Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 09.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с хормоните  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 09:15



Здравейте, имам проблем с хормоните (СПКЯ) и немога да забременея, след хормонална терапия гениколога ми каза че не се влияя положително и нищо неможели да направят засега. Тогава потърсих хомеопат. Въпроса ми е може ли да вреди хомеопатичното лечение?
Защото съм ужасно нервна,закъснява ми цяла седмица и изобщо мисля че проблема ми с хормоните се е изострил-и нещо не ми е наред.
Мисля да изследвам хормоните - но няма как т.к. не ми идва





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано15.12.06 11:59



а защо не ти идва?
тест за бременност направи ли си?

имам позната, която си лекуваше сенна хрема при класически хомеопат и като "страничен ефект" забременя, след като тръбите й бяха запушени и бяха й казали, че няма шанс.

никога няма да забравя как викаше по телефона - бременна съм, боже още не мога да повярвам



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: danii]  
Авторkaspo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 14:25



Така е! За хомеопатично лечение си и при това може да не изследваш хормоните в началото.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано15.12.06 14:31



Моят съвет е първо да установиш дали не си бременна. Ако пък ти дойде МЦ, най-добре си пусни изследване на хормоните. Нали все пак трябва да проследиш как ти влияе хомеопатичното лекарство! Аз лично така направих и сега имам възможност да сравнявам резултатите всеки месец. Така знам накъде вървя. Преди всичко трябва да се успокоиш-притеснението също може да повлияе на забавянето. Успех!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано15.12.06 14:52



Поликистозни яйчници се лекуват напълно и успешно с хомеопатия. Говоря от личен опит. С хормони само ще стане още по-зле.

Намери КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и иди .И внимавай да не антидотираш лекарството с нещо-погледни в заключената тема за Антидотирането.

Освен това, извън хомеопатията, важно е какво ядеш за хормоналния ти баланс. Препоръчвам ти да прочетеш книгата на Др. Бари Сиърс-Зоната. Там се обяснява как с храната можем да контролираме хормоните си. Др. Мария Папазова се занимава с това, тя самата се е излкувала от ПКЯ с тази диета.Ако искаш можеш да идеш на консултация и при нея.Ако комбинираш класическа хомеопатия с този начин на хранене ще имаш бързи и много добри резултати.

Успех!





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 15:59



Здравейте момичета, да започна от там че не съм бременна и даже изобщо нямам шанс ако не стане някакво чудо с мойте хормони.
Незнам дали хомеопатичният лекар при който ходя е КЛАСИЧЕСКИ, смуча си по-схема продукти на BOIRON, успокойте ме че невредят!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Авторkaspo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 16:06



Определено не е класически!Не съм убедена че не вредят



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 16:26



Можете ли да ми препоръчате класически хомеопат от Варна



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Автор chiita (понякога добра)
Публикувано15.12.06 16:34



Защо смяташ ,че не е нужно да си изследва хормоните?
Хаиде да излизаме вече от джунглата на "тука има ,тука няма" и да започнем да опираме хомеопатичното лечение на реални факти!!!
Според мен е задьлжително!Диагнозата може да е само в плюс!
Учудваме ,че при преминало хормонално лечение, все още(ако е така) не са изследвани.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано16.12.06 04:04



Ако смучеш по схема, това е опасно и вредно и няма да помогне, а има шанс да навреди и то голям.

Хомеопатичните лекарства на боарон са ок, но не и измислената им схема на употреба.

Намери си класически хомеопат и ще си много доволна от резултата.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор magnetar (минаващ)
Публикувано17.12.06 09:59



Спирай всякакви лекарства/ хомеопатични и хормонални/, за да се изчистиш. Имаш реален шанс да успееш с класически хомеопат.Успех.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.12.06 15:03



А кого бихте препоръчали? Някой с отлични отзиви?

Загубих връзка с хомеопат, отдавна не ми се е налагало, но бих искала и аз да попитам нещо, и то добър хомеопат. Ще бъда благодарна, ако някой даде име на хомеопат, от който е доволен.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Roxana]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.12.06 18:09



Аз не съм в БГ и ми е трудно да препоръчам, но тук хорат са доволни от Катя Чамурлийска, Др. Стоименова...и други. Потърси в темите-редовно някой пита за това и са пускани телефони на хомеопати.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.12.06 11:35



Аз лично ходя при Чамурлийска за същия проблем. Все още не съм ходила на проследяване (започнахме миналия месец), но си направих хормонално изследване, като ЛФ и ФСХ са ми доста по-добре от предния месец. Само естрадиолът е паднал до долна граница.Затова не мога все още да кажа нищо, рано е... Надявам се на успешно лечение. Пожелавам го и на теб!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.12.06 12:45



Благодаря от сърце. Ще разровя по темите за телефоните.

