Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 12.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано17.01.07 10:00



Може ли някой да ми каже, как бих могла да лекувам едновременно и гъбички, при положение,че провеждам лечение, имащо за цел да регулира цикъла ми и да се появи овулация? Т.е с две различни хомеопатични лекарства ли става това (ходя при класически хомеопат) или трябва едно след друго?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.01.07 14:32



Лекарството се избира не за даден симптом, а за да пасне на организма ти като цяло, затова то ще лекува и губичките и другото-едновременно.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано17.01.07 17:58



И аз така съм чела, но защо откакто почнах да пия фоликулин, ми се появиха цистит, след това и гъбички, а последната миркобилогия показа трихомони и липса на лактобацили?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.01.07 19:34



Може да е връщане на стари , подтиснати симптоми.Имала ли си някога тези неща и да си ги подтиснала с антибиотици и други лекарства?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.01.07 11:01



само кандида съм имала за последен път преди година, но трихомони не са ми откривани преди, а сега цъфнаха, при положение,че микробиологията на партньора ми е чиста. това значи ли, че с лекарството за хормоните ще ми се изчистят и другите неща?



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано18.01.07 14:44



Предполагам си имала трихомони някога, без да си знаела и сега излизат. Често се слува така. Не се притеснявай и да не вземеш да пиеш трихомонацид или да слагаш свещички, че ще омажещ нещата! Организмът се чисти. Явно лекарството действа добре.



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: ease]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано18.01.07 17:04



Оххх... ами аз слагах :( Консултирах се с хомеопата си за цистита какво да правя и жената ми каза да не се мъча, а да си пия антибиотика. Болките все пак са си болки. За трихомоните добре-имала съм ги и преди, ама цистит никога през живота си не бях имала

. Той откъде е избил...?



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: kaspo]  
Авторниaмa знa4eниe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:24



абсолутно безвредни са на боарон



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: Mese4inka]  
Авторrxд (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:42



енев грудежа- за контакт сте намерисх ж интернет



Тема Re: За хормоните и други оплакваниянови [re: rxд]  
Автор yoanence (член)
Публикувано11.11.07 23:28



Изчетох всичките ви отговори и направо съм възхитена,защото аз от един месец съм на метформин за да лекувам поликистоза и хормонални нау6ения +последващите инсулинови резистентности и какво ли още не....
ПОздрави за авторката на този толкова важен за мен въпрос,че е забременяла и СЛАВА НА БОГА.Нека да си роди едно живо ,здраво и прекрасно детенце ,което да изпълва дните и.И сега каква хомеопатя да започна ,след като съм на метформин,а виждам ,че е по добре с хомеопатия.И уж щяло да сваля килограми с метформина,че аз не мърдам ,ами и желанието ми за ядене не е секнало както пишат и казват.И аз при професор ендокринолог бях и той каза пий метформин след като видя изследванията на хормоните и ЛХ-то беше високо.Да може и да има ефект с метформина ,но то си е жива химия.А хомеопатията поне не вреди.Моля ви дайте ми съвет.Немога да сваля проклетите кила ,а от 6 месеца не съм лизвала сладко,нищо сладко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.