Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 19.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема препоръка за добър хомеопатнови  
Авторklleo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 15:07



Прочетох,че стафилококи и стрептококи се лекуват с хомеопатия. А аз имам и двата бактерия и не мога да се излекувам вече година. Алергична съм към антибиотици. Бих си и ваксина Анаста, но не ми помага.И моля да ми препоръчате добър хомеопат във София или Варна.



Тема Re: препоръка за добър хомеопатнови [re: klleo]  
Авторkлeo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 15:51



Ако някой се е излекувал от тях моля да ми каже какво му е помогнало,защото вече мнооого се притеснявам





Тема Re: препоръка за добър хомеопатнови [re: kлeo]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано11.07.07 18:03



в хомеопатията няма никакво значение какво лекарство е помогнало на един човек, защото за друг може да помогне съвсем друго

важно е хомеопата да е класически, а не боаронски и да се дава по едно лекарство за даден момент

прочети заключената тема, може би информацията там ще ти помогне да се ориентираш



Тема Re: препоръка за добър хомеопатнови [re: klleo]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано11.07.07 18:10



На мен Марио Бояджиев (София) ми изкува бета-хемолитичен стрептокок с една доза лекарство.Кое-няма значение, защото беше моето конституционално и няма отношение към теб и какво би помогнало на теб. На теб ще помогне твоето конституционално лекарство.

Освен това, че ми излкува стрептокока ми излекува и кандида, която до преди това ми се явяваше често и от тогава--повече от 7 години не съм имала никаква кандида или други вагинални инфекции.Такова нещо с антибиотик или други стандартни средства не е възможно да се постигне.

Като ме диагностицираха в лаборатория, гинеколога едва ли не ми се скара, как съм "допуснала" да имам такава тежка инфекция, изписа ми антибиотици за много пари и ми се изсмя като му казах,че не смятам да ги пия, а смятам да се лекувам с хомеопатия. Понеже никога не се върнах при него, не е и разбрал как съм се излекувала, което е жалко.

Много обичам да смущавам скептични доктори с подобни резултати.



Тема Re: препоръка за добър хомеопатнови [re: Buckminsterfullerene]  
Авторklleo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 23:02



Много благодаря за оказаната помощ

.Може ли да те помоля да ми дадеш точния адрес на Марио Бояджиев и/или неговия телефон. Ще саъм ти искрено благодарна!



Тема Re: препоръка за добър хомеопатнови [re: Buckminsterfullerene]  
Авторklleo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 23:07



....и още нещо какво означава(имаш предвид под) коституционално лекарство?



Тема Re: за ентусиазма [re: klleo]  
Автор hirona (неизвестен)
Публикувано14.07.07 14:53



Все пак не приемай, че щом Марио Бояджиев е бил изключително ефективен за едного, това ще бъде за всеки друг (вкл. и за теб).
Знам и съм присъствал на неуспешно (при това продължително) лечение от негова страна при други, на които просто не може да обхване и осъзнае състоянието им.
Въпросът е не да не го изпробваш, но да не мислиш, че на всяка цена ще бъде резултатен за теб.
Желая ти успех!



Тема Re: за ентусиазманови [re: hirona]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано14.07.07 19:38



това е вярно, но може да се каже за абсолютно всеки хомеопат на света
и дори не само за хомеопатите, но и за лекарите и всички други специалисти--някой са доволни от тях, други не

и нали знаеш максимата--няма нелечими заболявания, но има нелечими пациенти?

ако не си се родила с гаранционна карта, не очкавай да можеш да получиш гаранции, че ще бъдеш излкувана от каквото и да било



Тема Re: за засяганетонови [re: Buckminsterfullerene]  
Автор hirona (неизвестен)
Публикувано14.07.07 21:27



Че това може да се каже за абсолютно всеки хомеопат и лекар по света - мисля че е ясно от написаното от мен.
Не съм имал и нямам намерение да засягам никого, най-малкото защото осъзнавам горе написаното - още повече, че съм го написал именно аз.
Да не говорим, че вече съм писал тук по темата за това че не може да има понятие "много добър лекар" именно защото един е много добър за едного а друг за другиго. А не вярвам да не си видяла това.
Аз разбирам признателността ти към Марио, но това не пречи, горното да се има предвид от всеки. От полза за всички е.

Редактирано от hirona на 14.07.07 21:29.



Тема Re: за засяганетонови [re: hirona]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано14.07.07 21:53



Не мисля, че засегнал някого.

Мисля, че нямаме разминаване в тезите.

Само че ми се струва, че коментарът ти е продиктуван от емоционална реакция към личността на Марио, а не от самата теза, че няма идеален хомеопат/лекат/професионалист.

Много хора не го харесват, както и много хора го харесват. Ако не беше така нямаше изобщо да напишеш тези неща, които първо вече си казал и второ се подразбират. Реагирам на написаното точно защото отразява лично отношение, а не обективни факти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.