Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 30.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови  
Авторseadance (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 14:17



Помогнете,три пъти ги горяха в болницата,даже вторият път с пълна упойка бях за 5 минути на операционната маса(не знам защо доктора реши така,искал по дълбоко да ги изстарже) и всеки път след два месеца пак се появяват на съседното място,сега се опитвам с хомеопатия,дано успея,иначе за четвърти път ще ги горят ама как да имам вяра там като пак излизат а уж казват че така е най-сигурно, моля,ако някой е минал по този път да сподели или поне да даде савет, БЛАГОДАРЯ !



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: seadance]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 14:25



лекуват се с хомеопатия, не се притеснявай

само внимавай да отидеш при КЛАСИЧЕСКИ хомеопат, а не боаронец и не си нарушавай диетата

погледни горе в заключената тема за Антидотиране


успех! и кажи как се развиват нещата.





Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: passion flower]  
Авторseadance (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 18:04



Много благодаря за мнението,вдъхна ми кураж че вече не знам какво да правя,говорих с един приятел който има кабинет хомеопатия,и той каза че се лекуват,даже и написа лекарствата - Thuya Occidentalis,Nutricum Acidum,Medorrinum,Natrum Sulfuricum и схемата на вземане , дано тези гадинки да се махнат завинаги че иначе оставам абонат на болницата на всеки два месеца
Той също ми каза какво да не употребявам докато вземам хомеопатични,сега прочетох и за антидотите,там пише че не трябва да се пие и алкохол,даже и бира ли не може?



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: seadance]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 20:58



оооооооооооо НЕ!!!! Попаднала си на боаронец! Можеш да си навлечеш страшни поражения с този подход със схемата и ти гарантирам, че няма да си излкуваш кондиломите.

Отиди при КЛАСИЧЕСКИ хомеопат ако искаш ефект. Ако не знаеш такъв тук могат да ти препоъчат добри, но не си прави експерименти с тези схеми и купища лекарства.



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: passion flower]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.04.08 22:37



гарван гарвану око не вади.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано11.04.08 07:58



кой е единия и кой другия гарван?





Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: passion flower]  
Авторseadance (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 10:33



Не го попитах дали е класически но сега чета тук че боаронците предписват 9 CH
,той ми предписа за две от лекарствата 9 CH, а за другите две веднъж седмино по 10 гранулки от 30 CH ,някой знае ли това нещо как започва да се маха след като вече е набъбнало за да знам каква промяна да очаквам,казаха ми че започвало да съхне и падало,понеже другият начин го знам-доктора боде с една игла (нищо не се усета) и ги гори и после като се погледне - станала една вдлабнатина,това се изтрайва,ама ако го махнат сега пак в болницата,понеже то изниква на съседното място после ако имам няма да мога да разбера тъй като те започнаха от самото начало на канала и с всяко изрязване се местят едно место навътре и стават по-трудни за виждане дали има нови



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИ [re: seadance]  
Автор passion flower ()
Публикувано11.04.08 11:01



боаронец е

само те предписват куп лекарства по схема


класическите хомеопати предписват по едно лекарство и то след дълго интервю, а не ей така наизуст

сериозно ти казвам-със схемите на твоя приятел нищо няма да излекуваш

само после не казвай "хомеопатията не ми помогна", защото това не е хомеопатия а боаронски измислици

ако искаш реална помощ и ефект, отиди при класически хомеопат

А да не говорим, че ако пиеш в дозите които той ти е дал-30 СН веднъж седмично може такива проблеми да си създадеш, че да се чудиш от къде ти е дошло и не е ясно дали ще се оправи после.

Не ходи на лекар, сама виждаш, че не помага. Просто отиди при КЛАСИЧЕСКИ ХОМЕОПАТ. Това е.



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: passion flower]  
Авторseadance (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 11:11



Ще те послушам и ще пиша за резултата,само не мога да разбера откъде идват тези драстични разлики в подходите на двете течения хомеопати - класически и боаронци и защо едните помагат а другите не



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ - КОНДИЛОМИ,МНОГО УПОРИТИнови [re: seadance]  
Автор passion flower ()
Публикувано11.04.08 19:13



ами то за всичко е така

по-какво се различават фелдшерите от лекарите?потенциално един фелдшер може да използва същите лекарства като лекар, ама мислиш ли че има разлика в знанията и следователно ефекта?

боаронците изкарват едно кратко курсче и праткикуват както това им разрешава-смесват каквото им дойде наум, че дано някое уцели

все едно като идеш на лекат, той да ти даде 10 лекарства защото не е сигурен кое от тях е за теб

класическите хомеопати учат доста повече и следователно могат да ти дадат точното едно лекарство

реално боаронският подход не е е хомеопатия, въпреки че ползва хомеопатични лекарства, така както ако аз смеся куп антибиотици и ги предпиша на някой, няма да представлява медицина и няма да направи мен лекар




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.