Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 13.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Умолявам ви помогнете минови  
Автор amanda (минаващ)
Публикувано18.07.08 16:23



В момента съм под жесток стрес и незная изобщо ще изляза ли от това състояние. На сина ми 7 г. откриха диабет, имам и дъщеричка на 4 м. Майка ми е с малкия в Сф. защото аз трябваше да остана да се грижа за бебето. Във вторник заминаха след ужасните изледвания на кръвната захар и там потвърдиха, че е с детски диабет. Не мога да се примиря с мисълта. Плача до прималяване, а след това рухвам и сякаш мозъка ми отдъхва за момент и така съм малко по-адекватна (като в момента). Започнах да вдигам температура и горещи вълни обливат цялото ми тяло, разстройство също получих, не мога да спя нито да ям и отивам към самоунищожение. Зная че трябва да се взема в ръце и заради двете деца, но не съм в състояние. Искренно моля за помощ, защото ще съм необходима на децата си за мен не ми пука . Явно ще се наложи да вземам нещо за да мога да живея, защото вече на се чувствам жива. За сега поне кърма имам и затова ми се искаше да пия нещо което да ми позволи да продължа да кърмя, затова се сетих за хомеопатията. Ако е нужно да напиша още нещо за себе си за да ме ориентирате към лечение питайте.

Съжалявам че отново пускам поста си но никой не ми писа, а аз не виждам как ще се справя без хомеопатията . Дано някой с включи навреме с отговор. Не мога да рискувам да отида с бебка до хомеопат, защото не съм сигурна как ще се справя с нея навън. Незная още как съм в съзнание



Тема Re: Умолявам ви помогнете ми [re: amanda]  
Автор hirona (неизвестен)
Публикувано18.07.08 17:44



Пиши и остави на лична, бележка с мейл или тел. за контакт.
Ще опитам лично да помогна, но не с хомеопатия, ако междувременно накой друг не се заеме.



Тема Re: Умолявам ви помогнете минови [re: amanda]  
Автор passerby (непознат )
Публикувано18.07.08 23:39



ювенилният диабет може да се контролира с хомеопатични лекарства. контролира, а не лекува. свържете се с класически хомеопат.



Тема Re: Умолявам ви помогнете минови [re: amanda]  
Автор QTEK ™ (†Заличител†)
Публикувано13.02.09 19:10



зарежи всякакви хомеопати и си лекувай детето с качествен инсулин-Левемир
под надзора на качествен ендокринолог!

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Умолявам ви помогнете минови [re: hirona]  
Автор Kalina1 (непознат)
Публикувано14.02.09 20:45



http://www.bio.lekar.biz/

Вижте дали тази инфо ще ви ползва.



Тема Re: Умолявам ви помогнете минови [re: amanda]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано15.02.09 02:27



Не приемайте нещата трагично - вече повече от половината холандци имат наследствен диабет. Това е болест на богатите държави...

Опишете по-подробно симптомите:
1. общо състояние - умора, отпадналост...?
2. зрение - отслабено, замъглено - сутрин, вечер?
3. изсъхване на устата, жажда?
4. гадене в стомаха, гърлото?
5. уриниране, често? Нощем?
6. изпускане на малки количества бистра урина?
7. Ненаситна жажда за големи количества вода? Често?
8. обилно уриниране? с едновременна жажда?
9. сънливост?
10. будене от сън поради глад?
11. суха кожа? Усещане за парене на кожата?
12. Бавно заздравяване на наранявания?
13. Общо чувство за глад?...

Опишете със свои думи. Не се старайте да разбирате въпросите като за изпит, а по-скоро изразявайте асоциациите, които въпросите предизвикват у Вас. За хомеопатичната реперторизация (предписване на лекарство) не са важни кръвните резултати, а само външните изяви, поведението и реакциите на пациента...



Тема уротнови [re: Д-p OxБoли]  
Автор QTEK ™ (†Заличител†)
Публикувано15.02.09 13:46



кви лекарства в хомеопатията,
?абе Идиот не лъжи хората в микстурите няма действаща съставка .

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: Умолявам ви помогнете минови [re: Д-p OxБoли]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.02.09 00:46



НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ПРЕДПИСВАШ ПО ИНТЕРНЕТ, ШАРЛАТАНИН ТАКЪВ!!!!!!



или си толкова жаден за одобрение, че си готов и са убиеш някой, само и само да прочетеш "много Ви благодаря, много Сте мил"?!

залсужаваш си бан и то веднага!



Тема Оп-па!нови [re: snakeling]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано16.02.09 10:18



Доколкото видях, човекът нищо не предписва - само описва каква е процедурата в случая. Или все пак видяхте "да предписва нещо"!? Или процедурата не е такава? Защо реагирате така остро? Интересно ми е.





Тема Re: Оп-па!нови [re: pyrx]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.02.09 11:18



човекът вече предписа на друг по този маниер-първо задава въпроси и после дава указания за лекарства и т.н

а остро реагирам, защото е напълно безобразно да се лекува някой по нета, особено като става дума за опасни хорнични заболявания




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.