Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 29.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ESHERIHIA COLI??????нови  
АвторKATRlN (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 13:42



Zdraveite! Neznam dali e imalo komentar po tazi tema,za6toto ot skoro 4eta mneniata v tozi klub. Molia vi,ako ne samo AZ se boria s tiah, pi6ete i se vklu4ete sas saveti i idei za adekvatno le4enie ot kompetentni spezialisti v oblasta na HOMEOPATIATA! Blagodaria vi!



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: KATRlN]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 18:06



Мога само да ти кажа успех. Колите са страшно упорити. Трябва ти както добър алопат, така и хомеопат.



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: KATRlN]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 11:57



Здравей, Катрин! И аз като теб имам проблем с тези бактерии и то от доста време. Убедих се, че наистина са много упорити, но в моя случай се оказа, че проблемът идва по-скоро от пикучния мехур! От доста време си търся и аз добър специалист в областта. Все още не съм опряла до хомеопати, но ако разбера, че има някой компетентен по този проблем, бих отишла и аз. Лошото е наистина, че за да се лекува едно следствие трябва да се знае причината за него! А причините могат да бъдат много! Както вече сигурно си разбрала и ти, това са бактерии, които нормално си съществуват в организма (в червата) и при наличие на благоприятни условия започват да се развиват и на друди места. Наистина ти трябва добър специалист, който да открие причината за развитието им! Аз се консултирах с различни лекари и всичките естествено се опитваха да лекуват следствието (бактериите), а не причината за появата им на места, където по принцип тях не би трябвало да ги има! За добри хомеопати не съм чувала все още. Това е сравнително нова област (не е всъщност много нова, но не е навлязла до такава степен в медицината). Трябва според мен да събираш мнения от различни специалисти - нефролози, уролози, микробиолози и т.н. Защото това е проблем, който би могъл да е налице поради различни причини. А когато се открие проблема (което е най-трудната част от лечението) ще е по-лесно да се намери решението му. Пожелавам ти успех и най-вече търпение!!! Не се отказвай и не се предавай! Ако бъдеш последователна, ще намериш човека, който би могъл да ти даде компетентен отговор! Но в никакъв случай не разчитай само на хомеопатията. Дано да намериш специалист и в тази област, но все пак е хубаво да се консултираш и с други лекари и то такива, които наистина знаят за какво става на въпрос, а не само да ти казват "А да, това е проблем на много жени в днешно време. Много са упорити и т.н.".

Ако искаш да ме питаш нещо по-конкретно - пиши



Поздрави, Дени



Тема Re: ESHERIHIA COLI?????? [re: Дeни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано21.01.07 16:49



Не мисля,че с хомеопатия това се лекува трудно.Трудно е с алопатични средства. Просто отидете при класически хомеопат. Не търсете хомеопат-специалист по ешерихия, защото такъв няма. В хомеопатията няма разделения като в алопатичната медицина.Там трябва да си добър, класически хомеопат за да помагаш.Има добри хомеопати, все пак доста време я има в България хомеопатията. Например Д-р Стоименова, Д-р Ванков, Д-р Костова, Катя Чамурлийска и други.

Успех





Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: Дeни]  
Авторkaтpин (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 15:21



Здравейте!Благодаря Ви за информацията.

За сега провеждам лечение с един хомеопат,който много ми помага.
Надявам се като приключим да нямам отново оплаквания-както беше до сега.

Дени,сьгласна сьм с теб,че трябва да се тьрсят причините-мисля,че хомеопата ми ме лекува точно така.
Имам вьпрос-какво друго освен стерилна урина трябва да изследвам.Вьзможно ли е бактериите да са на друго място,освен в пикочния мехур(разбира се и в червата)?



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: kaтpин]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 12:15



Да, бактериите могат да се пренасят и на други места. Съветвам те да отидеш и на гинеколог, защото влагалището също е доста благоприятно място (топло и влажно) за развитието на Coli и по принцип на бактерии. Освен това ако преди лечението с хомеопата си пила силни антибиотици е възможно да са се развили и гъбички. Така че един профилактичен преглед никога не е излишен



Не знам дали са те гледали на ехограф скоро, за да видят състоянието на бъбреците, мехура и на др. вътрешни органи, предполагам, че са ти направили и снимка. Хубаво е пак да отидеш на ехограф, но ако искаш първо изчакай да мине хомеопатичното лечение.

Още веднъж ти пожелавам успех с борбата с/у Coli-те и ако след лечението, което ти провежда хомеопата, резултатът е ефективен, пиши, за да знаят и др. жени, борещи се с проблема, кой хомеопат да посетят

Поздрави



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: Дeни]  
Авторkaтpин (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 15:35



Благодаря ти за сьветите!
Ще споделя като завьрша лечението си!





Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: kaтpин]  
Авторнopдинa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 20:34



Здравейте!Бихте ли споделили приключихте ли с лечението на ESHERIHIA COLI и излекувана ли сте вече?Благодаря!



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: нopдинa]  
Авторkaтpин (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 22:26



В интерес на истината ме хващате в процес на търсене отново на нов хомеопат ,защото ТЕ пак се появиха!!!


Много съм притеснена--тъкмо се бях пооправила....и ето дойде по-студения сезон и отново.
Помагайте момичета!
В понеделник съм при един известен хомеопат-избрах го чрез преглед по форумите.ЩЕ ПИША, ако има смисъл...



Тема Re: ESHERIHIA COLI??????нови [re: kaтpин]  
Авторnat (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 09:37



Непременно да пишеш! Успех






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.