Аз май ще стана почитателка на тоя клуб. Всъщност живо ме интересува тематиката.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Roxana]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.12.06 14:45



добре дошла



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.12.06 14:52



ease, кажи нещо повече за вида храна при ПКЯ, моля те! На какво да наблягаме, от какво да се лишаваме...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.12.06 15:03



Добре заварила....благодаря за милото отношение и разбирането



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.12.06 20:31



Не става дума за лишаване от нещо. Този начин на хранене е просто балансиране на храните, така,че хормоните да се балансират. Прочети Зоната-книгата е страхотна и много ясно и на достъпен език обяснява за какво става дума и защо се получава така.

А като цяло трябва да се избягва захар, нишестени храни/бяло брашно/, маргарин и други хидрогенирани мазнини, токсични изкуствени подсладители от рода на Нутра Суйт-аспратам, ацесулфам-к и подобните му, както и неща като Натриев Глутамат, храни с консерванти и оцветители.

Ако спреш тези неща, ще се почувстваш неизмеримо по-добре във всяко отношение.

Друго нещо, което е много важно е да се спортува, защото спортът прави клетките по чувствителни към инсулина, а инсулиновата резистентност се смята за основна причина за поликистозни яйчници./това е загубване на чувствителността на клетките към инсулина в кръвта/.



Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: ease]  
Автор sarabia (минаващ)
Публикувано19.12.06 11:23



Кремена Хаджиева-тел 0888221888
Капинчева-потърси с търсачката координати в БГ мама



Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: sarabia]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано19.12.06 15:15



Добре, де като давате координати - кажете какво,що, как... По тази логика аз мога да си пусна собствения номер, пък ако го направя и импулсен, чудно ще стане! За хората, имащи проблеми е полезна информацията за това, до колко успешно, ефективно и т.е е било лечението...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Авторsepia (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 19:30



първо се успокой мисля че Д-Р Калина Костова ще ти помогне може даже и да си поръчаш какво да ти донесе щъркела 99% тел.643428 УСПЕХ!!





Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 19:37



Аз лично бях с ПКЯ преди да започна лечение с хомеопатия, което междувпрочем беше по повод един синузит , който ме мъчеше за пореден път и , който не минаваше вече и с гентамицин. Аз дотолкова бях свикнала със закъсненията на цикала си , че се притесних ,когато ми дойде навреме в месеца в , който започнах да пия конституционното си лекарство. След това на няколко пъти се наложи да повторим лекарството и при един от рутинните ми прегледи при моята гинеколожка, тя с голямо учудване каза:" Гледай ти кистите са изчезнали аз казах ли ти, ще се справим?"
Толкова бях щастлива , че не сметнах за необходимо да й споменавам , че отдавна съм зарязала нейното лечение тъй като хормоните с, които ме блъскаше имаха хиляда странични ефекта.



Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: kaти]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 10:37



Благодаря на всички ви за отговорите. Продължавам да чакам цикъла си за да си пусна хормони. Само искам да запитам дали да отида на класически хомеопат още през Януари или да изчакам 1-2м. да се поизчистя от хормоналните препарати и после от хомеопатичните?
10х



Тема Към djazminнови [re: Roxana]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано20.12.06 10:57



Аз бих те посъветвала да се обадиш на хомеопата, който си избрала да те лекува и да му зададеш същия въпрос. Обясни, че си приемала хормонални препарати и нека той да прецени кога е най-добре да го посетиш. На мен наскоро ми се наложи да приемам антибиотици и хомеопатът ми каза, че ще ги изчистим при следващото ми посещение. Логично е даможе да се направи същото и с хормоналните препарати. Така или иначе, трябва да изчакаш 3 ден за да си пуснеш хормоните за изследване, а ти не знаеш кога ще е той :), добре е да уточниш и това с хомеопата, за да те има предвид за часа, който ще можеш да си запишеш не по-рано от тези 3 дена (когато вече ще си наясно кога ще ти е денят на излседване и готови резултати, с които да отидеш при хомеопата). Успех!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 19:48



Препоръчвам ти Д-р Иван Кръстев от Александровската болница. Излекувал е десетки случаи като твоя и на шега казва, че е 'баща' на много бебета. Не е хомеопат, а ендокринолог. Много е добър.
Ако имаш въпроси към мен - sweety_tony@yahoo.com



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Toni]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано04.01.07 14:27



Аз лично мога да кажа, че от хомеопатията все още полза не съм видяла. Втори месец проследявам овулация, този месец фоликулите ми даже са по-малки от предния път и не растат, ама никак!

