Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 29.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема да се справя с употита суха кашлица на 6г. дете  
АвторKak (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 10:22



Слагам и Низита в нослето за задна хрема, има трета сливица, кашля вече месец, гърлото е спокойно и на дробовете засега няма нищо. Моля помогнете!!!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: Kak]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 11:41



>...кашля вече месец, гърлото е спокойно и на дробовете засега няма нищо...

Ами тогава защо кашля? Нали, за да кашля хлапето, трябва да има някаква причина? Кажи каква е причината. Ти както си го написала, излиза ,че хлапето кашля нарочно, за да ти върти номера.
А ако хлапето има хрема и секретите, стичащи се от носа към гърлото му го дразнят и затова кашля - бори се с хремата, а не с кашлянето.

Успех!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: Kak]  
Авторkak (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 10:27



да, снощи я водих пак на преглед, има стичаща се задна хрема, няма секрети. С хомеопатия това облекчава ли се?



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: kak]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 15:19



Хрема да се оправя с хомеопатия.... Едва ли.

Но снакето ще ти каже най-добре. Но ти не й вЕрвай. Лъже яко!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: kak]  
Автор snakeling ()
Публикувано14.11.08 06:23



оправя се, да
за да се даде подходяящото за детето лекарство трябва да го види класически хомеопат



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: snakeling]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 10:19



Опрявя се! Да, павилно!

Хремата се оправя с хомеопатия за седем дни!

А без хомеопатия - за една седница.

Снаке, снаке-е-е-е-е... ГолЕма умница си!
Ама има и балъци да ти вЕрват!
Вземи кажи на хората, че проблемът не е в хремата. Хремата вероятно е следствие от нещо. Даже не съм съгурен дали даже е хрема.

И не лъжи, че хрема се оправя с хомеопатия.
А кажи, че болно гърло може да се появи от вируси, от бактерии и от нам ли к'во още. И им кажи, че болно гърло се лекува с хомеопатия. Но не и хрема.

----
Хич не я слушайте снакето.
Лекувайте с хомеопатия! Но не и хрема!
И хомеопатът требе да е класик.



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: q]  
Автор snakeling ()
Публикувано14.11.08 20:46



намери си друг да си водиш глупавите спорове, на мен не ми е интересно



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: q]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 00:06



ти като не вярваш в хомеопатията какво правиш тук?
аз бях скептична 35г. и сега лекувам децата си само с хомеопатия!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: snakeling]  
АвторXъpшky (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 19:18



Ако на всеки въпрос,зададен във форума модераторката праща питащия на класически хомеопат - то самото съществуване на такъв форум(и то в раздел взаимопомощ) се обезсмисля.Къде да Ви го намерят този класически хомеопат в Горно Нанадолнище???

.Ако наистина милеете за хомеопатията(а и за пациентите) бихте могли за по-леките и ясни случаи да позволите снемане на хомеопатична анамнеза и назначаване на лечение тук и сега(в смисъл по нета!).
Знам какво ще кажете - но не се безпокойте , няма да обеднеете от няколко безплатни съвета - идва Коледа.Е,поне дайте координати на най-близкия хомеопат-класик до Горно Нанадолнище!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: Xъpшky]  
Автор snakeling ()
Публикувано28.11.08 20:52



в този форум няма модераторка

ти ако отидеш в клуб Стоматология и се оплачеш, че имаш кариес, ще очакваш ли някой да ти го оправи на място и обезсмисля ли се клуба защото това няма как да стане?

Ако в горно нанадолнище няма хомеопат, ще пътуваш до долно нанадолнище-където има. Сори ама за това друг изход няма. Ако няма стоматолог в горно нанадолнище какво ще правиш?ще идеш при ходжата или ще идеш където има стоматолог?

Относно забележките за обедняване и забогатяване-не припсвай собствената си липса на морал върху други хора.

Редактирано от snakeling на 28.11.08 20:53.



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: snakeling]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 12:27



Ай-ай-ай...
Снаке, ти, с многото морал, май забрави как ревеше че си много заета да даваш съвети и, че не сме ти плащали за съветите тъпанарски, дето ги даваш в този клуб.

А ако си бравила, щото май и амнезията те гони, ще взема да се поразровя в темите... и отново да береш срам. Ако срама ти е познато чувство!!!!!



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: q]  
Автор snakeling ()
Публикувано01.12.08 13:05



ма давай ти съвети, сега няма кой да те изтрие като изтресеш някоя глупост

а аз съм наистина заета-имам реален живот извън нета, тук не съм на работа и не е мое задължение да отговарям на каквото и когото и да било, само мое право, ако искам!

