Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 28.09.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HPV  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 17:22



здравейте,

може би темата вече е обсъждана, но не намерих нищо в архива;

имам някой от HPV (не знам точно кой, но вероятно е от агресивните), гранична степен на ПАП теста съм от три години и съм на всеки три месеца на контрола; родих преди 7 месеца и в момента продължавам да кърмя; та лаишкият ми въпрос е дали има хомеопатично или билково лекарство, което да действа антивирално и което бих могла да приемам с цел цялостно подсилване на имунната система с огледа на вируса, раждането и кърменето?

благодаря





Тема Re: HPVнови [re: Лopa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.05.08 20:25



подобно нещо няма как да ти подейства. Но пък пробвай - няма и да ти навреди.



Тема Re: HPVнови [re: Last Roman]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:21



чудя се защо ли при положение, че вируса е доста локализиран (поне за известно дълго време) не е измислен антивирусен локален препарат? или т'ва е резултат от неясната идентификация?



Тема Re: HPVнови [re: Лopa]  
Авторsnakeling (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:11



Има.Това е твоето конситуционно лекарство.То може да бъде определено само след интервю с класически хомеопат, което трае колко 2 часа.За да имаш хронична инфекция ти е нискък имунитета, но това се оправя много ефективно и трайно с класическа хомеопатия. Намери си добър хомеопат, не боаронец и иди. Аз едно време имах инфекция след инфекция, от как се лекувах не съм хващала нищо, дори кандида и това е вече 8 и повече години.Ако имаш нужда от хомеопат, кажи да препоръчаме.

Успех!



п.п И не слушай много Ласт Роман-а, той не разбира бъкел от хомеопатия, фамацевт е човека и е тук с едничката цел да дразни и да воюва с хомеопатите.И разбира се да се забавалява с глупостите си.



Тема Re: HPVнови [re: Last Roman]  
Авторcнeйkлинr (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:14



мхм..това от позицията на какъв го казваш?

може би някой, който разбира от хомеопатия или който е пробвал хомеопатия или пък на фармцевт, който си получава паричките от токсичните мисктури без ефект, но пък със унищожителни странични ефекти и имащ сериозен интерес хората да не се лекуват с безопасни, ефектвни евтини лекарства, при това незакупени от теб?



Тема Re: HPVнови [re: cнeйkлинr]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.05.08 12:04



ехехехе, почна се старата песен.


ти що пишеш нерегната?

Редактирано от Last Roman на 29.05.08 12:05.



Тема Re: HPVнови [re: snakeling]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:20



въпросният вирус се открива едва ли не във всяка трета жена във полово активна възраст според статистиката...
след бремеността, раждането и месеците на кърмене въпреки всичките ми здравословни опити за хранене предполагам имам все пак ми е поотслабнала имунна система; за съжаление не съм в Бг и не знам как да процедирам...
благодаря все пак за включването по темата



Тема Re: HPVнови [re: Лopa]  
Автор snakeling ()
Публикувано30.05.08 16:52



Не виждам защо от бременността и къременто да ти отслабне имунната система. Точно така е-много са разпространени.Лекуват се успешно с хомеопатия.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.