Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 14.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови  
Автор elimax (оптимист :))
Публикувано06.12.08 15:50



Спешно търся лекарството Lac defloratum 6 CH, а днес ми казаха в аптеката на ул.Чаталджа, че го нямат в наличност, най-рано януари другата година... Имам гранули за още седмица максимум... Къде мога да го намеря - дори и да не е в София?



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: elimax]  
Автор Moapeйн: ()
Публикувано06.12.08 17:48



София, ул.”Съвет на Европа”№22
Тел.:9552180



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: Moapeйн:]  
Автор elimax (оптимист :))
Публикувано06.12.08 21:05



Благодаря много !!!



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: elimax]  
Автор elimax (оптимист :))
Публикувано07.12.08 12:22



Лекарството, което търся - Lac Defloratum 6 CH - производител е Helios Ltd. Англия, BOIRON не го произвеждат!!!
Освен в аптеката на ул. Чаталджа, има ли друго място, където се предлагат лекарствата на Helios ?
Аптеката на ул. Съвет на Европа - явно не работи в неделя - там дали ще намеря или да звъня в работен ден първо?



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: elimax]  
Автор Moapeйн: ()
Публикувано07.12.08 13:53



Там също като на Чаталджа правят лекарства, помислих че си се свързала.
Можеш да си направиш разтвор от оставащите ти таблетки и да го взимаш на капки, така ще имаш за по-дълго време.



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: Moapeйн:]  
Автор elimax (оптимист :))
Публикувано08.12.08 11:57



за мое съжаление в тази аптека имат само на BOIRON ...
Как се правят капки, как и в какво се съхраняват и как да знам колко трябва да пия? сега вземам 3 гранули на ден.



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: elimax]  
Автор Moapeйн: ()
Публикувано08.12.08 17:25



Оставих ти бележка





Тема Можете да си направите лекарствотонови [re: elimax]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано17.12.08 00:17



Преди да са ви свършили гранулите, купете си от Чаталжа кафяво стъклено шишенце. Напълнете шишенцето до половината с дестилирана вода и добавете десетина капки медицински спирт с чиста нова пипета (продават се в аптеките). Пуснете десетина гранулки в шишето и го запушете с капкомера и капачката. Блъскайте шишнцето срещу корицата на дебела книга стотина пъти с почивки през 10 удара. След това ползвайте капките, като си ги капете по десетина под езика.

Следващият път, купувайте течно лекарство, защото след като свърши, можете да си долеете празното шишенце до половината с вода и спирт и, като го подрусате стотина пъти, пак ще имате готово лекарство.

Редактирано от Д-p OxБoли на 17.12.08 00:24.



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: elimax]  
Автор passerby (непознат )
Публикувано27.12.08 15:04



Поръчай си го на Хелиос - за седмица ще го получиш. Струва 3-4 лири. Намери адреса на хелиос в интернет - по името



Тема Re: Хомеоп. аптека в София - различна от на Чаталджа?нови [re: passerby]  
Автор фeяя (непознат)
Публикувано28.12.08 23:23



Страхотен сайт!!Някой може ли да ми разясни английските потенции.Аз знам за 6,9,30 LM ,LM1,200,1M,10 M а там са някакви други 6Х...D.?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.