. Лигавицата ми никаква я нямаше. Едва на 24 ден е леко удебелена, което значило, че ще имам МЦ, но не и ову преди това :( Увеличиха ми потеницята на фоликулина, но изобщо не съм сигурна дали съм за това лекарство. А времето си лети...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор-=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 21:00



Месечинке, а преди тези 2 месеца с хомеопатия колко време си се лекувала с алопатия и какъв беше ефектът.
Защо повечето пациенти смятат, че хомеопатията е вълшебна пръчка и всичко се намества за 1-2 седмици. На всеки организъм му трябва различно време за адаптация. Хормоналният дисбаланс - също. Така че е по-добре да се съветваш с хомеопата си.





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: -=-]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано05.01.07 11:30



Знам, че е необходимо търпение, но алопатични медикаменти не съм приемала от март 2006 г, като изключим приема на дуфастон за 10 дена през септември. А и гинекологът ми настоява да регулира цикъла ми с контрацептиви, а аз все отказвам.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:08



мисля че искаш твърде бързи успехи, септември не чак толкова отдавна , аз когато започнах лечение не бях пила хормони от 2год. и въпреки това ми трябваха няколко цикъла за да вляза в норма.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaти]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано05.01.07 16:23



Не знам как реши, че от септември пия хомеопатични лекарства, но така или иначе при мен нещата не само не се подобряват, ами стойностите на фоликулите ми са дори по-зле от миналия месец. Въпреки, че хормоните ми са в норма.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: -=-]  
Автор drive (непознат)
Публикувано05.01.07 16:54



Защо хомеопатите смятат, че пациента трябва да има 100% доверие и само да чака? Че нали повечето от нас са се обърнали към тази медицина, защото вече са се разочаровали. Иначе аз съм от доволните пациенти....с много висящи въпроси.





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: drive]  
Автор=-= (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 00:53



Ами защото така работи хомеопатията - даваш лекарство и чакаш.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: =-=]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано06.01.07 11:18



Само с едно "даваш лекарството и чакаш" нещата не стават. То ако беше така, хората щяха да си продължат с алопатия. Човек има нужда да знае какво и кога да очаква като резултат. Дарени сме с разум , за да го използваме, а не да се доверяваме сляпо. Откакто почнах с хомеопатията за първи път в живота си имах цистит, трихомонас вагиналис, колпит и какви ли не още гадости. А сега ме убедете, че трябва да продължа с изчакването и да не съм нетърпелива!



Тема Re: djazminнови [re: djazmin]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 10:55



Като преценявам изложеното стигам до извода,че проблема е в бъбреците.Тези неща не се оправят с хапове,трябва да се приложи
по ортодоксално лечение.





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор Salt_of_the_Earth ()
Публикувано07.01.07 12:38



Виж, хормоналните проблеми са хронични - сигурно ги имаш от години, а съответно сигурно години наред си взимала някакви лекарства за тях - нищо, че от март не си взимала, а септември си взела "само" дуфастон. Така че не можеш да очакваш за 2 месеца да се оправи всичко като с вълшебна пръчка - не става така. Хомеопатията действа по-бавно - казаха ти го по-горе. Но ако се подбере правилно лекарството, ще подейства не само на хормоналните ти проблеми, а на целия организъм, а ефектът ще бъде траен. Само че в много случаи отнема известно време, докато се подбере правилното лекарство. Но щом си стигнала до хомеопатия, си се убедила, че и традиционната медицина далеч не винаги успява от раз да ти оправи проблемите, нали?

Освен това трябва да се вземе предвид т.н. йерархия на системите или както там се нарича - става въпрос за това, че когато лекарството е правилно подбрано, то започва да лекува организма ти отвътре навън и отгоре надолу. Например, нормално е първо да имаш положително влияние на психическа основа. Къде точно в тази йерархия се намира половата система - това не го знам, не съм хомеопат. Но съм сигурна, че яйчниците и овулацията не са най-големият приоритет на организма и затова няма да са от първите повлияни при успешно лечение. С две думи, трябва време и търпение, но сигурно и ти самата знаеш, че нищо хубаво не става бързо



Между другото, когато започне излекуването, "болестта" се мести отвън навътре и отгоре надолу, т.е. може да се отървеш от главоболието, но да започнат да се появяват колитни симптоми примерно.