явно много съм ти наранила "нежната душа", щом ходиш след мен като хиена да виеш

няма да отрека, че е забавно



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: snakeling]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 15:31



>ма давай ти съвети, сега няма кой да те изтрие като изтресеш някоя глупост

Досега нямам изтрит постинг. Странно ти се вижда, нали?...
Но имам зададени въпроси, на които не можеш да ми отговориш, без да почнеш да хленчиш за пари.


>а аз съм наистина заета-имам реален живот извън нета, тук не съм на работа и не е мое задължение да отговарям на каквото и когото и да било, само мое право, ако искам!

ОК! Но яко злоупотребяваш с правото ти. И ръсиш простотии.

>явно много съм ти наранила "нежната душа", щом ходиш след мен като хиена да виеш няма да отрека, че е забавно

Забавно... забавно..., че чак ще ревнеш.
Такива "умници" като теб трябва да се преследват навсякъде. Защото с малки изключения, освен идиотщини друго не съм прочел от теб.

И продължаваш да пълниш клуба с тъпанарското ти "Иди на класически хомеопат".

То това "Иди на класически хомеопат" е правилен съвет, но ти злоупотребяваш с него. Хората тук питат за реалните си проблеми. И искат да разберат това-онова за хомеопаттията, а ти продължаваш...."Иди на класически хомеопат". И като иде пацинта на хомеопат... какво. Той отива там напълно неподготвен и въобще не знае, а и няма да разбере, за к'во става дума.
И тъй като мнозинството от хомеопатите не могат да отговорят на елементарни въпросчета, т.е. не знаят нищо, /щото и хомеопатичните курсове и обучения са направени ЗА ПАРИ,/ просто изпращаш хората да си дадат париците на, често пълни некадърници.

И НЕ ГОВОРЯ ЗА ХОМЕОПАТИТЕ, ДЕТО СИ ВЪРШАТ ДОБРЕ РАБОТАТА - на какъвто хомеопат попаднах аз.

А ти, снаке, трябва да бъдеш преследвана навсякъде заради простотиите ти.



Тема Re: да се справя с употита суха кашлица на 6г. детенови [re: q]  
Автор snakeling ()
Публикувано01.12.08 20:55



умнице, аз не живея в българия от 2002 година и намеците ти, че някаква моя дейност тук е свързана с надеждата да спечеля пари/клиенти е смехтоворна, но обяснима, като се има предвид какъв е характера ти

ако нямаш изтрит постинг, бъди благодарна на мен, защото в по-голямата част от същестуването на клуба, модератор бях аз и реално клубът беше създаден и просъществува, защото аз се борих за това и защото аз вложих тук хиляди часове, а ти коя си не знам и не ме интересува


кое е простотия и кое не според твоето необосновано и злонамерено мнение, кой знае защо не ме вълнува ни най малко

относно правата си и употребата им, също бъди сигурна, че няма да ми хрумне да те питам, така че апликирай си мнението максимално проксимално до сигмоида


хаха, трябвало да се преследват навсякъде такива като мен..хехех..ми преследвай-прав ти път. Аз си живея живота и се развивам, а ти клечиш пред компа и ме преследваш-евала! Успех ти желая!

Казах ти-аз НЕ съм длъжна да давам каквито да било съвети.Така че не ми давай насоки какво да казвам и какво не. Използвам си преценката.След като искам да кажа-иди на хомеопат, това и казвам. От друга страна ти си свободна да даваш каквито си искаш съвети и да не злоупотребяваш със насоката към специалист, ами да разрешаваш всичко тук-на място. Евала отново. Прав ти път. Само че кой знае защо не съм те видяла през всичките години, вкоито този клуб съществува да си дала и един съвет на някой, Ето и сега пак не си дала съвет, а си дошла да виеш по мене, хиенке.

На десктруктивни и злобни хорица като теб, няма какво друго да им се каже освен-ИДИ НА КЛАСИЧЕСКИ ХОМЕОПАТ! Сори, ама не мога да ти реша проблема тук, няма какво да ти препоръчам и честно казано се съмнявам, че гнусния ти характер ще се промени и от посещение при самия Ханеман.



Тема snakeling: Коллко съм велика! Коллллко съм велика!нови [re: snakeling]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 13:29



С този постинг отново потвърждаваш, че имаш проблем, бе снаке.


Добре, че в последните ти постинги по тази тема, спря да даваш тъпанарски съвети на майката на детето с хрема.

Иначе си бръщолевИ колкото искаш. Но съвети за хомеопатия не давай. Не ти иде оТръки тази сложна наука. Отръки ти иде да дрънкаш глупости. Като например:

На въпроса на майката "Облекчава ли се хремата с хомеопатия?" ти отговаряш: "оправя се, да... за да се даде подходяящото за детето лекарство трябва да го види класически хомеопат"

Ако познаваш хремата, би трябвало да знаеш, че досега излекувана хрема няма. Хремата като хрема, минава сама по себе си - с лекарства или без лекарства - все за седем дни. Уточнявам, че говоря само за хремата като такава. Не говорим за възможните усложнения, които тя може да предизвика.

