Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 19.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хомеопатия или лекарства  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 16:52



детето ми е на 2г пие лекарства за епилепсия,нашия хомеопат каза да ги спираме,да нямаме кои знае каква полза,но дали трябва да ги спрем?



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: вeни]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано25.04.08 16:58



Ако ще взима лекраства за епилепсия, няма смисъл да си губиш времето, средствата и надеждите за хомеопатия.

Нашият остров - Алабин 4 -



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: NadG]  
Автор .И. (новак)
Публикувано25.04.08 18:25



Никой хомеопат не би си позволил да спре лекарства за епилепсия.
Чак когато има ефект от лечението се мисли за намаляване на дозировките до пълното спиране.

П.П. Освен ако наистина няма ефект от тях.

Редактирано от .И. на 25.04.08 18:49.



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: NadG]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 23:08



надежда винаги има,средства се намират при добро желание щом се отнася до собственото ти дете мисълта ми е че мен малко ме е страх да спра лекарствата,но се надявам хомеопатията да помогне!



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: вeни]  
Автор фeяя (непознат)
Публикувано25.04.08 23:39



Не трябва да се спират рязко лекарствата!Това е стрес за организма и би антидотирало приетото л-во.Това би трябвало да го знае всеки хомеопат..Когато се повлияе от хомеопатичното лечение се отнемат бавно и по-внимателно.Казвам го от опит.Желая ти успех и дано се оправи съкровището ти





Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: вeни]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.04.08 23:50



не вярвай на шарлатани.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: фeяя]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 00:07



мила,зная 4е се спират постепено,но на 4 ден от намаляването на дозата имахме пристап така 4е ще по4акаме малко и няма да ги спираме,благодаря ти много феяя!



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: вeни]  
Автор passion flower ()
Публикувано26.04.08 01:34



спират се много бавно и постепенно, иначе стават гърчове

вие ще прецените как се разиват нещата, като почнете да намалявате



Тема Re: хомеопатия или лекарстванови [re: Last Roman]  
Автор Члeнниk Бaлkaнckи (Scutellaria)
Публикувано29.04.08 14:02



Кви шарлатани бе ? Според мен е напълно достатъчно да потопим едно такова хапче в кофа с вода (по възможност пречистена с въглен, така че смущенията в паметта да са минимални) . После по една чашка сутрин и преди лягане от помнещата вода и готово. Само да не се излага водата на пряка слънчева светлина или силни магнитни влияния, че това може да депаметизира водата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.