Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 16.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Увеличаване на гърдитенови  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 14:10



На 21 съм, а почти нямам гърди. Не казвам, че искам големи гърди - просто искам нормални гърди, дори и малки. Пробвала съм какво ли не. Ефектът е съмнителен. Наскоро чух, че има хомеопатичен продукт, който дава някакви резултати - казва се sabal serrulata. В един чужд сайт казват, че трябва да взимам капки от тинктурата майка, а не разредки. Някой има ли опит с това лекарство или с други с такъв ефект и може ли да ми каже как да го използвам? Не може ли да използвам 9CH напромер и колко често, а и за колко време? В аптеките предлага ли се тинктура-майка от хомеопатичните препарати?



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: Toни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано15.12.06 15:06



Не може да замениш майчина тинктура с потенцирано лекарство. Не знам от къде можеш да намериш тинктура, защото не съм в БГ, но може да питаш в хомеопатична аптека дали имат и ако нямат дали могат да ти внесат.Обичайно тези тинктури ги ползват в Индия доста и там се продават, но сигурно има и някъде из Европа.



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: ease]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 23:19



Ясно, че не мога да ги заменя, но се питам дали потенцираното лекарство не оказва също такъв ефект, защото в първата пък статия, откъдето взех идеята пишеше за 7ch.
Ако е вярно това, което казваш, изглежда, че ще ми бъде доста трудно да си намеря такава тинктура, а ако успея, сигурно ще ми отрежат главата... Та така. Засега съм си поръчала 9CH, тъй като се оказа, че 7 няма. Ще пробвам по веднъж дневно, за няколко седмици. Дано е добре...



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: Toни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано16.12.06 03:59



Като казах,че не може да се замени имах предвид,че абсолютно не трябва да пиеш потенцирано лекарство така. Ще го докажеш и ще се чудиш после какво да правиш. И после задават хората въпроси дали е безопасна хомеопатията...ако се ползва така неграмотно не е безопасно.Изобщо даже.



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: ease]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 11:49



Ease, това е последната ми надежда преди ножа, не ми я отнемай така. Пробвала съм какво ли не и ефект няма. Скромните ми знания са, че хомеопатията е безвредна и ако помогне, поне няма да навреди, особено ниските разредки, които не оказват влияние на психическо ниво.
Добре, какво предлагаш да направя и кое е най-лошото, което може да ми се случи, ако все пак опитам?



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: Toни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано16.12.06 17:51



Не ти отнемам надеждата-казвам ти,че това което си намислила не може да стане.Не може да заместваш майчина тиктура с потнцирано лекарство и да очакваш същия ефект.
Хомеопатията не е безвредна, когато е използвана неграмотно, точно както нищо на света не е безвредно-можеш да убиеш човек с вилица, да си извадиш окото с дрънкалака за бебе...и т.н

Най-лошото което може да ти се случи никой не може да предскаже-зависи от това колко чувствителен ти е организма и доколко това лекарство има потенциала да го извади от баланс. Като минимум можеш да очакваш да докажеш лекарството, което означава да започнеш да проявяваш болестни симптоми за които лекарството се дава, каквито никога не си имала преди.

Ако държиш да опиташ лекарството намери си майчина тиктура.

Погледнах в нета по този въпрос, защото нямам опит с това. Видях , че сабал серулата е същото като Saw Palmetto. Препоръчват за същата цел като капсули по 500 mg веднъж на ден преди закуска с цел увеличаване на бюст. Палмето можеш да намериш предполагам. Изглежда стандартният начин за приемане е по 10 капки майчина тикнтура сутрин и вечер на гладно в чаша вода.
Виж разговора на хората по темата:




Опитай се да намериш все пак тинткруа-провери в хомеопатичната аптека на Чаталджа 13, а също попитай в нормална аптерка, където продават билкови лекарства, дали Др, Димитър Пашкулев прави такава тинктура, ако не знаят намери му телефона и го питай лично./надявам се да работи все още..не съмв България и може да съм пропуснала някакви развития на нещата/.



А иначе-има и други средства за увеличаване на бюст, не толкова драстични като импланти, но пак в сферата на пластичната хирургия.Например инжектиране на подкожна мазнина изсмукана от други части на телото в бюста, така че то става по-голям.Така няма чуждо тяло в теб, всичко си е твое.Консултирай се се със специалист за да знаеш какви опции имаш.



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: ease]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 20:00



Благодаря ти, че си се поровила за мен, ease. Всъщност и аз четох тези теми, преди да пиша тук. Нещо не ми стана ясно, обаче. Как така излиза, че майчината тинктура, която съдържа много по-голямо количество от даденото растение се оказва по-безопасна от разредените стотици пъти варианти на лекарството, които на практика представляват само разтворител?
Намерих сайт за д-р Пашкулев. Ще го питам. А може ли да му се вярва?
А това с инжектирането на подкожна мазнина не го бях чувала, въпреки, че съм се ровила за какви ли не методи. Това точно, звучи по-опасно от силикона - мога да си докарам мастна емболия...
Извини ме ако задавам глупав въпрос, съвсем отскоро се занимавам с хомеопатия - струва ми се, че няма голяма разлика между тинктурата майка и една обикновена билкова тинктура. Така ли е? Нали смисълът на хомеопатията е да има разреждане и динамизиране. Без разреждане лечението още ли е хомеопатично?



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: Toни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.12.06 04:55



Да, майчината тинктура има най-слабо действие от всичките.В хомеопатията е така-колкото по-високо е разреждането, толкова по-силно действа.

Абсолютно може да се има доверие на Др. Пашкулев.

Не знам за мастна емболия, никога не съм се интересувала от този въпрос.Чувалка съм от този метод от една жена,която това и го беше предложил пластичен хирург.

Майчина тинктура и обикновена билкова тинктура е едно и също, ако се касае за билка. Защото ако не е билка ще е различно.Но за твоят случай е абсолютно еднакво.Ако тинктурата е предписана на хомеопатичен признак-подобно за подобно, то лечението е хомеопатично.Ако е предписана на друг признак е нещо друго.



Тема Re: Увеличаване на гърдите [re: ease]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 12:20



Аха, ясно. Благодаря ти за отговорите. Ако има нещо - ще пиша.



Тема Re: Увеличаване на гърдитенови [re: Toни]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.12.06 18:05



успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.