Ама ти пращаш жената на хомеопат, белким съсловието ви изкара нЕкой лев... Нека лекува жената хремата на детето си с хомеопатия.... Нали ще олекне с некой лев....
Чети к'во си написала. И не ни изкарвай малоумни, че не сме разбрали какво си написала.

И лъжеш, че аз, по тази тема не съм бил дал съвет. Обаче.... всеки може да прочете съвета ми в третия ми постиг по тази тема. ЧЕТЕТЕ всички - третия ми постинг.

И макар, че няма да възприемеш /убеден съм/ думите ми за верни, ще си позволя да ти повторя, че ти /освен, че лъжеш яко/ имаш и медицински проблем: С много лабава психика си. Не спориш по същество, а ни занимаваш с това, колко си велика, колко много печелиш и как много се развиваш. Лично аз, се радвам, че благоденстваш, ако наистина благоденстваш.

Но ние сме тук за компетентни хомеопатични съвети. А не за лъжите ти и не за величието ти.

Лекувай се, ей! Успех!

А ако спориш - спори по същество. Ако разтягаш локуми... губиш.



Тема Re: snakeling: Коллко съм велика! Коллллко съм велика!нови [re: qq]  
Автор snakeling ()
Публикувано02.12.08 13:52



не смятам да ти чета глупостите

оправяй се



Тема Re: snakeling: Коллко съм велика! Коллллко съм велика!нови [re: snakeling]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 14:23



То ... к'во ли можеш да кажеш.
За да спориш по същество - трябва и акъл.
А и как разбра, че съм писал глупости? Нали не си ги чела. Май пак лъжеш?

И не излизай с номера: "Знам, че си глупак. А глупака пише само глупости." Щото знаеш прекрасно, че не съм глупак. Знаеш!!!

Въобще, ако си забелязала, снаке, стане ли дума за разговор по същество - бягаш като дявол от тамян. Тарикатееш...

Както и да е. Лекувай си лабавите нерви. Успех!



Тема Re: Хайде стига,нови [re: q]  
Автор Moapeйн: ()
Публикувано03.12.08 14:34



остави я на мира



Тема Re: Хайде стига,нови [re: Moapeйн:]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 07:51



ОК! ОК!
Оставям я. Зависи от нея.

Но тая женица направи толкова много СРЕЩУ хомеопатията, колкото всичките явни противници на това направление в медицината не успяват да направят от десетилетие.
Тя ебава мамата на всякакви дискусии. Хем е недостатъчно компетентна, хем се държи, сякаш е Господ.
.......

Ще видим докога снакето ще издържи, без да ръси простотии.

И да знаете, че сега простотиите напират у нея... и едва се сдържа да не изръси някоя нова. Познавам този тип хора.

PS.

Ако с тонът ми по отношение на снакето съм подразнил който и да е друг, освен нея, СЕ ИЗВИНЯВАМ!



Тема Низита = готварска сол + сода бикарбонатнови [re: Kak]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано04.12.08 08:52



щипка готварска сол и щипка сода за пиене на цена от 7 лв.! Низита - страхотно лекарство, нямам думи!

!

Понеже ми хареса изискването на q, ще те посъветвам да направиш една гърлена посявка чрез един УНГ (а не чрез джипито!), за да се установят евентуални бактерии (стерептококи и/или стафилококи) в гърлото на детето. Освен това направи едно кръвно изследване за утайка и АСТ, за да се определи евентуално наличие на инфекция. След това ела тук и опиши резултатите от изследването и конкретните симптоми: кашлица гърлена или гръдна, температура, начин на хранене, поведение (напр. отпадналост, страхливост, плачливост), начин на живот (стрес от детска градина, мухъл по стените в помещенията) и каквото въобще се сетиш, че си заслужава да разкажеш, пък ще видим...

Редактирано от Д-p OxБoли на 04.12.08 09:20.



Тема Re: Хайде стига,нови [re: q]  
Автор snakeling ()
Публикувано04.12.08 14:02



съжалявам, че ще те разочаровам, но си ми толкова драматично под нивото, че да ме дразниш никога няма да успееш.

Предизвикваш само съжаление към факта, че в света има такива хорица, изпълнени с деструктивност и злоба, които сами с нищо не са допринесли, но са пълнис хъс да оплюят другите, които са.

Това донякъде е ласкателно, защото знаем "камъни се хвърлят само по дръво на което има плод".По трънките никой не хвърля.

Няма да обсъждам как някой който не е учил хомеопатия, а е само нечий нелечим пациент, може да се изказва за компетентността на друг...сигурно е свързано с преждеспоменатата нелечимост и характеропатия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.