Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 20.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Някой третира ли Хронична Умора?нови  
АвторCтoил (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:47



Още позната, като CFS по интернет страниците.

Минавах през всякакви медици, изследвах се за Диабет, Гуша, СПИН ..., правих си пълни кръвни картини. Всичко ми изглежда наред.

Минах два шестмесечни цикъла на антидепресант. Без някакъв особен ефект.

Оплакванията ми са: Трудно съсредоточаване в задачите от ежедневието, умора, отслабваща памет, трудно сваляне на килограми въпреки фитнес и диета, лесно качване на килограми въпреки ограничаването на някой хиперкалорични и високовъглехидратни храни, отслабнало зрение, като цяло се чувствам low. Вечер имам сили да си направя вечеря и да се пльосна пред телевизора или компютъра. Сутрин едва се отлепвам от възглавницата без да се чувствам свеж. Събота и неделя гледам да карам колело, да се разхождам в парковете на въздух и да поемам максимум въздух и слънце.

И въпреки, че се опитвам да си противостоя - съм немотивиран и апатичен. С нищо не ми се захваща. Шефовете едва ме траят вече. 3 години не съм направил нищо съществено - като цяло лежа на стари лаври. Добре, че са ми приятели и не искат да ме пратят по дяволите. Иначе до сега да съм си загубил и работата.

Съзнавам, че здравето е пари

до тук съм плащал 10-ки левчета за изследвания и "нови лекарства" ...

Мъж, 31 години, 90 кг, системен администратор.

Кой би желал да се заеме с един човек, на който му е писнало да го наричат хипохондрик, депресар и т.н.?



Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: Cтoил]  
Автор honey13 ()
Публикувано09.02.07 16:15



Защо за начало не пробваш с Баховите есенции?
Ето малко инфо по въпроса:






Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: Cтoил]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 17:13



Нищо ти няма/ФИЗИЧЕСКИ/,всичко ти идва от главата/внушаваш си че имаш проблем/.Какво им има на тези 90кг.,аз пък съм 100кг. нито за миг не ми е минавало през ума да ги свалям.Братче проблема не е в килограмите,а в депресантите дето си гълтал толкова време.Една пълна дезинтоксикация плюс един пълен курс за повишаване на метаболизма в тялото и ще викаш-МАЛИИИ,бах тая сигнатура и такова животно ли има!!!!!





Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: Cтoил]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано10.02.07 06:33



Аз получих хронична умора след ваксинация за рубеола. Години наред се мъчих. Оправих се до много голяма степем с класическа хомеопатия. Паметта ми обаче, не се върна на старото положение.Преди злополучната ваксина можех да запомням страници от учебника и знаех къде на страницата е пишело нещото...Сега е по-посредствено.

Съветът ми е да отидеш при класически хомеопат. Спазвай диетата за антидотиране и мисля,че ще имаш успех.





Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: Cтoил]  
Авторflorca (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 23:55



Все едно 4е слушам себе си,само че моите кила са 70 а бях 60 и сега с нищто не мога да ги сваля.Пих антидепресанти,бах есенции имам целия комплект,хомеопатия.Все сащтата история нямам сили да се помрадна,никаде не ми се ходи,като че ли някои ми смучи от силите.



Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: florca]  
Автор honey13 ()
Публикувано11.02.07 01:58



Извинявай, ама най-вероятно не са ти натамънили точното лекарство. Бих ти препоръчала да отидеш при читав класически хомеопат или при такъв, който се занимава с Бахови есенции. Има хора, които явно не могат сами да нацелят правилната комбинация от есенции, а може би им липсва търпението...



Тема езотерична медицинанови [re: Cтoил]  
Авторaida (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 11:57



Влез в този клуб и разгледай темата за уринотерапията!



Тема Re: Някой третира ли Хронична Умора?нови [re: Cтoил]  
Автор A_q (минаващ)
Публикувано12.02.07 14:50



Моята хронична умора излекува хомеопатичката ми, което продължи 5 - 6 месеца.



Тема Ци-гун,нови [re: first]  
АвторCтoил (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 11:49



какво общо има с хомеопатията?

За какъв курс за повишаване на метаболизма в тялото става въпрос? По-конкретно кажи.



Тема Няма да си пия урината,нови [re: aida]  
АвторCтoил (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 11:50



... обясни ми, защо тялото я изхвърля щом е толкова полезна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.