Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 27.09.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор magnetar (минаващ)
Публикувано17.12.06 09:59



Спирай всякакви лекарства/ хомеопатични и хормонални/, за да се изчистиш. Имаш реален шанс да успееш с класически хомеопат.Успех.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.12.06 15:03



А кого бихте препоръчали? Някой с отлични отзиви?

Загубих връзка с хомеопат, отдавна не ми се е налагало, но бих искала и аз да попитам нещо, и то добър хомеопат. Ще бъда благодарна, ако някой даде име на хомеопат, от който е доволен.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Roxana]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.12.06 18:09



Аз не съм в БГ и ми е трудно да препоръчам, но тук хорат са доволни от Катя Чамурлийска, Др. Стоименова...и други. Потърси в темите-редовно някой пита за това и са пускани телефони на хомеопати.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.12.06 11:35



Аз лично ходя при Чамурлийска за същия проблем. Все още не съм ходила на проследяване (започнахме миналия месец), но си направих хормонално изследване, като ЛФ и ФСХ са ми доста по-добре от предния месец. Само естрадиолът е паднал до долна граница.Затова не мога все още да кажа нищо, рано е... Надявам се на успешно лечение. Пожелавам го и на теб!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.12.06 12:45



Благодаря от сърце. Ще разровя по темите за телефоните.

Аз май ще стана почитателка на тоя клуб. Всъщност живо ме интересува тематиката.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Roxana]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.12.06 14:45



добре дошла



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.12.06 14:52



ease, кажи нещо повече за вида храна при ПКЯ, моля те! На какво да наблягаме, от какво да се лишаваме...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.12.06 15:03



Добре заварила....благодаря за милото отношение и разбирането



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.12.06 20:31



Не става дума за лишаване от нещо. Този начин на хранене е просто балансиране на храните, така,че хормоните да се балансират. Прочети Зоната-книгата е страхотна и много ясно и на достъпен език обяснява за какво става дума и защо се получава така.

А като цяло трябва да се избягва захар, нишестени храни/бяло брашно/, маргарин и други хидрогенирани мазнини, токсични изкуствени подсладители от рода на Нутра Суйт-аспратам, ацесулфам-к и подобните му, както и неща като Натриев Глутамат, храни с консерванти и оцветители.

Ако спреш тези неща, ще се почувстваш неизмеримо по-добре във всяко отношение.

Друго нещо, което е много важно е да се спортува, защото спортът прави клетките по чувствителни към инсулина, а инсулиновата резистентност се смята за основна причина за поликистозни яйчници./това е загубване на чувствителността на клетките към инсулина в кръвта/.



Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: ease]  
Автор sarabia (минаващ)
Публикувано19.12.06 11:23



Кремена Хаджиева-тел 0888221888
Капинчева-потърси с търсачката координати в БГ мама




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.