Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 29.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Лечение на кистинови  
АвторБeдa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 10:20



Здравейте,

За колко време според Вас може да изчезнат кисти в гърдите с помощта на хомеопатично лечение? Възможно ли е за месец да се случи? Важно ми е като информация, за да знам да лягам ли под ножа или първо да опитам с хомеопатия...



Тема Re: Лечение на кистинови [re: Бeдa]  
Автор doko_mimi (новак)
Публикувано21.11.06 10:34



Много ясно че трябва да опиташ с друго преди ножа, с него никога не е късно. По принцип кистите са доброкачествени образувания, така че както могат да растат, така могат и да намаляват. Непременно опитай с хомеопатия, мисля че ще ти помогне.



Тема Re: Лечение на кистинови [re: Бeдa]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 23:26



Ooo, съмнявам се за 1 месец да изчезне. Все пак зависи и от кистата де.

А и някои специалисти препоръчват да не се махат, освен ако не растат.



Тема Re: Лечение на кисти [re: Бeдa]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано22.11.06 02:56



Възможно е, но може и да е нужно повече време. Защо толкова бързаш? Не виждам за какво за киста ще се оперираш-от това не се умира.

Хомеопатията лекува, а не премхава. Това на практика значи,че с хомеопатия не просто ще изчезнат кистите, но ще бъде излекувана склонността на организма да образува кисти. С хирургия, тези кисти ще бъдат махнати, но няма да бъде премахната склонноста на тялото ти да си ги прави.

Само намери КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и не антидотирай лекарството. Прочети горе в заключената тема за антидотирането.

успех





Тема Re: Лечение на кистинови [re: Бeдa]  
Автор lavdi (непознат)
Публикувано22.11.06 09:26



Здравейте,
И аз също имам фиброаденоми в гърдите и посещавам класически хомеопат. За момента (около 2 месеца), нямам подобрение, а напротив, даже след последния прием на лекарство, симптомите ми се засилиха, т.е. усещам болка в областта на кистите и напрегнатост. Дали това е признак, че лекарството действа в правилната посока или напротив, по-добре да говоря с хомеопата си за смяна?



Тема Re: Лечение на кистинови [re: lavdi]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано22.11.06 14:55



Никой в нета не може да знае това. Не карай хомеопата си да прави нещо конкретно-да сменя или да не сменя, а просто му давай информация за това, какво се случва с теб и го остави да решава.

Важно е също как се чувстваш като цяло-как ти е настроението, имаш ли енергия, как спиш и т.н. Обадио се на хомеопата си и ми кажи какво става.



Тема Re: Лечение на кистинови [re: lavdi]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 01:28



И аз имам и се лекувам при класически хомеопат, но засега няма резултат. Бавно стават тези неща


Важното е да се следят успоредно при мамолог!

А за болката- може и да си въобразяваш или просто да е съвпадение. Мен така 1 месец ме боляха супер много, та чак се уплаших.
Просто сподели с хомеопата си, той ще прецени.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.