Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 23.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: бившa kлиeнтka]  
Автор passion flower ()
Публикувано28.02.08 15:35



да кажеш,че Чамурлийска не знае медицинската терминология е смехотворно и доказва само едно нещо-не си била при нея, но имаш други причини да не я харесваш...ти си знаеш какви.

Няма да ме учуди нищо...тук са писани какви ли не клевети от завист към разни хора...Пишете си бе..то душата и съвестта си е ваша.ще накривите шапката на някого от нета, може би....



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: бившa kлиeнтka]  
Автор passion flower ()
Публикувано28.02.08 15:37



олеее...то се вижда кой е злобен..

Като не ти е помогнала Чамурлийска, намери някой друг да ти помогне-явно е че имаш вопиюща нужда.





Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: passion flower]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:46



Освен да откажете жената да търси хомеопат за детенцето си, не знам друго какво ще съворите тук. Този клуб отдавна не е това, което беше. Излишни спорове, подчертаващи неграмотността /не само по отношение на езика/ на пишещите!!! Съжалявам да ви го кажа, но човек преди да стане хомеопат, трябва да има какво да надгражда. Така че, сигурно не точно завършеното медицинско образование е критерий, но поне.. тези хора четат достатъчно много. Образованието им го изисква. :)

За Чамурлийска също имам какво да кажа. Едва ли няма идея за заболяването и го прави демонстративно. Не е в неин стил. :) По-скоро би се опитала да го скрие. Това си е маниер на работа, който практикуват много известни хомеопати за да отделят симптомите на заболяването от тези, които са типични за конкретния пациент. Правят се на луди и задават тъпи въроси, докато на тях самите не им стане ясно какво ТОЧНО се случва. Защото много пациенти си мислят, че болестта при тях протича както при всички останали, но грешат. Грешат и с твърде повърхностната си оценка за човека срещу тях. Ами.. те губят! :) Това няма как да се поправи, освен с допълнителни разяснения. Много търпение трябва и от двете страни.


И моля, опитайте се да спазвате добрия тон, както и да бъдете максимално ясни, когато давате информация на хората. Хомеопатията в Б-я, освен дето е млада, в момента преживява криза, която може да коства прекратяване на обучението на следващите поколения. Периодът е много тежък - Английския колеж вече не съществува, а условията за изучаване на местна почва, и особено за практикуване, граничат със закононарушения. Да не говорим за конфликтите, които се заформят между лекари и не-лекари, или както някои си мислят - че лекарите се надуват, а другите пък - че първите са много глупави. Борбите за надмощие и печелене на "клиенти" няма да доведат до нищо добро.

Имайте малко самоуважение и ценете делото и труда на колегите си. Покажете, че наистина сте хомеопати, демонстрирайки ефекта на този прекрасен метод върху себе си! Иначе ще излезе, че вие самите сте едно огромно недоразумение. Кой ли би се оставил във Вашите ръце тогава...?!





Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: gigikas]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано01.03.08 17:58



много ви благодаря

Алекс 07.12.2005г.


Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: :)]  
Автор passion flower ()
Публикувано02.03.08 16:18



съгласна съм с теб, ама взизмал/а ли си платината скоро?



Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: passion flower]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.03.08 09:03



колко ти плаща тая Чамурлийска, че я препоръчваш за щяло и нещяло?



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Препоръчайте ми хомеопат за малко детенценови [re: Last Roman]  
Автор passion flower ()
Публикувано08.03.08 10:12



кора яйца и чувал репички на рекламка






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.