Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 07.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хомеопат Стара Загоранови  
Автор ponpon (непознат )
Публикувано28.01.08 14:49



Моля дайте ми координати на хомеопат от Стара Загора. Какви са цените? Благодаря предварително.



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: ponpon]  
Автор smilei (непознат)
Публикувано05.02.08 23:04



Ние от 3 години се лекуваме при д-р Марияна Райчева.Чували сме противоречиви мнения за нея, но ние сме много доволни(цялото семейство).Първоначалният преглед е 40лв. и продължава около 2 часа.042-645215 0898225215.



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: smilei]  
Автор-=- (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 19:20



Работи по боаронски, но с потенции като на класически хомеопат - тотално объркване. Може да ви даде да пиете месеци наред лекарство в потенция 1 М. Което е недопустимо



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: -=-]  
Автор passion flower ()
Публикувано09.02.08 11:35



браво на нея

има ли си частно гробище, където да си погребва пациентите или има специален договор с общината за извизване на труповетете?



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: passion flower]  
Авторzaza (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 12:38



passion flower браво , страхотно определение !!!! Направо се пръснах от смях !!!!


Между другото точно такова е нейното лечение , а най-жалкото е , че се има за много добър специалист , съответно го внушава и на пациентите си ! Слава Богу се осъзнахме навреме и я зарязахме. Още по-абсурдно ми се стори факта , че като ме видя се направи на сърдите , защото вече не ходим при нея .... смех , смех ....



Тема Re: хомеопат Стара Загора [re: zaza]  
Автор passion flower ()
Публикувано09.02.08 12:39



самият факт-"специалист" да се сърди на някой, че вече не се лекува при него е показателен


добре, че сте се спасили навреме



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: ponpon]  
Автор smilei (непознат)
Публикувано09.02.08 22:39



А при кой друг класически хомеопат може да се отиде в региона на Ст. Загора?Бихте ли обяснили защо е недупостимо да се приемат високи потенции и какво може да следва от това?



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: ponpon]  
Автор theblueeyes (непознат )
Публикувано10.02.08 19:28



Аз лично имам много добри впечатления от д-р Райчева затова бих я препоръчал на всеки. Дори баба ми (82) я лекувам при нея и резултатите са много дбори. Считам, че в предишните коментари има доста некорекност.
Мисля, че тук е мястото на модератора преди някой да се оплюе за каквото и да е било да изясни повече нещата и да се даде коректно разяснение. Иначе все ще се намери някой да плюе по някой хомеопат. Това за високите потенции може да е извадено от контекста на отношенията пациент-лекар затова, че аз лично съм скептичен. Никога пред нас не се е правила на такъв "специалист", а моите наблюдения, че някои от пациентите мои познати, които пратих при нея не спазват лечението и нещата, които му пречат и после казват "ами то не се получава"



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: theblueeyes]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.02.08 21:35



тук има само служебен модератор, който само трие спам и реклама и не се занимава с регулация на отношенията във форума

аз лично, не познавам тази жена

коментирам само даването на НЯКОЛКОЛКО лекарства наведнъж, особено във ВИСОКИ потенции.Това няма как да се разглежда освен като безобразие.Ако не е вярно, толкова по-добре за пациентите на госпожата.

А иначе-разбира се,че гаранция на никого за нищо не може да се даде, особено пък при антидотиране.



Тема Re: хомеопат Стара Загоранови [re: ponpon]  
Автор smilei (непознат)
Публикувано10.02.08 22:15



От почти 3 години цялото ми семейство сме пациенти на д-р Марияна Райчева и никога не е имало случай да предпише повече от едно лекарство във висока потенция.Когато предписва повече от едно хом.средство винаги съблюдава за тяхната комплементарност.И абсолютно всяко предписание го наблюдава как се развива.Лично аз отидох при нея със сериозна алергия и хроничен запек, които бяха излекувани за сравнително кратко време и оттогава-3г.- не са се появявали.Имаме син на 1г. 2м. който е на хомеопатия от зачеването си-колики , зъбоникнене-все с хомеопатия и то в лицето на д-р Райчева.Мислите ли,че бих поверила здравето си , здравето на детето си още повече,ако не бях твърдо убедена в качества и?!И тези абсурдни и безпочвени твърдения за нея само объркват хората.Обръщам се към недоволните-помислете дали вие не сте заблудили хомеопата или антидотирали лечението за да нямате положителен резултат

.И моята препоръка към модератора е да не подкрепя така лесно мнения, чиято достоверност не е проверена?Нали идеята на форума е да улеснява и помага на хората?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.