Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 21.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселининови  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:50



Здравейте, моля ви, помогнете със съвет как да се боря с постоянни киселини, които имам напоследък. Каквото хапна, след половин час получавам силни киселини.

Отдавна имам такива проблеми. През август направих едноседмично лечение с 2 различни антибиотика и Nexium, защото ми бяха открили бактериите хеликобактери пилори. След лечението до преди месец нямах изобщо киселини, но пак започнаха. Не мога да правя ново лечение с антибиотици, защото са минали едва 6 месеца.

Дали някой не знае хомеопатично средство, което би могло да помогне?

Благодаря на всички отговорили.





Тема Re: Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселининови [re: Ивo]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.02.07 17:08





Здравей
може да ти се помогне, но няма друг начин, освен да идеш при класически хомеопат за преглед.Много е важно да не оставиш това нелекувано, защото кислеините от стомаха разяждат хранопровода и се получава едно заболяване,което се казва Езофагус на Барет, което се води предраково.Хранопроводът не е способен да понесе високата киселинност на стомшния сок и започват да се израждат тъканите.

Не пий кафе, не пуши, не яж млечни продукти и подправки и иди задължително на хомеопат.

Успех!

Редактирано от ease на 17.02.07 17:09.



Тема Re: Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселини [re: Ивo]  
Автор firrst (непознат)
Публикувано17.02.07 20:06



Натровил си се с нещо,като капак и антибиотиците са ти дошли в повече.Правиш си пълна дезинтоксикация
и си готов.На първо време увеличи водата до 2л. дневно.

/



Тема Re: Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселининови [re: firrst]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 12:53



Много благодаря на отговорилите.

Ще се вслушам в съветите ви.

А сега бих искал да попитам какво сте чували за въздействието на клейевата тинктура - мога ли да я ползвам в моя случай. Един мой познат, който е имал много силни постоянни киселини, ми каза, че се е излекувал само с нея - вземал е по 15 капки в 50 грама вода три пъти на ден.

Ще отида на хомеопат, това е сигурно, но бихс искал да чуя мнението ви за тази тинктура. Тя се води хранителна добавка и я има в аптеките.

Благодаря.



Тема Re: Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселининови [re: Ивo]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.02.07 16:11



Аз не мога да се изкажа за тиктурата,но не вярвам да навреди.



Тема Re: Хомеопатия при хроничен гъстрит и киселининови [re: Ивo]  
Автор honey13 ()
Публикувано18.02.07 19:16








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.