Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 25.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защотонови [re: Last Roman]  
Автор snakeling ()
Публикувано13.05.08 10:40



извини мъ лалке, ама говориш големи глупости

комедоните са кератинови запушалки на порите и не се предизвикват от бактерии, а от повишена мастна секреция и соедователно антиботик не може да е еефективен срещу тях

той може, евентуално и временно да предотврати възпалението на комедоната и превръщането и в пустула, но друг ефект няма да има

айй аман както биха казалаи братятат турци



Тема Re: Защотонови [re: snakeling]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 15:52



тц, акнето точно от бактерии, размножаващи се в порите се предизвиква. Плюс разбира се и мастната секреция. Както и да е - тетрациклиновите кремчета вършат чудесна работа.





Тема В други срединови [re: snakeling]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано13.05.08 18:02



аргументацията за действието на лекарството вкратце е написана на листовката, а по-задълбочено в учебниците по фармацевтика, химия, биохимия и пр. Но най-вече в медицинските учебници. Базира се на добре изучени и доказани природни закони.
Римлянино, на прав път ли съм?



Да не забравиш сега контратезата "Да, ама има и алопатични лекарства, чието действие не е напълно обяснено с природните закони, но си действат".



Тема Re: В други срединови [re: pyrx]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.05.08 20:57



устами доктора глаголеет истина.





Тема Re: Защотонови [re: Last Roman]  
Автор snakeling ()
Публикувано14.05.08 18:13



за комедони ми гоореше не за акне

комедоните не се спират от кремчета

а и за акне е доста съмнителна работата дали помага...покажи ми един излекуван от акне с кремче

такъв няма





Тема Re: В други срединови [re: pyrx]  
Автор snakeling ()
Публикувано14.05.08 18:16



абе наивен човек си ама карай....


написаното по реклами и учебници /които реално пак са реклами/ е научно и задълбочено само на пръв поглед и за тия, които никога не са се напънали да прочетат по-задълбочено нещата

имахме тука един диалог отоносно научността на ваксината за х
мън папилома вирус=супер смешно и ненаучно, ама я прокараха и разитат че хората не четат рисърч а слушат рекламки....а това впрочем си е така

та...бъди си наивен и наукообразен. аз ще гледам да разбирам каква е истината за нещата дори да не е съобразено това с желанията на фармацевтичната индустрия.



Тема Термина "реклама"нови [re: snakeling]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано14.05.08 22:14



не съм го споменавал! Да ти поясня отношението ми към рекламите. Щом се рекламира някакво лекраство, било то за просташката жлеза или антипръдлин или особено нова ваксина, това веднага ми замирисва на шменти-капели. Не се притеснявай, не се хващам на тях.



Но ти, да приравняваш с лека ръка учебниците по медицина към реклама и да ги наричаш наукообразни, направо прекаляваш! Не заради друго, но така със сигурност ти падна рейтинга за част от публиката. (Тук вече те чувам да казваш, че не ти пука от това. )

Че ме наричаш наивен - едва ли си убедена в това. А ако си убедена, то още по-добре в днешния труден свят. Като минава човек за наивен и му е по-лесно. Я си представи, че минавам за умен, хитър, задълбочено четящ, критично мислещ, тогава който иска да ми пробута нещо измислено, ще застане нащрек и ще изкара тежката артилерия, няма да се опитва да мине само с базовите шменти-капели разработени за масовия среден наивник. И кой знае, може и да се вържа.



Тема Re: Ееее! Какво ти става!? В Турция била.нови [re: pyrx]  
Автор huanji ()
Публикувано16.05.08 17:35



Кога ще пием бира да каже...





Тема Re: Ееее! Какво ти става!? В Турция била.нови [re: huanji]  
Автор snakeling ()
Публикувано16.05.08 18:35



шшшштт



Тема Защонови [re: huanji]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано16.05.08 20:24



тя да ни определя кога ще пием бира!? Ние сами можем да си решим, а тя така или иначе не пие бира, особено с нас, но всъщност може би би дошла, но пусто, няма време в момента, а и не иска.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.