Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 07.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ;))]  
Автор И. ()
Публикувано18.10.06 08:55



Айде ти пък ми кажи дали на тебе ти е ясно как се изгражда имунитета.

Щото аз не знам механизма , но знам от какво се руши. Имам личен от постваксинални реакции. Дъщеря ми навремето изкара заушка с гнойна ангина след ваксината. И не само това, поредица от пневмонии като следствие. Едната със сигурност след реваксинация, забележи, на 2 ваксини еднивременно! Що за извращение е това!?

А колко деца има, които правят реакция след около месец, и никой не свързва това с причината, особено ако тя е с грипоподобни симптоми. Колко от родителите имат достатъчно информация за това, какво трябва да следят?

Хаде дай ми статистики на боледуващите, и тези от тях, които имат трайни последици от подобни болести, при условие, че не са ваксинирани. И другата страна - на тези, които са ваксинирни. ..какъв процент не боледуват от тези болести, и колко от тях имат трайни увреди от това. Нека да сложим нещата на кантара, а не да се ползваме от измислените популистки убеждения на медиците.

Абсурдно е да се смята, че ваксините са категорична превенция! Толкова много случаи има на ваксинирани хора, които въпреки всичко се разболяват. Да не говорим, че все още има ваксини срещу болести от миналия век, които отдавна не представляват реална заплаха. И някои от тях са изключително опасни - като коклюша да речем. Защо децата ни продължават да се ваксинират с тях???

И кое му е по-евтиното, че не мога да разбера. Да ти съсипят нормалната защита на организма, за да те предпазят от 1 точно определена болест, което не дава абсолютна гаранция? Каква е вероятността да се разболееш точно от нея, а не от някаква нейна разновидност, както се е случило при твоята позната. Ами само си помисли - един здрав човек никога не би се поддал на каквито и да е болести, освен ако няма предразположение. А точно такива причини като ваксините, потискали нормалния имунитет в поколения наред, са причината за голяма част от наследствените предразположения. Другото са "излекуваните" от медицината хронични болести! Но това няма за какво да ти го казвам, човек който идея си няма от хомеопатия, най-вероятно ще пренебрегне факта, че те се ЛЕКУВАТ.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ;)))]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано18.10.06 11:38



Хич и не ме скъпосвай

Като толкова се възхищаваш на ваксините и ти е промит мозъка до пълно изкуфяване, бий ги на тебе и на децата си и на цялата си рода до девето коляно ако щеш. И не се бой от нас неваксинираните, ти нали си!
И няма ли кой да ти тури един БАН на тебе, че ми разваляш хубавия ден с тъпите си постове.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: honey13]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 13:36



protiwogripnite vaksiniосвен на базата на миналогодишните се правят и въз основа на тези които се очакват да върлуват и през таз година, т.е. опасенията ти са напразни.......друг е въпроса че гр.вирус си е доста опърничав и си мутира непрекъснато;))))),но никой не твърди че борбата с него е лесна, а за щетите от евентуална пандемия....не се съмнявай 4е ще са огромни



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: honey13]  
Автор;)) (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 13:41



защото в род.дом са ги ваксинирали с това;))))
а срещу хепатит Б съм се ваксинирал и аз,срещу 60 лв. може да го направи всеки, освен това е безплатна за рискови групи, социални работници и здравни такива;))))
предполага се че ваксината срещу Ц е възможно да действа и срещу Б
много сегменти от антигенната структура на двата подтипа са идентични
..освен това не съм сигурен че има ваксина точно срещуЦ



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Svet1]  
Автор;))) (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 13:50



давай го по-спокойно,
ако модератора прецени 4е съм нарушил някое правило, ами тогава нека ме банне
по-скоро ти си за бан с личните нападки и забележки от какъв генетичен материал сам се появил аз(ако паметта ти е къса, просто се върни няколко поста по-нагоре)
аз си изказвам мнението, никого не обвързвам с него...освен това имам мозък-пера си го, като се сдобиеш и ти с такъв-прави си го каквото щеш
....сега да не се ядосаш пак, 4е...отиде ти хубавия слънчев следобед;))))
освен това"скъпа" е само обръщение...и то снизходително...към тез дето още нямат какво да перат....щот са им чисти като tabula raza.....



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ;))]  
Автор ease ()
Публикувано18.10.06 17:30



ваксина срещу хептит С няма

ако си измислил такава, съобщи на световната общественост-ще се прочуеш



и не-ваксини срещу един вид хепатит не действат срещу друг вид



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Svet1]  
Автор ease ()
Публикувано18.10.06 17:34



спокойно де...що се ядосваш. Остави го да си говори с нас....Всеки си има право на мнение.

п.п. не бих го баннала, но сега и да искам не мога.Дира ми скапа регистрацията и ми хвъркнаха модераторските права на кино.Чакам админът да ми ги върне.



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ;)))]  
Автор ease ()
Публикувано18.10.06 17:37



дръж се прилично, моля



и избягвай снизходителните обръщения-не са проява на добър тон



Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: ;)))]  
Автор Hamaelleon (Hamaelleon)
Публикувано18.10.06 22:46



Не разбирам защо лекарите след като се дипломират забравят елементарни неща.. ето това "Ами само си помисли - един здрав човек никога не би се поддал на каквито и да е болести, освен ако няма предразположение" (на И.) си пасва с това, което сме учили по патофизиология; ако си бях в София щях да цитирам направо учебника.. И да живееш с болен от туберкулоза, ако си ЗДРАВ, просто няма от какво да се притесняваш. Да си ваксиниран обаче не означава, че си здрав или предпазен, това е моето мнение..

Въпросите ми са следните:
Какви вакцинации имаш?
От какво си боледувал(а)?
Не дай Боже!!!!!! обаче, ако ти или децата ти попаднете в тази група на уж непричинените от ваксините щети.. как ще реагираш, как ще се чувстваш в тази ситуация.. хората тук ти казват, че имат ЛИЧЕН опит с това.. заеби дебелите книжки и разпъването на локумите, всички сме или можем да ги прочетем, дай да си говорим по същество, т.е практически: какво ще направиш, ако ти бият някаква ваксина и тя ти докара (или на детето ти, опази Боже!!!) едно енцефалитче просто?! Ще приемаш ли, че си просто медицинска СТАТИСТИКА?!

www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Тема Re: Вредата от ваксините - статии на Българскинови [re: Hamaelleon]  
Автор Hamaelleon (Hamaelleon)
Публикувано18.10.06 23:01



Нещо да допълня.. прочетете това:



www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.