Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 29.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Въпрос към Passion Flowerнови  
АвторLady Jane (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 13:15



Кажете ми, моля, според Вас, когато става въпрос за синдром на Хашимото, проблеми с хипофизата и хормонален дисбаланс и множество други симптоми, повечето вследствие от тези двата, кой хомеопат е по-добър Катя Чамурлийска или Марио Бояджиев? В момента се лекувам при Чамурлийска вече 4 месеца, но нещо ми се струва, че не се получават нещата. Интервюто й е много странно.
Възможно ли е добрите хомеопати да не уцелват точните лекарства поради това, че си имат свое собствено виждане за симптомите на пациента, което може да не е съвсем вярно.
Знам, че нещата са индивидуални и, че има лекарство за човек, а не за заболяване, все пак мисля, че всеки си има любима област и заболявания, които да лекува.
При такива проблеми кой ще ми препоръчате повече - Катя или Марио Бояджиев? (Него не го познавам)
А евентуално някой друг - д-р Стоименова, д-р Рогелова...
(E-mail-ът ми е: janine@abv.bg)



Тема Re: Въпрос към Passion Flowerнови [re: Lady Jane]  
Автор snakeling ()
Публикувано04.07.08 23:30



Мисля, че невъзможно да се предвиди кой хомеопат, ще помогне на даден човек. На мен са ми помагали и двамата.Катя Чамурлийска работи по метода на шанкаран и интервюто е различно от на Марио. Не мога да кажа, кой метод е по-добър, понеже при мен и двата са работили.

Говори с Чамурлийска за симптомите си и че не виждаш подобрение и чуй какво ще ти каже тя-понякога човек не си дава сметка как са се изменили нещата. От друга страна ако съвсем скоро не видиш ефект, разбира се, че не дължиш някаква "вярност" на даден хомеопат, и е логично да търсиш друг.


Избери по интуиция...Това е най-добия съвет, който мога да ти дам, понеж аз така избирам при кого да ида. Преди години ходих при Марио, който много ми помогна, но сега реших да ида при Чамурлийска-някак си имах усещане, че това е по-подходящо и мисля, не сбърках.


Успех ти желая!





Тема Re: Въпрос към Passion Flowerнови [re: snakeling]  
АвторLady Jane (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 14:45



Благорадя, ще видим какво ще стане, но ще се оглеждам за алтернатива. Впочем Чамурлийска кога ти каза какво лекарство ти дава? Аз и след 4 месеца още не знам.



Тема Re: Марио Бояджиев [re: Lady Jane]  
АвторLady Jani (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 13:28



Някой да знае Марио Бояджиев в България ли е в момента?
Нещо не мога да го открия



Тема Re: Въпрос към Passion Flowerнови [re: Lady Jane]  
Автор snakeling ()
Публикувано13.07.08 14:44



след около 6 седмици ми каза, но аз настоявах:)

питай я

Марио не го знам къде е, не съм го търсила от много време.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.