Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 03.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: rezultatiнови [re: snakeling]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано09.10.08 19:05



Слава на Бога всичко е наред ... с изключение на Репродуктивния хормон...УФ ! Във вторника чак ще ходя за епикризата и тн и ендокринологът ще ме прати на "подходящия" гинеколог каза!
Аз ще отида де ( но мисля да пробвам за последно с хомеопатия - вече знаем проблемът... и ако не стане в най-скоро време ще се откажа от хомеопатията изобщо .........
Какво мислите ???? Има ли лек за този Репродуктивен хормон ..



Тема Re: rezultatiнови [re: Kreiziinlove]  
Автор snakeling ()
Публикувано09.10.08 19:58



??? какво наричат репродуктивен хормон?

има много хормони, които са свързани с репродукцията

кой хормон не е наред и защо?

внимавай като идеш на въпросния подходящ гинеколог и като ти изпише някакви противозачатъчни които причиняват рак, инсулт и тромбози дали ще приемеш това лечение.



Тема Re: brrrrrrrrнови [re: snakeling]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано10.10.08 11:43



ще знам точно кой във вторник... да..ще гледам какво ще дават..и аз не съм привърженичка на тези "илачи"





Тема Re: brrrrrrrrнови [re: Kreiziinlove]  
Автор snakeling ()
Публикувано10.10.08 14:49



успех

и имай предвид, че съществува повече от един хомеопат на тая земя, и че един хомеопат не е равнозначен на "хомеопатията"





Тема Re: резултати !нови [re: snakeling]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано15.10.08 10:03



Здравейте!
Взех си резултатите снощи.
Всичко е наред както писах .. с изключение на LH и E2 хормони - които са ми под норма.
Иска ми Ядрено магнитен резонанс докторката.. за да види,дали е от хипофизата или се дължи на моето отслабване с 3-4 кг.. т.е каза,че съм била под нормата.. и че този LH обикновено липсвал при балерини и лекоатлетки ,които нямали мазнини .. и при тях спирал мензисът...
УФ! Даде ми координатите на ендокринолог-гинеколог, който оправял тези проблеми.
Какво мислите ??????? Хомеопатия или лекар? Как да постъпя без да си вредя ... това са 10 месеца без мензис! При 4 от които хомеопатията не помогна.



Тема Re: резултати !нови [re: Kreiziinlove]  
Авторsnakeling (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 13:09



Ми аз лично бих отишла на лекар, бих чула какво има да ми каже, какви са прогнозите, какво предлага и т.н. Бих отишла на ЯМР и после бих се лекувала с хомеопатия най-вероятно при друг хомеопат.

Така мисля, че бих постъпила аз. Ти си знаеш ти какво искаш.



Тема Re: резултати !нови [re: snakeling]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано16.10.08 10:57



Да, ще направя ЯМР и ще посетя гинеколог разбира се! За мен е много важно да се оправя :)



Тема Re: резултати !нови [re: Kreiziinlove]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.10.08 12:43



разбира се, че е важно

успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.