Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 02.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 00:49



получих хорнична умора за няколко години и ми се беше изравнил кортизоловия ритъм...После си стана нормален, ма след като се лекувах с хомеопатия.


Това след рубеолна ваксина.


А не ми приказвай за раздути приказки, щото си получих по интраболничния меил предупредение за Ебщаин Баре в следствие на грипна ваксина-доказано го предизвиква.

Да не говорим, че вече само който си е сложил капаци на очите и тапи в ушите не е разбрал за тия ефекти. Ти явно си от тях.



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 00:52



какво да повтаря?

че това си е светата истина. Фармацевтичната е една от най-големите индустрии и в еня са билиони и билиони...Не се прай на света вода, щот няма кой да ти се върже. На тоя фон кремчетата и витамините са като семки.



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: passion flower]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.04.08 10:40



ти явно си тежък случай, аз нищо не съм получил и съм доволен, че съм се ваксинирал.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 11:03



Като заимаш деца някой ден, току-виж си си променил мнението.


След няколко поколения ваксинираните вече реагират по-бурничко. Ако още им е останал някакъв имунитет де...



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано10.04.08 11:09



Цвете не си само ти тежък случай е и други сме - много тежки, на много тежка торта носим - цветна



Нашият остров - Алабин 4 -

Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 12:04



разбира се, че има и хора на които нищо им няма

само, че когато човек е този на когото нещо нелечимо е станало, не го грее че дъ ласт роман от дира си е ОК

и едни родители не ги грее като здравото им хубаво детенце, развие аутизъм, или диабет или друго, че ласт роман бил доволен.....

просто рисковете са от такъв характер, че според мен трябва да си луд за да ваксинираш

примерно-паротит-най-страшният ефект от самата болест е стерилитет.Случва са в примерно четвърт процент от случаите. Най-страшния ефект от ваксината е диабет. аутизъм и други от тоя род. Случвате се в горе-долу същия процент или даже малко по-голям ...Не дай Боже, но ако трябва да избирам дали синът ми да страда от аутизъм или стерилитет, няма да избера аутизма. Да не говорим, че нищо не ме е убедило, че изобщо предпазвам сина си от стерилитет като го вакиснирам, Данните не показват такова нещо. За това съм на тази позция. За теб не знам.



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: NadG]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 12:07



в някакъв смисъл е хубаво, е ми стана така...Това в крайна сметка ми мина, а в следствие на този си опит знам какво да правя със своите деца. Струва си.



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: passion flower]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 13:48



Най-страшния ефект от ваксината е диабет. аутизъм и други от тоя род
в колко процента от случаите?





Тема Като стана дума за аутизъм -нови [re: passion flower]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано10.04.08 14:38



имаш ли точни данни колко деца в България са в момента болни?



Тема Re: Точно така! И двамата го казахте.нови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.04.08 14:42



в по-голям отколкото усложненията на самата болест

ако не вярваш виж статистиката за нечувания бум на аутизма
станал е епидемия-нещо невъзможно за генетично заболяване


но ти казах-процента не ме интересува-ако детето ми се разболее за мен процента е 100



и махни тъпите емотикони с усмивки като обсъждаш вероятността здраво дете да се превърне в инвалид, от ненужни ваксини




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.