Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 19.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема do easyнови  
Авторkrek (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 16:49



Можеш ли да ми кажеш как да се свържа с теб?Интересувам се дали в БГ има нещо подобно на СА.Дай ми някакаква насока.Не мога да намеря компетентно мнение от 5г.



Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано02.07.07 18:01



изобщо не разбирам какво питаш

питай тук или на бележка-за целта трябва да се регистрираш



Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Авторkrek (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 23:48



Мислех,че никнейма е достатъчно красноречив.Просто не исках в този форум да бъда по-конкретен.Става въпрос за кокаина и всичките ядове свързани със зависимостта към него.Чист съм от 6 месеца,а все още ме стяга шапката и то здраво.Към кого да се обърна за съвет?В България май просто няма такива специалисти.Нужна ми е информация по темата,но не знам към кого да се обърна.
Ще пробвам да се регистрирам,обаче не съм много в час с интернета.Ако се получи ще ти изпратя бележка,за да не занимавам хората тук с проблеми от друг форум.Чао!



Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано03.07.07 07:23



На кокаиновата абстиненция, майката и е времето. 3 до 6 месеца е най-тежко, после олеква.Супер е че си успял до тук! Минал си най-тежкото!

Помага ако правиш неща, които са добри за здравето ти-спорт, правилно хранене, да имаш с какво смислено да си запълваш ежедневието...защото ако стоиш и нищо не правиш ще се побъркаш.

Май в БГ ползват някакви лекарства за зависимости от стимуланти, но не знам какви са страничните ефекти и дали го дават за крек. Питай в за Наркотиците за лекар,който се занимава с това-чела съм да споменават за такива.

Принципно е най-добре да минеш без лекарства. Минал си най-тежкото, от сега ще става само по-добре.

Впрочем с хомеопатия може да имаш много , много добри резултати. Може би неслучайно си дошъл в този клуб. Намери си класически хомеопат и опитай. Катя Чамурлийска е и психолог и има добри отзиви за нея.



Тема Re: do easyнови [re: Buckminsterfullerene]  
Авторkrek (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 11:14



Благодаря!Ще опитам с хомеопатия.И без това вече пробвах почти всичко.
Едва ли има антидепресант към който да не съм посягал.Бензодиазепимите пък
ги взимах като бонбони,тъй като в нормална доза нямаха почти никакъв ефект при мен.Сега обаче съм на 100% чист,а спортът ми е ежедневие.Притеснява ме тази абстиненция да не остане хронична(както съм чувал за кокаина).Ако е само въпрос на време определено имам сила да продължа да се боря и ще го направя.



Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано03.07.07 18:37



О не, не може да остане хронична абстиненцията.Не е възможно. Въпросът е мозъкът да научи, че си получава удоволствието от живота, а не от химикал и спира да го иска.Имала съм колеги, които в миналото са били жестоко пристрастени към кокаин, в един момент решават,че това не работи за тях, спират и никога повече не посягат и нямат и желание.

Просто има едно нещо, за което не се говори често--пост-остра абстиненция.Това са всички емноционални проблеми и желание за ползване, които настъпват след като острата абстиненция е минала. Ако искаш потърси в нета на Post-acute withdrawal syndrome и ще видиш какво казват.На това се дължат трудностите ти сега, но се справяш много добре щом си минал кризисния период 3 до 6 месеца.







Тема Re: do easyнови [re: Buckminsterfullerene]  
Авторkrek (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 11:58



Искам да попитам още нещо.Свързано е със стимулантите при спортни натоварвания.Кленбутеролът например, би ли могъл да ми предизвика пост абстиненция?Доколко действието му е сходно с това на коката и трябва ли да се въздържам от консумацията му?Също и за кафето.Пия по три на ден.Не утежнявам ли сам ситуацията по този начин?Необходимо ли е да го огранича?
Благодаря ти предварително!



Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано04.07.07 14:50



Не ти препоръчвам да позлваш лекарства не по предназначение. Като си съсипеш здравето няма да има значение колко мускули имаш.
Кафето прави абстиненция, не толкова тежка и продължителна като другите вещества, но си я има.Лека депресия, умора, главоболие, лошо настроение.....А и натоварва бъбреците и изчерпва калция от костите.



Тема Re: do easy [re: krek]  
Авторkrek (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 17:09



Не можах да обясня достатъчно добре.

Самият кленбутерол ще задълбочи ли абстиненцията към кокаина?

Това е!





Тема Re: do easyнови [re: krek]  
Автор BuckminsterfullereneМодератор ()
Публикувано04.07.07 23:49



не знам



общо взето, ако прочетеш за пост-острата абстиненция, ще видиш, че идеята е че всяко нещо, кото отслабва тялото и здравето ти ще я направи по-тежка и обратното-всяко нещо-което те засилва по естетсвен начин, ще я съкрати и ще я направи по-лека


в този смисъл, злоупотрбата с лекарства от които нямаш нужда няма да помогнат


но не мисля, че някой някъде специално е изследвал връзката на това лекарство с крека




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.