Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 27.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хомеопатично лекарство за съннови  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 14:40



Здравейте, можете ли да ми препоръчате някое хомеопатично лекарство за по-добър сън.? От известно време страдам от силен стрес и не мога да спя хубаво, будя се много рано сутрин и спя неспокойно!



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: OO7]  
Авторhom (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 15:03



Това си е за хомеопатично интервю,на което ще отговориш на още маааалко въпроси и тогава ще се избере този хомеопатичен препарат,който е лично за теб



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: hom]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 16:15



И къде да ида? В смисъл кажи някой хомеопат в София ама и контакти ако може!



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: OO7]  
АвторHOM (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 20:22



Колкото и да не се харесва на колегите лекари ще ти кажа ама на бележка като се регистрираш



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: OO7]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 01:36



http://www.youtube.com/watch?v=xZc5iwc6dr8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aeYdCvUyITA&feature=related



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: OO7]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 09:48



е как при кой - 'д-р' Чамурлийска e най-добрата хомеоПатка, тука явно е неин платен форум.





Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано08.03.08 10:05



верно ли?Аз пък мислех, че е платен форум на Д-р Атанас Гълабов, Д-р Калина Костова, Д-р Мариана Стоименова или някой от другите за които ту са ме обвинявали, че ми плащат да ги рекламирам, ту че аз съм те.


Интелектът ти е като кумулативния такъв на леген попови лъжички.



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: passion flower]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.03.08 10:44



Не се пени, лелче. Няма нищо срамно в това да признаеш, че доста хора ти снасят, за да ги рекламираш.


А интелектът ми, драга, е на светлинни години над твоя, както и образованието ми, така че оценки от лаици не приемам.
Пък и това че скачаш като ущипана мома показва, че предположението ми е вярно. Все пак живееш в Канада, но си доста в час с актуалните хомеопати в България.
Айде, няма да ви провалям бизнеса, но помнете, че здравето на пациента е преди всичко /разбира се ти не си полагала Хипократовата клетва за разлика от 'колегите' и това не те засяга/ и не преигравайте с шарлатанията.

Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Хомеопатично лекарство за сън [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано08.03.08 11:00



не знам, що чичка като тебе реши да ми вика "лелче"...може би щото жените около тебе са лелички и до там ти стига въображението?:)))))

снасят ми да-по кора яйца на рекламка



хаха, верно ли образованието ти е над моето?къде си учил драги? какво знаем-фармация, щото не си додрапал до медицина.Ква хипократоеа клетва си полагал ти, не е ясно.Може би да отровиш колкото може повече хорица с неефективните си токсични микстури?

А айде не се изсливай с "провалянето на бизнеса ни".Едно малко квадратно чиче-фармацевтче като тебе не може да провали почти нищо извън собствения си животец. Хомеопатите и хомеопатията не зависят от теб и благоволението ти.



Тема Re: Хомеопатично лекарство за съннови [re: passion flower]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.03.08 11:14



Фармацията ми беше първо желание.

Завършил съм университета, в който се предполага че са учили и лекарите, които рекламираш. Пък и както казах, само колега може да прецени познанията ми, така че ти не си фактор.
Колкото до "токсичните микстури" и ефективността им - добре че са те, иначе нямаше земята да се наплоди с такива "умници" като теб. Щяхте да си мрете в ранна възраст като циганите.
Може би ще се престрашиш ДА СПОДЕЛИШ какво е твоето образование? Само не ми казвай, че си скучаеща счетоводителка. Още повече ще ми паднеш в очите.
Каквото съм постигнал в живота си - е в резултат на моято професионална квалификация и старание. Мога да ти кажа, че с теб благоволи да говори Responsible Pharmacist на 'Актавис Оперейшънс EOOД'. Така че отивай да празнуваш и не вий срещу луната, Никога няма да я стигнеш. Поздрави на дохторите.

Aut Caesar, aut nihil



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.