Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 25.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано19.02.08 20:24



Здравейте, детенцето ми е на 2 годинки, мъчи го ужасна суха и дрезгава кашлица, която не минава със сиропи. Моля ви, препоръчайте ми добър хомеопат, който лекува и дечица. Става въпрос за София.
благодаря предварително, поздрави

Алекс 07.12.2005г.

Редактирано от gigikas на 19.02.08 20:25.



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: gigikas]  
Автор passion flower ()
Публикувано20.02.08 13:21



Ами например Катя Чамурлийска. тя е в София.

Успех





Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: gigikas]  
Авторhom (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 13:45



Трябва да знаете,че и за малко детенце и за голямо детенце и за неродено,както и за престаряло може да помогне един и същи човек стига да си разбира от работата.Пък и още да знаете,че в София има и доста голямо количество други ДОБРИ хомеопати освен Чамурлийска! Че напоследък почти само нейното име препоръчва модератора.



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: hom]  
Автор passion flower ()
Публикувано22.02.08 18:54



първо не съм модератор

второ съм съгласна,че има и други добри хомеопати и приканвам всеки,който иска да ги препоръчва да го прави, аз правя каквото аз мога



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: gigikas]  
Авторбившa kлиeнтka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 05:50



аз лично не бих ти препоръчала Чамурлийска поради ред причини,аз поне не съм доволна от нея.
по добре опитай другаде при хомеопат който е задължително и лекар,и колкото тук да защитават тезата че това не е от значение,според мен не само е от доста голямо значение ами и е задължително.не може ти примерно да отидеш на хомеопат и да кажеш какъв ти е проблема и той да стои да те гледа като пън защото диагнозата ти нищо не му говори и изобщо не може да направи връзка че някои други на пръв поглед странични оплаквания всъщност идват от главния проблем,всичко това никак не е маловажно и при избора на лекарство.



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: бившa kлиeнтka]  
Авторhom (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 14:05



Изобщо наистина ли си била ,,клиентка,, на Чамурлийска,или просто си чешеш езика?! Тя не ми е любимка,но не приемам напатки за некомпетентност относно медицинска терминология!Може,разбира се,да не си доволна,но не и по този параграф!Всички които завършват Класическа хомеопатия и не са лекари,имат 4 семестъра медицина с положени изпити! И изобщо не е задължително хомеопатът да е лекар.Дългогодишната практика безпогрешно е доказала това твърдение.



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: hom]  
Авторбившa kлиeнтka (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 03:26



ако мислиш че ме интересува какво приемаш и какво не много се лъжеш.
и не е напаТки а нападки!
писна ми да ти чета злобните ти коментари,навсякъде където пишеш отговаряш грубо на хората,явно имаш доста проблемчета за да си толкова злобна или може би просто една неуспяла хомеопатка?!
пък за Чамурлийска много неща мога да споделя но не го направих не искам да вредя все пак има и доволни от нея,наивни хора колкото щеш...



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенце [re: бившa kлиeнтka]  
Авторhom (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 15:17



Май проблемите са твои,нещо не различаваш директен отговор от злобен,а що се отнася за твоят отгавор ,той не само е злобен,неверен ,но и доста истеричен.



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: бившa kлиeнтka]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 18:04



и каква е тая сложна диагноза, че хомеопатицата е гледала като пън



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: ...]  
Авторhom (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 14:01



Без коментар! Важното е да се плюе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.