Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 26.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лечение на хомосексуализъмнови  
Авторзaинтepecoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 23:05



Чувала съм, че хомосексуалистите могат да се излекуват чрез хомеопатия. Ако има запознати с теорията на този вид медицина, моля нека споделят.



Тема Re: Лечение на хомосексуализъмнови [re: зaинтepecoвaнa]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано05.11.07 23:45



Могат да се лекуват хомосексуални или лезбиски ЧУВСТВА. Сещам се за 6 подходящи лекарства - кое точно - зависи според човека...

Редактирано от УйнaПeнa на 05.11.07 23:46.



Тема Re: Лечение на хомосексуализъмнови [re: УйнaПeнa]  
Авторзaинтepecoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 00:13



Би ли описал/а на какъв принцип действат и къде могат да се открият. Става въпрос за мъжки хомосексуализъм в начална фаза.



Тема Re: Лечение на хомосексуализъмнови [re: УйнaПeнa]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 13:37



От 2 години се лекувам с хомеопатия и съм убедена, че действа. Обаче, да се "лекуват" любовни влечения и чувства?!?

Малко пресилено ми се струва! Ако е така, би трябвало да може да се лекуват не само хомосексуални чувства, но и например нежелани чувства към неподходящ човек?



Тема Re: Лечение на хомосексуализъмнови [re: зaинтepecoвaнa]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано06.11.07 15:04



Иди при хомеопат преди да ме разпитваш. Но е добре да заведеш и пациента, защото тези работи не стават задочно.



Тема Re: Лечение на хомосексуализъмнови [re: Лили]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано06.11.07 15:08



Разбира се, че всякакви депресии от любовни разочарования могат да доведат до заболяване, следователно и до лечения. Но любовен елексир няма, защото да не обичаш някого не е заболяване. Но да мразиш е заболяване и може да бъде лекувано...



Тема Сексуалността не се "лекува",нови [re: зaинтepecoвaнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано06.11.07 15:12



нито с конвенционална, нито алопатична, нито хомеопатична, нито с неконвенционална медицина.

И не се опитвай да съсипеш живота на сина ти, само защото на тебе не ти харесват неговите "влечения" към собственият пол.

На моят приятел майка му стигна до такива крайности да го обезнаследява, да го гони от дома, да го заплашва с убийството и на двама ни, да търси психиатрия в която да го приемат и така нататък.

Знаеш ли какво стана в крайна сметка?

Взех го при себе си.

Ако искаш да загубиш детето си - давай, мачкай го, води го по лекари, тъпчи го с разни глупости, които ще ти продадат с удоволствие.

Ако искаш да направиш сина ти най-добрият ти приятел, за който всяка майка мечтае, трябва да го приемеш такъв, какъвто е.

Няма да говоря повече.





Тема Re: Сексуалността не се "лекува",нови [re: martyr]  
Автор kasspo (biv6 kaspo)
Публикувано06.11.07 16:58



Имам опит в лечение на хомосексуалисти.Може да се излекува ,ако има какво да се ликува.Или казано иначе,ако това пречи на самия човек и той самия не се чуства конфортно от факта ,че по някаква причина е хомосексуален,то тогава има какво да се лекува и е лечимо.Но..ако човекът си се чуства добре и в кожата си - тогава няма какво да лекуваме и дори да се опитаме- нищо не се получава.



Тема Не, нямаш.нови [re: kasspo]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано06.11.07 20:58



Ако ми посочиш един "излекуван" хомосексуалист, ти гарантирам, че след 10 минути разговор с мен ще "получи рецидив".

Не си играйте с материя, която не ви е ясна. Само ще разбъркате и без друго обърканата глава на момчето. Нямате представа през какъв пъкъл минаваме, за да можем да бъдем себе си.

Сексуалността не е болест.

Намерете лекарство за рак ако искате да сте полезни на хората.



Тема Re: Лечение на хомосексуализъм [re: зaинтepecoвaнa]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано06.11.07 22:38



Отиди със сина си на психолог... на него няма за какво да му помага, но на теб може и да помогне. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.