Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 01.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хомеопатия и гинекологични заболяваниянови  
Автор naskomimi (непознат )
Публикувано11.08.07 11:35



Здравейте! Казвам се Мими! На 24 г. съм от Пловдив. От няколко месеца се боря с упорити гъбички и вече незнам към кого да се обърна. Отчаяна съм!

Изпила съм всевъзможни лекарства, хиляди кремове и глобулки, но нищо не помага. Дадох луди пари за лекари, работещи по здравна каса, частни лекари, микробиологии и т.н., но уви...... Не искам да ходя вече при лекари Имам чувството, че с всичката тази химия и лекарства само успях да си разбия имунната система и може би и затова вече съм толкова податлива към тези гадини! От няколко месеца искаме и детенце, но вече незнам... Знам, че е възможно да се забременее и с тях, но всичките тези лекарства, притеснения, броене на дните, кремове, глобулки ... не съм се успокоила нито за миг, вече толкова много съм се отчаяла и изнервила....
Отказах се вече да ходя по лекари и твърдо вярвам, че мога да се оправя само с помощта на алтернативна медицина - вчастност с билколечение и хомеопатия.
Искам да се свържа с лекар-хомеопат, но не мога да намеря в Пловдив, пък и незнам пак на кого ще попадна. Така че, моля Ви ако някой има координатите на класически лекар- хомеопат, от когото сте доволни, ще ви бъда истински блатодарна ако ми ги изпратите!
Предварително благодаря!
Желая ви приятен и усмихнат ден!



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: naskomimi]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано11.08.07 18:51



Правилно си се насочила към хомеопатия.Едно време минах през ада с кандида и други инекции.След като се лекувах с хомеопатия вече много години не съм имала никаква инфекция.:)
За жалост аз не мога да ти препоръчам хомеопат в Пловдив, но се надявам тук някой да може да препоръча.Потърси и назад в темите /пробвай с търсчакчата/.
Едно нещо е от изключително значение като избираш хомеопат-да е класически.Големите и трайни успехи на хомеопатията са само в класическата хомеопатия.Другото е временно подтискане на симптоми и проблемите се връщат отново.

Успех!



Тема Класически хомеопат?нови [re: passion flower]  
Автор bialata ("блондинка")
Публикувано13.08.07 13:30



Какво значи хомеопата да е класически?

"Винаги е по-добре да се опитва"


Тема Re: Класически хомеопат?нови [re: bialata]  
Авторnaskomimi (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 13:35



ами и аз незнам точно, но от форумите и от това, което успях да прочета за хомеопатията всички казват, че е най-добре да се ходи при класически хомеопат.
Защото имало разлика - другите хомеопати били давали комбинирани хомеопатични лекарства, което било опасно за организма, а класическия хомеопат лекувал само с едно лекарство.



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: naskomimi]  
АвторDindrejn (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 08:02



Препоръчвам ти Любомира Филева - класически хомеопат - Пловдив - GSM -0888 83 53 68.
Има голяма разлика при лечението по Боарон и класическа хомеопатия. При първата - не се спазват основните принципи на хомеопатичното лечение (принципа за подобието,минималната доза и единичното предписание) и затова излекуване е изключено - може някои симптоми само да се подобрят и почти винаги се замъглява картината и се хронифицира случая. При класическата хомеопатия пълно излекуване е възможно, като се повлиявява целия организъм.



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: Dindrejn]  
Автор naskomimi ()
Публикувано16.08.07 07:47



Здравейте!
Благодаря Ви много за отношението, че от седмица съм си пуснала мнението и почти никой не ми отговаря. Саво още едно момиче ми препоръча класически лекар хомеопат - д-р Весела Ганчева. Добър лекар ли е и коя от двете ще ми препоръчате? Защото за пръв път прибягнам към хомеопатията и искам да "улуча" на лекар, че досега все не съм успявала - все съм попадала на разни идиоти в т.нар. ни класическа медицина.

Чували ли сте отзиви от едната и другата и ми дайде препоръки, моля Ви!
Още веднъж Ви благодаря от сърце!
Желая Ви слънчев и усмихнат ден!



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: naskomimi]  
Автор A_q (минаващ)
Публикувано16.08.07 18:16



Много голяма част от класическите, много кадърни хомеопати не са с медицинско образование и за това легално нямат право да упражняват и хомеопатия в България. Аз лично съм с предпочитания към тях и имам лични предубеждения към лекарите-хомеопати. Не бих написала името и координатите на хомеопата си, от когото съм изключително доволна на публично място, заради горните причини.
Може би заради това и останалите пациенти не си пускат данните на хомеопата в такива теми.
Моя хомеопат работи в София. Ако искаш координатите му, мога да ти ги пратя на лична бележка, или на мейл.



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: A_q]  
Автор (marii) (непознат )
Публикувано11.01.08 00:33



Би ли ми изпратила кординатите на твоя хомеопат в София.Той лекува генекологични заболявания нали!Предварително ти благодаря!!!





Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболяваниянови [re: A_q]  
Авторkikimiki73 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 01:05



Ще сам ти много благодарна,ако ме насочиш кам ДОБЪР хомеопат имам срешна нужда!Ще чакам с голямо нетърпение



Тема Re: хомеопатия и гинекологични заболявания [re: passion flower]  
Автор (marii) (непознат )
Публикувано15.01.08 15:22



Много ви моля да ми изпратите кординатитее на добър класически хомеопат в София.От 1година ходя по лекари и няма оправия!!!Предварително БЛАГОДАРЯ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.