Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 18.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Вредата от ваксините - статии на Българскинови  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано17.08.06 10:28



Щастлива съм, че вече има (и ще има все повече) информация и на български, за вредата, която нанасят ваксините. Преведен е и филм на същата тематика, който скоро ще бъде пуснат по торентите.
Надявам се скоро правителството ни да узрее и за идеята - ваксиниране на децата по желание на родителите, както е в цивилизованите страни.

я темата със статиите, следете я често.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Svet1]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.08.06 15:29



Мерси! Като пуснат филма, кажи кой е да го видим.



Mens agitat molem



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ease]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано17.08.06 15:41



Съмняваш ли се, че ще пропусна :)



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Svet1]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 12:31



Аз не съм много сигурен, че съм разбрал правилно, но останах с впечатление, че сте чели книгата на А. Гълъбов "Световната конспирация срещу здравето", а сега сякаш за първи път ви попадат такива материали ито преведени на български - и то точно за ваксините.
Ако някой не се е запознал с тези материали и иска да прочете нещо - мога в електронен вид да изпратя както само извадки от книгата, отнасящи се само за вяксините, така и цялата книга. Неудобството е, че ако не можете да си го разпечатате ще трябва да го четете на екран.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Svet1]  
АвторFizik (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 12:33



Dobre de, kajete mi vse pak - homeopatijata nali ne e nauchno priznata? Na men mi zvuchi nerazumno edno lekarstvo da lekuva, kato defakto ne sudurja i edna molekula ot veshtestvoto. Spored men tuk se razchita samo na principa na placebo efekta.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Fizik]  
Автор kaspo (непознат)
Публикувано18.08.06 14:06



Щом си физик,най-лесно ще разбереш действието на хомеопатията.Има книга на големия съвременен хомеопат Георгиус Витулкас - Науката хомеопатия.Има я на Чаталджа13-в хомеопатичната аптека.Прочети я,интересна ще ти бъде.Всичко е много логично.Има добри хомеопати-физици.Да ти се обясни с пет думи е несериозно.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Fizik]  
Автор A_q (новак)
Публикувано18.08.06 15:47



Факт е, че лекува, а за плацебо ефекта за пореден път ще напиша - как може да се внуши на едно няколко месечно бебе да излезе от острото си болестно състояние с 2 капчици вода? Това се е случвало на детето ми нееднократно.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: A_q]  
АвторFizik (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 22:57



Ne znam kakvo e stanalo s deteto ti, no men me interesuva, priznato li e ot naukata ili ne!



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Fizik]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано19.08.06 02:35



науката не признава,че земната пчела може да лети, но тя си лети и пет пари не дава за признанието на науката



науката не е обяснила как дества хомеопатията, но е неоспоримо,че действа

ако искаш -хвани се да докажеш как става-ще спечелиш милион долара/има обявена награда/ и поне Нобелова награда

Mens agitat molem



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Fizik]  
Автор A_q (новак)
Публикувано19.08.06 14:58



Знаеш ли колко ми дреме за становището на науката, след като с хомеопатия съм му спестила толкова сериозни антибиотици, сироп за астматици, от който се получава сърцебиене и се натрупва в черния дроб и още един куп химияс вредни странични ефекти! И всеки път му действа мигновено и много по-бързо, от колкото очаква педиатърката, която си мисли, че детето пие изписаните от нея химии!
Не се е случило еднократно и не се е случило само на нас, така, че не е и съвпадение.
Аз от алопатията съм страдала много, а от хомеопатията никога не съм имала странични ефекти и винаги само ми е помагала, да не съм луда да избера първото?! Какво като го е признала науката, след като за да ти помогне, едновременно неминуемо и вреди и трови?!

Редактирано от A_q на 19.08.06 14:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.