Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 07.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Препоръчайте ми литература  
Автор olivO3 (маслинката)
Публикувано21.11.07 11:10



Здравейте, отново! Искам да попитам за някои книги с хомеопатична насоченост и ако може да си кажете мнението за тях или да ми препоръчате други, просто искам да се образовам на тази тема, след като се лекуваме с хомеопатия, все пак и аз самата да знам нещо(търсих книги, в закованата тема или из интернет, но за съжаление повечето са на английски, а аз не го знам толкова добре)! Благодаря предварително!
"Хомеопатия за детето" д-р Жак Буле;
"Клинична хомеопатична материя медика" Д-р Иван Несторов;
"Хомеопатична материя медика" М.Гермонпре, М.Пинкас, М.Торк;
"Фармакология и хомеопатична материя медика" Д.Демарк, Ж.Жуани, Б.Поатвен, И.Сен-Жан;
"Хомеопатия: лекарстваните взаимоотношения" Колектив




Тема Re: Препоръчайте ми литературанови [re: olivO3]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано21.11.07 13:49



Ако нещо е издавано от Боарон, не го препоръчвам. Не мога да се изкажа за книгите конкретно.



Тема Re: Препоръчайте ми литературанови [re: olivO3]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано25.11.07 22:53



Какви езици знаеш?



Тема Re: Препоръчайте ми литературанови [re: olivO3]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 16:50



Не знам дали не греша, но аз гледам автора да не е французин, защото от там идва Боаронопатията. Аз лично съм се снабдила с книги директно от Бълг. хом. общество - на Пиротска (150 ако не се лъжа) и авторите обикновено са англичани. Там ако идеш, мисля че само за класическа хомеопатия продават книги, има реперториуми, материи медики, хомеопатия за деца и всякакви по-общи книги.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.