Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 09.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: На мен ми помогнанови [re: Mese4inka]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 16:46



Здравейте всички, исках да изчакам още, но виждам че темата интригува доста от вас, затова реших да се включа - Бременна съм! След 4г ходене по-доктори и сега мисля че може би е някъква случайност, но докторката ми беше казала че засега нямам никакъв шанс. Бях на хомеопатия точно 2м и трябваше при следващия цикъл да си направя хормонални изследвания-на 3 ти ден, но не ми дойде


Сега съм много щтастлива но се страхувам да не се случи нещо.
Успех на всички



Тема Re: Чудесна новина!нови [re: djazmin]  
Автор honey13 ()
Публикувано08.01.07 17:32



Много се радвам за теб! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, но съм сигурна, че с такъв хомеопат до себе си няма да имаш проблеми





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор honey13 ()
Публикувано08.01.07 17:39



Имах пред вид да повториш изследването за трихомони в друга лаборатория.
И на мен ми бяха "открили", доста отдавна беше, но си спомням, че пих 1 месец нещо и като отидох за следващо изследване се оказа, че нищо ми няма. Ама ходих в друга лаборатория. Само дето си трових организма, тогава не бях и чувала за хомеопатия





Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор Kobra3 (минаващ)
Публикувано09.01.07 11:24



Чудесна новина, наистина

Лека и приятна бременност и раждане и здраво и хубаво бебе ти желая от сърце!
Ще препоръчам въпросната лекарка на братовчедка ми, която има същия проблем.



Тема Честито djazmin!нови [re: first]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано09.01.07 12:06



Дано да дадеш начало на вълната на забременели чрез хомеопатия :)!
Последно си спомням, че търсеше хомеопат във Варна? Надявах се успеният хомеопат да беше в София :)



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: Kobra3]  
Авторcccccc (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:46



Ти верно си Кобра

.



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор hom (непознат )
Публикувано09.01.07 15:24



Това наистина е чудесно!Пре теб е подействала хомеопатията за отрицетелно време.Обикновено е нужно повече търпение -от 6 месеца до 1 година,а в редки случаи и повече.Успех



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 23:35



най-вероятно не съм се изразила добре - нямах в предвид , че пиеш хом. лекарства от септември , а тогава за последно си пила дуфастон и трябва време за изчистването му от организма. Говори с лекаря си - първото , което се усеща като положителен ефект е психически комфорт и безпричинен оптимизъм ( поне при мен беше така , аз по принцип съм много мнителна и невярваща )





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaти]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано10.01.07 14:30



Познато ми е това с мнителността и невярването. Струва ми се, че има наченки на оптимизъм, но аз по принцип съм борбена натура и никога не се отказвам. Вярвам, че нещата ще се оправят и мисля, че от там идва този т.нар оптимизъм - от вярата. Обикновено в живота ми всичко се случва малко по-бавно отколкото при другите и затова смятам, че просто трябва да съм търпелива. Всъщност като се замисля, не усещам кой знае какво... дори след като потенцията ми беше сменена...



Тема Re: На мен ми помогнанови [re: djazmin]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.07 15:51



Честито, Джазмин, каква страхотна новина, честито, лека бременност и здраво и хубаво бебе ти желая!



Радвам се за теб и за всяка щастлива бременна жена, която иска бебето си и ще го обича!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.