Между другото, трихомонас вагиналис не се ли причинява от микроорганизъм - трихомони? Тях хомеопатията не може да ти ги вкара в организма - пътят им на проникване е друг

Не бързай да се сърдиш. Аз ти желая успех! Отлично те разбирам (това е самата истина - знам точно за какво говориш), но смятам, че не трябва толкова бързо да ставаш нетърпелива, а трябва да дадеш време на хомеопатията и на хомеопата си, защото просто така стават нещата, и ти стискам палци всичко да се развие добре!

http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang

Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор drive (непознат)
Публикувано07.01.07 16:12



В хомеопатията съществува идеята, че при подтискане на дадено състояния, могат да се задълбочат проблемите и да се появят симптоми от страна на нови органи и системи.
Мисля си че в някои случаи може да се направи аналогия между подтискане и субклинично протичане на съответния процес.
Специално за трихомонас - според WHO около 50 % от случаите протичат безсимптомно. От лечение с хомеопатия наистина няма как да се заразиш.
Може това да е бил истинския ти проблем, би трябвало да се радваш че си го открила.

Редактирано от drive на 07.01.07 20:18.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: drive]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано08.01.07 10:15



Salt_of_the_Earth , разбирам накъде биеш :), но имам постоянна връзка от 4 години и едва ли има по-редовен посетител на гинекологичните кабинети от мен! Налага ми се да ходя в месеца по 3-4 пъти, правила съм си какви ли не изследвания, тъй като работим по въпроса за бебе, освен това, микробиологията ми до преди месец беше чиста, а този - изпълнена с "+"-ове, при моя партньор, навсякъде само "-", като изключим стрептококи от нормална флора. Така, че външния фактор остава някак си неуточнен :)



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор honey13 ()
Публикувано08.01.07 10:26



Според мен трябва да си направиш изследването в някоя друга лаборатория... Доста често срещам из клубовете оплаквания, че в еди-коя-си лаборатория направили изследване, което в последствие се оказало напълно погрешно.
И друго да ти кажа - успокой се, от нервиране полза няма, само на себе си вредиш





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: honey13]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано08.01.07 10:40



Така е наистина-нервите не са полезни :). Ново изследване ще направя, но следващия месец. Нямам абсолютно никакви оплаквания, а освен това все още не съм приключила курса на лечение, така че няма да избързвам.



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: Mese4inka]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 16:46



Здравейте всички, исках да изчакам още, но виждам че темата интригува доста от вас, затова реших да се включа - Бременна съм! След 4г ходене по-доктори и сега мисля че може би е някъква случайност, но докторката ми беше казала че засега нямам никакъв шанс. Бях на хомеопатия точно 2м и трябваше при следващия цикъл да си направя хормонални изследвания-на 3 ти ден, но не ми дойде


Сега съм много щтастлива но се страхувам да не се случи нещо.
Успех на всички



Тема Re: Чудесна новина!нови [re: djazmin]  
Автор honey13 ()
Публикувано08.01.07 17:32



Много се радвам за теб! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, но съм сигурна, че с такъв хомеопат до себе си няма да имаш проблеми





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор honey13 ()
Публикувано08.01.07 17:39



Имах пред вид да повториш изследването за трихомони в друга лаборатория.
И на мен ми бяха "открили", доста отдавна беше, но си спомням, че пих 1 месец нещо и като отидох за следващо изследване се оказа, че нищо ми няма. Ама ходих в друга лаборатория. Само дето си трових организма, тогава не бях и чувала за хомеопатия





Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор Kobra3 (минаващ)
Публикувано09.01.07 11:24



Чудесна новина, наистина

Лека и приятна бременност и раждане и здраво и хубаво бебе ти желая от сърце!
Ще препоръчам въпросната лекарка на братовчедка ми, която има същия проблем.



Тема Честито djazmin!нови [re: first]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано09.01.07 12:06



Дано да дадеш начало на вълната на забременели чрез хомеопатия :)!
Последно си спомням, че търсеше хомеопат във Варна? Надявах се успеният хомеопат да беше в София :)



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: Kobra3]  
Авторcccccc (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:46



Ти верно си Кобра

.



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор hom (непознат )
Публикувано09.01.07 15:24



Това наистина е чудесно!Пре теб е подействала хомеопатията за отрицетелно време.Обикновено е нужно повече търпение -от 6 месеца до 1 година,а в редки случаи и повече.Успех



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 23:35



най-вероятно не съм се изразила добре - нямах в предвид , че пиеш хом. лекарства от септември , а тогава за последно си пила дуфастон и трябва време за изчистването му от организма. Говори с лекаря си - първото , което се усеща като положителен ефект е психически комфорт и безпричинен оптимизъм ( поне при мен беше така , аз по принцип съм много мнителна и невярваща )





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaти]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано10.01.07 14:30



Познато ми е това с мнителността и невярването. Струва ми се, че има наченки на оптимизъм, но аз по принцип съм борбена натура и никога не се отказвам. Вярвам, че нещата ще се оправят и мисля, че от там идва този т.нар оптимизъм - от вярата. Обикновено в живота ми всичко се случва малко по-бавно отколкото при другите и затова смятам, че просто трябва да съм търпелива. Всъщност като се замисля, не усещам кой знае какво... дори след като потенцията ми беше сменена...



