Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 02.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: sarabia]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано19.12.06 15:15



Добре, де като давате координати - кажете какво,що, как... По тази логика аз мога да си пусна собствения номер, пък ако го направя и импулсен, чудно ще стане! За хората, имащи проблеми е полезна информацията за това, до колко успешно, ефективно и т.е е било лечението...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
Авторsepia (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 19:30



първо се успокой мисля че Д-Р Калина Костова ще ти помогне може даже и да си поръчаш какво да ти донесе щъркела 99% тел.643428 УСПЕХ!!





Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 19:37



Аз лично бях с ПКЯ преди да започна лечение с хомеопатия, което междувпрочем беше по повод един синузит , който ме мъчеше за пореден път и , който не минаваше вече и с гентамицин. Аз дотолкова бях свикнала със закъсненията на цикала си , че се притесних ,когато ми дойде навреме в месеца в , който започнах да пия конституционното си лекарство. След това на няколко пъти се наложи да повторим лекарството и при един от рутинните ми прегледи при моята гинеколожка, тя с голямо учудване каза:" Гледай ти кистите са изчезнали аз казах ли ти, ще се справим?"
Толкова бях щастлива , че не сметнах за необходимо да й споменавам , че отдавна съм зарязала нейното лечение тъй като хормоните с, които ме блъскаше имаха хиляда странични ефекта.



Тема Re: Хомеопат във Варнанови [re: kaти]  
Авторdjazmin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 10:37



Благодаря на всички ви за отговорите. Продължавам да чакам цикъла си за да си пусна хормони. Само искам да запитам дали да отида на класически хомеопат още през Януари или да изчакам 1-2м. да се поизчистя от хормоналните препарати и после от хомеопатичните?
10х



Тема Към djazminнови [re: Roxana]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано20.12.06 10:57



Аз бих те посъветвала да се обадиш на хомеопата, който си избрала да те лекува и да му зададеш същия въпрос. Обясни, че си приемала хормонални препарати и нека той да прецени кога е най-добре да го посетиш. На мен наскоро ми се наложи да приемам антибиотици и хомеопатът ми каза, че ще ги изчистим при следващото ми посещение. Логично е даможе да се направи същото и с хормоналните препарати. Така или иначе, трябва да изчакаш 3 ден за да си пуснеш хормоните за изследване, а ти не знаеш кога ще е той :), добре е да уточниш и това с хомеопата, за да те има предвид за часа, който ще можеш да си запишеш не по-рано от тези 3 дена (когато вече ще си наясно кога ще ти е денят на излседване и готови резултати, с които да отидеш при хомеопата). Успех!



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: djazmin]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 19:48



Препоръчвам ти Д-р Иван Кръстев от Александровската болница. Излекувал е десетки случаи като твоя и на шега казва, че е 'баща' на много бебета. Не е хомеопат, а ендокринолог. Много е добър.
Ако имаш въпроси към мен - sweety_tony@yahoo.com



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Toni]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано04.01.07 14:27



Аз лично мога да кажа, че от хомеопатията все още полза не съм видяла. Втори месец проследявам овулация, този месец фоликулите ми даже са по-малки от предния път и не растат, ама никак!

. Лигавицата ми никаква я нямаше. Едва на 24 ден е леко удебелена, което значило, че ще имам МЦ, но не и ову преди това :( Увеличиха ми потеницята на фоликулина, но изобщо не съм сигурна дали съм за това лекарство. А времето си лети...



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Автор-=- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 21:00



Месечинке, а преди тези 2 месеца с хомеопатия колко време си се лекувала с алопатия и какъв беше ефектът.
Защо повечето пациенти смятат, че хомеопатията е вълшебна пръчка и всичко се намества за 1-2 седмици. На всеки организъм му трябва различно време за адаптация. Хормоналният дисбаланс - също. Така че е по-добре да се съветваш с хомеопата си.





Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: -=-]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано05.01.07 11:30



Знам, че е необходимо търпение, но алопатични медикаменти не съм приемала от март 2006 г, като изключим приема на дуфастон за 10 дена през септември. А и гинекологът ми настоява да регулира цикъла ми с контрацептиви, а аз все отказвам.



Тема Re: Проблем с хормонитенови [re: Mese4inka]  
Авторkaти (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:08



мисля че искаш твърде бързи успехи, септември не чак толкова отдавна , аз когато започнах лечение не бях пила хормони от 2год. и въпреки това ми трябваха няколко цикъла за да вляза в норма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.