Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 27.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Проблем с хормоните  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 09:15



Здравейте, имам проблем с хормоните (СПКЯ) и немога да забременея, след хормонална терапия гениколога ми каза че не се влияя положително и нищо неможели да направят засега. Тогава потърсих хомеопат. Въпроса ми е може ли да вреди хомеопатичното лечение?
Защото съм ужасно нервна,закъснява ми цяла седмица и изобщо мисля че проблема ми с хормоните се е изострил-и нещо не ми е наред.
Мисля да изследвам хормоните - но няма как т.к. не ми идва





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано15.12.06 11:59



а защо не ти идва?
тест за бременност направи ли си?

имам позната, която си лекуваше сенна хрема при класически хомеопат и като "страничен ефект" забременя, след като тръбите й бяха запушени и бяха й казали, че няма шанс.

никога няма да забравя как викаше по телефона - бременна съм, боже още не мога да повярвам



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: danii]  
Авторkaspo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 14:25



Така е! За хомеопатично лечение си и при това може да не изследваш хормоните в началото.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано15.12.06 14:31



Моят съвет е първо да установиш дали не си бременна. Ако пък ти дойде МЦ, най-добре си пусни изследване на хормоните. Нали все пак трябва да проследиш как ти влияе хомеопатичното лекарство! Аз лично така направих и сега имам възможност да сравнявам резултатите всеки месец. Така знам накъде вървя. Преди всичко трябва да се успокоиш-притеснението също може да повлияе на забавянето. Успех!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано15.12.06 14:52



Поликистозни яйчници се лекуват напълно и успешно с хомеопатия. Говоря от личен опит. С хормони само ще стане още по-зле.

Намери КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и иди .И внимавай да не антидотираш лекарството с нещо-погледни в заключената тема за Антидотирането.

Освен това, извън хомеопатията, важно е какво ядеш за хормоналния ти баланс. Препоръчвам ти да прочетеш книгата на Др. Бари Сиърс-Зоната. Там се обяснява как с храната можем да контролираме хормоните си. Др. Мария Папазова се занимава с това, тя самата се е излкувала от ПКЯ с тази диета.Ако искаш можеш да идеш на консултация и при нея.Ако комбинираш класическа хомеопатия с този начин на хранене ще имаш бързи и много добри резултати.

Успех!





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: ease]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 15:59



Здравейте момичета, да започна от там че не съм бременна и даже изобщо нямам шанс ако не стане някакво чудо с мойте хормони.
Незнам дали хомеопатичният лекар при който ходя е КЛАСИЧЕСКИ, смуча си по-схема продукти на BOIRON, успокойте ме че невредят!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Авторkaspo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 16:06



Определено не е класически!Не съм убедена че не вредят



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 16:26



Можете ли да ми препоръчате класически хомеопат от Варна



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Автор chiita (понякога добра)
Публикувано15.12.06 16:34



Защо смяташ ,че не е нужно да си изследва хормоните?
Хаиде да излизаме вече от джунглата на "тука има ,тука няма" и да започнем да опираме хомеопатичното лечение на реални факти!!!
Според мен е задьлжително!Диагнозата може да е само в плюс!
Учудваме ,че при преминало хормонално лечение, все още(ако е така) не са изследвани.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано16.12.06 04:04



Ако смучеш по схема, това е опасно и вредно и няма да помогне, а има шанс да навреди и то голям.

Хомеопатичните лекарства на боарон са ок, но не и измислената им схема на употреба.

Намери си класически хомеопат и ще си много доволна от резултата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.