Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 02.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Влошаване след хомеопатиянови  
Автор misleading (страстна)
Публикувано18.03.08 21:05



Решила съм да лекувам ендокринни проблеми с хомеопатия.
Но в предвид изчетеното,притесняваме т.нар. лечебна криза и вероятността за влошаване на заболяването в началото
Имало ли е влошаване при някой с такива проблеми и много сериозно ли са протекли нещата??

Редактирано от misleading на 18.03.08 21:06.



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: misleading]  
Автор passion flower ()
Публикувано18.03.08 21:43



лечебната криза НЕ Е влошаване на заболяването, а просто временна поява на някави остри симптоми-примерно диария, главоболите, обрив и т.н

освен това винаги след това следва подобрение, така че няма от какво да се безпокоиш



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: misleading]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 16:11



Всяко нелекувано заболяване води до влошаване на състоянието. А да 'лекуваш' ендокринно заболяване с хомеопатия - все едно да пиеш вода от чешмата и да чакаш да ти помогне. Но ти си голям човек - сама си решаваш и преценяваш.



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: Last Roman]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано19.03.08 16:36



И на мен ми изглежда налудничево.Но защо не?След като има добри резултати при други хора,защо и при мен да не се получи?



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано20.03.08 09:49



романче, не се изказвай неподготвен мойто момче



изчезна ми поликистоза на яйчниците с хомеопатия, а както знаеш тя иначе не изчезва с нищо

айде по-полека с размишления по теми по които си неграмотен



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: misleading]  
Автор passion flower ()
Публикувано20.03.08 09:50



просто романа е фармацевт и приема за лична обида идеята, че може да има нещо извън неговите химикали, което да действа и да помага

а и никога не е чел нищо за хомеопатия



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: passion flower]  
Авторeлekтpa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 10:27



Много ми е интересно как ще се извлече хормон от билки при хипофункция или при хипер да се подтисне?Също така и при възли,кисти и др. как става номера?Поликистозни яйчници по принцип масово имат жени с хипофункция на щитовидна жлеза,която не е лекувана, от там се уврежда хипофизата,нивото на прогестерон и естроген е нарушено и ето ти кисти по ячника

Хубаво е преди всичко да лекуваме първопричината,а не симптомите



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: eлekтpa]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано20.03.08 10:32



Не знам,но аз си оправих цикъла с билки.



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: misleading]  
Авторeлekтpa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 10:53



А преди, след или по време на това да си пила Еутирокс, Л-тироксин или Йодид 200?



Тема Re: Влошаване след хомеопатиянови [re: eлekтpa]  
Автор passion flower ()
Публикувано20.03.08 15:17



Ами и на мен ми е много интересно, ама за разлика от теб НАИСТИНА ми е много интересно

За това учих хомеопатия-за да разбера как стават някои неща.Е, не разбрах как точно стават, но с еубедих напълно, че няма грешка в това, че стават.

Нямам и никога не съм имала хипофункция на щитовидната желза, но имах поликистозни яйчници. А от друга страна е забавно, как знаеш как ТОЧНО се случват такива неща, като поява на поликистозни яйчници и със какво точно е свързано и не си получила още нобелова награда.

а също, един добронамерен съвет към теб: преди да започнеш да се изказваш в един клуб научи за каквот точно става дума в него. Хомеопатията няма никаква връзка с никакви билки и извличане на хормони от тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.