривяваш.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.06.09 22:17



не знам защо ми обясняваш всичко това

не знам и защо вървиш след мен и ми пишеш, нито защо имаш такъв интерес да научиш нещо за мен....

аз лично нямам интерес към теб и това мисля е ясно

какво искаш ти и за какво се бориш?



Тема Re: Ангелче, силно преувеличаваш и изкривяваш.нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.06.09 10:36



Отново преувеличаваш. Не съм се изпотрепал "да вървя след тебе".
И съм ти казвал - интересни са ми силно плодовитите клубари в дадена област. Емблематични личности, така да се каже. Т.е. не само ти си ми интересна, изучавам и други. Ама очевидно не мога да ви насмогна едновременно и ви карам един по един.
Ясно ми е, че не съм ти интересен. Но резонно е да извлечеш знание от това, как и ти да станеш безинтересна и вече да нямаш подобни главоболия с такива клубни изследователи като мен.





Тема Re: Ангелче, силно преувеличаваш и изкривяваш.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.06.09 17:23



о, ставането безинтресен е твоя специалност и аз нямам никакво желание да я усвоявам



просто се опитвам да те обезкуража да ме следваш и разпитваш, да ми дрънкаш безсмислици и да се мъчиш да манипулираш по смешни начини да ти давам обяснения, и така години наред

изобщо не ме вълува, кого още следваш по тоя начин, стига ми да ме оставиш мен намира

усещането ми от теб е като един сив призрак, който се е лепнал и вечно скимти за внимание, и няма откачане, обаче ако вземеш да му обърнеш такова виждаш, че е напълно лишен от субстанция и като сива мъглица ...умираш от скука просто...айде спри се вече, приказвайте си с тия дето ви е забавно заедно



Тема Добре.нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.06.09 18:22



Щом искаш, оставям те намира. Е, вечни неща няма, все пак.



Ти направо отклоняваш вниманието от това, което съм написал, към мен самия, като "сив призрак", ерго, всичко което съм написал е ... и.т.н.
Да се върнем само за момент, към въпросите ми в тази тема, от които тръгна:


В колко процента от случаите на късогледство, хомеопатията е помогнала?
И добре би било да дадеш линкове към публикации описващи конкретни случаи.


Смятам ги за напълно резонни и че точно техните отговори биха били интересни и полезни на всички четящи в този клуб. Въпросите ми очевидно нямат никакво отношение към личния ти живот, нито могат да се нарекат безсмислени, нито манипулативни. Или пък смешни.

П.П. Може и добре би било да отговориш на това. Последната дума ще е твоя, а аз обещавам да не продължавам.



Тема Re: Добре.нови [re: Phillip]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.06.09 18:38



уникален си...първо казваш "добре няма да те знаимавам със себе си", а после "айде, ако може, да ми обръщаш още внимание и да ми обасняваш".Неща бе! Как да ти кажа по-ясно?Нищо не искам да ти обяснявам, доказва, никакви линкове не ща да ти давам и точка.



Тема Не, ма! Виж са к'ва си!нови [re: snakeling]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.06.09 18:53



Не ме разбра. Исках да кажеш нещо завършващо, като за случая. Не съм искал да ми отговаряш на въпросите, само казах, че не са безсмислици.



Айде, давай сега пак. Последно.



Тема Re: Късогледствонови [re: foreveragain]  
Автор peppa ()
Публикувано15.07.09 12:10



При мен при лечение за друго късогледството, което имам в тези диоптри от 15 г. се повлия доста добре - от - 3.0 на двете очи на -2.5 и -1.75 съответно на ляво и на дясно око (лявото винаги ми е било по-слабо). Прогресивно, за около 4-5 месеца, нецеленасочено, заедно с другото лечение.
Ние се насочихме към друго лекарство и тъй като не съм ходила на лекар от нова година не знам има ли последващо подобрение при диоптрите



Тема Re: Късогледствонови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор meche_divo (power)
Публикувано17.07.09 22:30



Ти пък! Скъпи продукти! Та хомеопатичните лекарства са от евтини! Едно флаконче за 3 лв. само! Да не бъркаш нещо с Аква сорс, Алое вера и тям подобен вид маркетинг?!

Редактирано от meche_divo на 17.07.09 22:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.