Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 15.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хипертония  
АвторJonni (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 10:53



Възможно ли е да се лекува тази полест с хомеопатия. Дайте съвети.Причината за болеста не се знае.



Тема Re: Хипертониянови [re: Jonni]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано01.04.07 21:29



Да, лекува се много успешно, Отиди при класически хомеопат за да ти определи точното за теб лекарство.

успех





Тема артериална хипертониянови [re: ease]  
АвторEдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 23:28



Аз съм също хипертоник,преди една година ходих на порегл,но не при калсичка,въпреки това първите два месеца имаше поразителен резултат.Сега обаче кръвното налягане отново играе много лабилно.
Така че и аз съм с такъв поблем и много ще се радвам ако този проблем се решава без алопатия.
Благодаря.



Тема Re: артериална хипертониянови [re: Eдeлвaйc]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано08.04.07 00:07



Да, решава се.Мой близък роднина се излекува напълно, след години на всякакви лекарства с безумни страничи ефекти.Срега е много добре от 2-3 години не пие лекарства и е в цветущо здраве. Но тези неща стават само с класическа хомеопатия.С некласическа става временно облекчаване, както си забелязал.

Намери класически хомеопат и успех!





Тема Re: артериална хипертониянови [re: Eдeлвaйc]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 17:31



Може да ти се помогне, но основната промяна ще зависи от теб.
Това трябва да го знаеш. Налага ти се да промениш живота си, навиците...ако го възприемеш..това значително улеснява лечението...не разбирам от Хомеопатия и заради това казвам основни правила за болестите и лечението им.
Зная че причините за болестите са почти винаги далеч от физическото тяло и че "атаката" със съвремените лекарства върху физиологията, премества болестта на друго място в тялото. Съвремените лекари ги познават и ги наричат нежеланите реакции.
Този проблем се решава изключително с промяна в нас самите, начина ни на живот, начина ни на мислене...след такава промяна и лечението е вече по- лесно.
Според мен хомеопатията може да лекува добре твоето заболяване, но само след твоя инициатива в тази посока.
Това се разбира "ПОМАГАМ, ПОМОГНЕ, ПОМОЩ" !

Пътищата са проходими!



Тема артериална хипертониянови [re: ease]  
Авторeдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 19:54



Нямам нищо против класиката.
Проблемът е че не мога да попадна при качествени такъв специалисти в Бургас.
Нали трябва да се улучи точното лекарство?
Между другото аз усещам по себе си,че най-добре ми влияят лекарствата Нукс вомика и Аурум металикум в потенции 30 СН.
Не мога да преценя обаче по колко пъти на ден да ги вземам?
Каква да е честотата на приема?



Тема Re: артериална хипертониянови [re: eдeлвaйc]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано14.04.07 20:18



Не става така. Ако трябва пътувай до друг град за да отидеш при специалист-примерно във Варна има. Не мисля,че здравето и животът ти струват толкова малко,че да не можеш да направиш това усилие.

Ако взимаш на своя глава лекарства така, можеш да си нанесеш такива сериозни поражения,че после никой да не може да ти помогне

хомеопатията не е безобидна

гледай на нея като на хирургия-може да ти спаси живота, може да те убие



Тема Вие ме объркахте!нови [re: ease]  
Авторeдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 00:09



Досега навсякъде чета,че хомеопатията ако не ти помогне,няма как да ти навреди,а вие ми казвате,че може да те убие!!!!!!!!!
Що за противоречия са това?!?!?!?!



Тема Re: Вие ме объркахте!нови [re: eдeлвaйc]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано15.04.07 03:34



не е толкова лесно да те убие, но не е напълно невъзможно



истината е,че всяко нещо, което има действие може да бъде и негативно

винаги давам примера със скалпела на хирурга-безвреден ли е? може ли да ти спаси живота? а може ли да те убие?

Нещата стоят така: правилно изпозлвана хомеопатията може да те излекува от почти всичко, може да ти облекчи състоянието и дори да ти спаси живота.А неправилно изпозлвана може да те разболее.



Тема Re: Хипертониянови [re: Jonni]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 02:02



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.