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.07 15:51



Честито, Джазмин, каква страхотна новина, честито, лека бременност и здраво и хубаво бебе ти желая!



Радвам се за теб и за всяка щастлива бременна жена, която иска бебето си и ще го обича!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано17.01.07 10:00



Може ли някой да ми каже, как бих могла да лекувам едновременно и гъбички, при положение,че провеждам лечение, имащо за цел да регулира цикъла ми и да се появи овулация? Т.е с две различни хомеопатични лекарства ли става това (ходя при класически хомеопат) или трябва едно след друго?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.01.07 14:32



Лекарството се избира не за даден симптом, а за да пасне на организма ти като цяло, затова то ще лекува и губичките и другото-едновременно.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано17.01.07 17:58



И аз така съм чела, но защо откакто почнах да пия фоликулин, ми се появиха цистит, след това и гъбички, а последната миркобилогия показа трихомони и липса на лактобацили?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.01.07 19:34



Може да е връщане на стари , подтиснати симптоми.Имала ли си някога тези неща и да си ги подтиснала с антибиотици и други лекарства?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.01.07 11:01



само кандида съм имала за последен път преди година, но трихомони не са ми откривани преди, а сега цъфнаха, при положение,че микробиологията на партньора ми е чиста. това значи ли, че с лекарството за хормоните ще ми се изчистят и другите неща?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.01.07 14:44



Предполагам си имала трихомони някога, без да си знаела и сега излизат. Често се слува така. Не се притеснявай и да не вземеш да пиеш трихомонацид или да слагаш свещички, че ще омажещ нещата! Организмът се чисти. Явно лекарството действа добре.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.01.07 17:04



Оххх... ами аз слагах :( Консултирах се с хомеопата си за цистита какво да правя и жената ми каза да не се мъча, а да си пия антибиотика. Болките все пак са си болки. За трихомоните добре-имала съм ги и преди, ама цистит никога през живота си не бях имала

. Той откъде е избил...?



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Авторниaмa знa4eниe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:24



абсолутно безвредни са на боарон



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Авторrxд (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:42



енев грудежа- за контакт сте намерисх ж интернет



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: rxд]  
Автор yoanence (член)
Публикувано11.11.07 23:28



Изчетох всичките ви отговори и направо съм възхитена,защото аз от един месец съм на метформин за да лекувам поликистоза и хормонални нау6ения +последващите инсулинови резистентности и какво ли още не....
ПОздрави за авторката на този толкова важен за мен въпрос,че е забременяла и СЛАВА НА БОГА.Нека да си роди едно живо ,здраво и прекрасно детенце ,което да изпълва дните и.И сега каква хомеопатя да започна ,след като съм на метформин,а виждам ,че е по добре с хомеопатия.И уж щяло да сваля килограми с метформина,че аз не мърдам ,ами и желанието ми за ядене не е секнало както пишат и казват.И аз при професор ендокринолог бях и той каза пий метформин след като видя изследванията на хормоните и ЛХ-то беше високо.Да може и да има ефект с метформина ,но то си е жива химия.А хомеопатията поне не вреди.Моля ви дайте ми съвет.Немога да сваля проклетите кила ,а от 6 месеца не съм лизвала сладко,нищо сладко



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: yoanence]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано13.11.07 18:23



Има една диета на едион французин-Пиер Дюкан-"Как да отслабнем завинаги" се казва книгата.Около мен разни хора, които цял живот са били със силно наднормено тегло отслабват по 10-15-20 килограма и то трайно-не ги качават месеци след като са спрели да я пазят и то като ядат шоколад, сладолед и каквото си искат.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: passion flower]  
Автор yoanence (член)
Публикувано16.11.07 20:19



ти сериозно ли говориш,че това ще е страхотно.Къде мога да я намеря книгата и колко струва.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: yoanence]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано17.11.07 21:55



предполагам на Славейков
не знам колко струва, но не е нищо особено като цена



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: passion flower]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано15.02.08 21:50



A какво става с авторката???????



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: misleading]  
Автор passion flower ()
Публикувано16.02.08 10:14



нямам идея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.