Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 08.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОЩ!!! Цистит!  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано14.11.07 23:57



Моля ви, помогнете ми! Имам цистит от 2 години и просто не знам как да го излекувам!
Вегетарианка съм, занимавам се с Йога, лекувам се само с билки и от 7 години не бях пила ни едно хапче. Тази пролет вече не издържах на болката и пих антибиотик, направих 2 курса, но ми минава за малко и пак започва.
Пия мечо грозде, коприва, пия много течности, обличам се, абе въобще всичко, което се изисква. Купих си май месец Шведска горчивка и тя ми помогна много. За цялото лято не ме беше боляло повече от 2-3 пъти. Като я изпия и ми минава до 10-тина минути. Правих си изследвания и показа, че няма бактерии. Лекарите казаха, че явно става въпрос за форма на вирусен цистит, която е по-рядко срещана и много трудно се лекува.
По едно време даже мислих, че вече съм се излекувала. Досега!
И от няколко дена е същият ужас- дразни ме, ходи ми се до тоалетна, отивам- 2-3 капки само и започват болките. НЕ ЗНАМ ВЕЧЕ КАКВО ДА ПРАВЯ!!!


Моля даваите съвети, пишете Вашия опит с цистита, препоръчайте ми някой добър хомеопат. Благодаря!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: _Bunny_]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано15.11.07 11:52



Отиди при класически хомеопат да ти определи точното лекарство. Цистит се лекува успешно с хомеопатия.

успех!





Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: passion flower]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано16.11.07 13:02



Проблемът е, че не знам никакви хомеопати. Ако можете да ми препоръчате добри такива?
Благодаря!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"


Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: _Bunny_]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано16.11.07 13:16



ако си в София-Др. Стоименова, Катя Чамурлийска, Георги Чашалов, Марио Бояджиев, Калина Костова..има и други, разбира се...



Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: passion flower]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано16.11.07 22:48



Благодаря!
В София съм, да, ама мисля направо да си взема антибиотик. Колкото теми чета за цистит навсякъде казват, че е сериозно и се лекува само с антибиотик.
Аз вече съм пила Ципрофлоксацин, неговият курс на лечение е 10 дена, ама аз го спрях на 5-я за да "не се тровя повече". Да, ама не! Щото пак се появи проклетият цистит, а аз бях станала резистентна към Ципрофлоксацина.
Така че сега ми препоръчаха уро- нещо си, било много добро, 5 дневен курс. Също си взех и Имунобор уро.
Какво мислиш за идеята да си взема антибиотик сама, без да се налага да чакам за направления, изследвания и прочие?
Малко ме е страх, ама мисля че това е правилното решение.

"Би било добре да се събудим преди да умрем"


Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: _Bunny_]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано17.11.07 21:47



Антибиотик НИКОГА не се взима сама и без антибиограма.Ако това си решила, иди на лекар да ти направят такава и да ти кажат за кой антибиотик са ти бактериите. Ако е вирус, антибиотик не само,че няма да помогне, но ще ти и докара и гъбички отгоре навсичко да се чудиш това после как да лекуваш.

Аз не бих пила антибиотик на твое място, но ти си знаеш, Постъпи както намериш за добре.

Цистит се лекува успешно с хомеопатия, а с антибиотик хронифицирал цистит никога няма да ти оправят. той затова е хронифицирал, защото не се оправя с антибиотика.



Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: passion flower]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано18.11.07 14:05



Благодаря! Найстина ми трябваше подобно мнение за да ме стресне


Ще намеря телефона на някой от хомеопатите, които ми препоръча и ще ходя да ми предпишат лечение. Сега пия коприва и Имунобор Уро и вече съм доста по-добре. Ще поизчакам малко да видя дали ще отшуми и ако не отшуми ще отида.
И ще пиша по-нататък как се развиват нещата. Мерси и със здраве!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: _Bunny_]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано19.11.07 11:38



успех





Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: _Bunny_]  
АвторГocтeнka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 14:48



Ciprofloxacin - доре си си го самоназначила.
Имах абсолютно същия проблем - отидох на коремна ехография. Оказаха се камъчета в бъбреците и пикочния мехур.
Има по-добри антибиотици, но правят и хубави гъбички.

Възможните причини за цистита, както го цитира лекарката на едно младо майче - много секс или студени крака. Спри секса и циститът ще отшуми - да ама стиска ли ти?





Тема Re: ПОМОЩ!!! Цистит!нови [re: Гocтeнka]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано23.11.07 19:06



Как така много секс?!


Сексът какво общо има? Ако гаджето ми няма никакви бактерии и си е здрав, това не би трябвало да е проблем!...

"Би било добре да се събудим преди да умрем"


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.