Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 02.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак за циститанови  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано12.11.08 15:00



С извинение,че пиша по тема,която е разисквана хиляди пъти,моля да ме посъветвате как да пия Кантарис 9CH.
Излезе ми поредната стерилна урина,с редовните е-коли.
Благодаря.



Тема Re: Пак за циститанови [re: ishtari_diya]  
Автор evrika ()
Публикувано12.11.08 16:02



Бих Ви попитала защо решихте, че Кантарис трябва да пиете, в това разреждане и т.н. При мен той никога не е действал срещу е-коли. Консултирахте ли се с хомеопат?



Тема Re: Пак за циститанови [re: evrika]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано12.11.08 16:22



Ами с риск да се изложа,ще кажа,че ми писна от консултации,от лекари и въобще от този проблем.
Не,не съм се консутирала.
Приятелка ми каза,че хомеопат и е изписал кантарис.
Знам,че звучи налудничаво да се искат подобни съвети по нета и че в хомеопатията всичко е индивидуално,но съм съвсем обезоръжена от към е-колите.Какво ли не съм пила от антибиотици до билки.
А на Вас какво Ви помогна?



Тема Re: Пак за циститанови [re: ishtari_diya]  
Автор evrika ()
Публикувано12.11.08 20:37



Хомеопат наистина, не се шегувам! Но преди 4 години ме излекува с едно лекарство, а това лято като пак стана белята с друго. Просто лекарствата са различни според състоянието в момента и другите симптоми. Твърдо от 4 години не съм взимала антибиотик, преди повече от 4 години и инжекции ми слагаха, и след месец гадините пак се връщаха, 7 антибиотика за 12 месеца!
Относно Кантарисът, пробвахме го и в ниски, и във високи потенции, ни той, ни Берберисът помогнаха, просто не са моите лекарства. Но пък други ми действат безотказно, мога да го докажа с изследвания на стерилна урина. Вярно, че ме обучи и мен на хомеопатия и ме мъкне по курсове, но аз си се занимавам само със себе си, за друг не смея да нося отговорност. За лекарства по нет-а съм категорично против, то си е като да хвърляш боб или карти това или онова лекарство е, това не е сериозно лечение и само ще навреди и доведе до хронифициране.
Успех!



Тема Re: Пак за циститанови [re: ishtari_diya]  
Автор jana (хаплива)
Публикувано15.11.08 22:00



Аз се оправих с Cantharis 9 CH- по 5 зрънца след всяко уриниране ( помага като има парене) и Colibacillinum 15CH Пон- ср- петък по 5 зрънца

... на раздора

Тема Хомеопатията не се бори с е-колите [re: ishtari_diya]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано04.12.08 00:56



С е-колите се опитва да се бори ципрофлоксацина, например, но след като ги позатисне, те пак ще се появят - особено ако ги има и партньорът Ви. За разлика от това, хомеопатичните лекарства приучават Вашия организъм да се бори с колите и затова трябва да се подбират индивидуално.



Тема Re: Пак за циститанови [re: jana]  
Автор zisi (непознат )
Публикувано10.03.09 16:20



Бих искала да попитам Jana , колко време продължи с лечението на цистита с Cantaris 9 CH r Colibacillinum 15 CH?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.