Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 30.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема лекува ли хомеопатията рак  
Автормeли (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 18:01



това ми е въпроса в прав текст



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: мeли]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано03.10.06 19:03



Зависи от рака.Рак на гърдата се лекува доста лесно, както съм чувала от известни хомеопати. Има шанс и за други видове, но разбира се, гаранция не може да се даде.Консултирайте се с някой, който се занимава с това. Доколкото знам Др. Калина Костова се занимава с рак, може да се свържете с нея да я питате какво ще каже за конкретния случай. Мисля, че е в Едикта.

Mens agitat molem



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: ease]  
Авторtnt (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 13:54



А какво ще кажете за рак на яйчника? След отстраняване на тумора,на всички генитали и провеждане на химиотерапия /превантивна/ мога ли да предприема нещо с хомеопатия? Страховете ми са ако не се улучи лекарството дали няма да стане по-лошо. Преди да знам, че тумора е злокачествен се лекувах с хомеопатия без резултат. Хомеопатът ми каза че не имало ефект, защото принципно сме лекували киста. Но за тумор лечението е по-различно. Предварително ви благодаря.



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: мeли]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.11.06 14:07



хайде помисли логично и после сама си отговори.



Facta, non verba!


Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: tnt]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано14.11.06 14:35



Не мога да кажа нищо. Обади се на хомеопат с опит в лечение на ракови заболявания.

Успех!



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: ease]  
Автор kaspo ()
Публикувано14.11.06 14:48



Колкото и да е странно на всички наши противници-да !Хомеопатията лекува рак!Малко са ентусиастите,които се захващат,обаче, с тази съвсем не лека задача!Ако се интересувате,пишете ми на бележка.

Редактирано от kaspo на 14.11.06 14:49.



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: kaspo]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 17:02



Пощенската ти кутия ще се препълнил. Спести си малко писане и ни кажи с какви видове рак имаш успех.





Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: me]  
Автор kaspo ()
Публикувано14.11.06 19:31



За пощенската ми кутия не съм убедена!А и аз не съм много навита да се захващам с това.Не че не съм имала успех,само че въпросът не е коректен.Тук се лекуват пациенти,а не видове рак.Сигурно за много хора това е все едно,ама не е.При едни може да се излекува и рак на бял дроб,а при други-да не може и рак на кожата.Зависи както от пациента,така и от стадия.При всички случаи-има облекчение.Има един колега,който непрекъснато се занимава с ракови пациенти и има страхотни успехи.Той не би искал да срещне по форумите координатите си!Това е



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: kaspo]  
Авторgostenka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 15:39



може ли някой да ми даде координати на Калина Костова?
благодаря



Тема Re: лекува ли хомеопатията ракнови [re: Last_Roman]  
Автор kaspo ()
Публикувано27.11.06 16:15



Когато фактите говорят и боговете мълчат!Предпочитам да вярвам на очите си,а не на отживели предрасъдаци.Освен това ,всики индивид си има свой критерий за логично мислене и той е строго индивидуален.Така че,логично разсъждавайки,съвсем отговорно заявявам - да,ракът може да се излекува,но...не винаги!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.