Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 24.10.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Казийска и Райчева - координати и мнениянови  
Автор mamika_anika ()
Публикувано17.12.06 12:22



Ще бъда много благодарна на всеки, който изкаже мнение относно професионализма на въпросните лекарки, доколкото знам и двете се занимават с класическа хомеопатия. Става дума за Стара Загора.
Ако знаете и координати, моля да ги напишете, може и на лични.
Благодаря предварително.



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: mamika_anika]  
Автор smilei (непознат)
Публикувано18.12.06 12:20



За Казийска нищо не мога да кажа(за пръв път чувам за нея).Но за д-р Райчева-да.Лекуваме се при нея почти цялото семейство от април миналата година и сме и безкрайно благодарни.На 06.12.2006 родих първото си дете и сме решили да го лекуваме изключително само с хомеопатия и то при д-р Райчева.Препоръчвам я на всеки,който иска мнението ми,защото съм проверила върху себе си професионализмът и и компетентността и.Мога да ти дам телефон в кабинета и(скоро се премести в нов кабинет-вече не е в Дома на строителя).042-645215.Надявам се да съм ти била полезна!





Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: smilei]  
Автор mamika_anika ()
Публикувано18.12.06 13:29



Благодаря ти, а къде е новия кабинет?



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: mamika_anika]  
Авторsmilei (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 10:57



Не съм от Ст.Загора и не знам имената на улиците-затова не мога да те ориентирам.Но като и се обадиш,тя ще ти каже адреса на кабинета.Всичко добро!





Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: smilei]  
Автор mmtomova (непознат )
Публикувано27.12.06 12:48



Адреса на Райчева е "Железни врата "18 отзад в дворчето на кооперацията и е офиса.Много мила жена.



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: mamika_anika]  
Автор-.- (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 12:19



Д.р Райчева работи по смесена система - използва знанията си от боаронския си курс, но с потенциите от "класическата хомеопатия". За всеки бронхит - Аркен 1М, "защото той бил много добро лекарство за белите дробове"... така че ще бъде интересно да споделите опита си.



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнения [re: -.-]  
Автор mmtomova (непознат )
Публикувано02.01.07 12:48



Да,точно така се оказа.Тя е боаронка/д-р Райчева/Нищо не разбира от хомеопатия.Изписа ми Игнация 200C и ми каза да пия всеки ден по една гранулка,докато се почувствам добре - представете си!Естествено състоянието ми се влоши.За всяко душевно разстройство изписва Игнация.Така,че не ходете при нея да си давате парите.



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: mmtomova]  
Автор ned_iv (непознат )
Публикувано21.01.07 02:08



За д-р Казийска и аз нищо не мога да кажа, само, че до колкото знам е "боаронка", но не го твърдя със сигурност. С д-р Райчева за пръв път се срещнах, когато детето ми беше болно от гнойна ангина (тогава на 1 г. и 4 мес.). Направи ми първоначално "интервю" за дъщеря ми и уж на тази база й изписа 2 лекарства - MERCURIUS SOLUBILIS 30CH и HEPAR SULFURIS CALCAREUM 30 CH - които да давам съответно предиобед и следобед. След 3 дни беше излекувана, а аз бях просто очарована, че при това нелеко заболяване се разминахме с иначе "задължителния" антибиотик. Да, обаче това беше първото и единственото, което успя да излекува при нея. Разбира се, аз пролължих да ходя и наистина до вчера (това са 1 г. и 3 мес.) дъщеря ми не беше пила никакви алопатични лекарства. Но сега си давам сметка, че постигането на това май не е благодарение на д-р Райчева, а благодарение на мен самата. Защото съм хващала болестта съвсем в началото и почти винаги съм използвала и "бабешки" методи, естествено съгласувани и позволени от лекарката, и които явно са помагали. При последното разболяване обаче реших да не мъча детето и му давах само предписаните хомеопатични. Но не оздравя, въпреки че ги сменяхме няколко пъти, напротив влоши се и в крайна сметка аз се предадох. Сега е на АБ за огромно мое съжаление.
Та, исках да кажа няколко неща, които ми направиха впечатление. Първо, изписва ни повече от 1, даже не 2, а повече лекарства наведнъж. Всъщност натрупва ги, изпише 1, после още едно без да спре предишното и те се натрупват по 4 - 5 едновременно. Второ, за определена болест изписва определено лекарство без да се съобразява много, много с индивидуалния човек. Поне такива са ми наблюденията, тъй като познавам поне 10-на майки, които ходят при нея за децата си, но може и да греша. На мен например ми изписа Arsen за пневмония, стандартно, без въобще да ме разпитва подробно. И т.н.... мога още много неща да кажа, но няма смисъл, ясно е за какво говоря.

Сега ми препоръчаха една друга лекарка, със сигурност класически хомеопат, Мария Стоянова. Аз ще я посетя, но ако някой е ходил при нея, нека каже мнението си. Ще съм много благодарна.



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: ned_iv]  
Автор mmtomova (непознат )
Публикувано21.01.07 13:50



Здравейте,аз също от Райчева се прехвърлих при Мария Стоянова.Има огромна разлика между двете,много мила жена е и работи от 7-8 години с хомеопатия.Засега съм доволна от нея,работи с меки потенции и избягва лечебните кризи.Чуваме се постоянно/за разлика от Райчева/.Практикува рейки.Мисля,че ще си доволна от нея.Успех!



Тема Re: Казийска и Райчева - координати и мнениянови [re: mmtomova]  
Автор ned_iv (непознат )
Публикувано21.01.07 16:48



Багодаря за мнението! Обнадеждихте ме! Дано и ние да останем доволни от нея, че не ми се иска да търся лекар от друг град.

А какво са рейки!?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.