Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 25.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема мнение за Виолета Теневанови  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано05.03.06 00:16



Получих следната бележка:


От: lilly9
Получена: 04.03.06 21:14
лекувах сина си години при личен лекар-хомеопат д-р Гергана Георгиева.Вначалото бях много доволна, тъй като имаше добри резултати при хронични оплаквания, но при остри състояния подхождаше "на страх". Така стигнахме до хронифициране на отит. Трябва да уточня, че след лечение перфорираната тъпанчева мембрана се възстанови. Но около 2 години след началото на лечението д-ра ми обясни,че явно отита ще си остане хроничен. Тогава отидохме да се консултираме с д-р Виолета Тенева. Тя ни каза, че откакто се е запознала с "Теория на потискането" е преработила практиката си. Много се зарадвах най-накрая да срещна хомеопат, който да търси единственото лекарство, а не да ми обяснява, че пациента е като глава лук(с различни лекарства се стига до сърцевината). Помогна много на детето ми.



Реших да я пусна в клуба, понеже Виолета Тенева е в "черния списък", сложена от мен. След като се чуват позитивни отзиви за нея, и след като заявява, че е сменила подхода си, смятам,че е честно и справеливо да се чуят тези позитивни отзиви.



Mens agitat molem



Тема Re: мнение за Виолета Теневанови [re: Fire walker]  
Автор Hamaelleon (бЛиЗнаК)
Публикувано05.03.06 03:19



Да, това е движение в добра посока..
И някой ден, може би, някой хубав ден, въобще като модератор на тоя форум ще махнеш от раз всичката тая боза с черните и белите хомеопати?!

Я кажи, помниш ли, че преди две години ми препоръча да ида при един х., помниш ли.. е, кажи сега, той като не се справи за година и половина със случая ми.. разрешаваш ли публично да го класифицирам като "черен"..

Обсъдихте тук кого ли не, при условие, че те не са тук за да се аргументират и да се защитят.. много често добре започнат случай се проваля и от самите пациенти, но кой х. ще тръгне да се "кара" на пациента за това?! А пък пациентът като не знае какво е натворил.. ще дойде тук и ще каже, бе еди кой/еди коя си за нищо не стават..

Знаеш ли, и аз получавам от сайта отзиви за разни хомеопати.. ми кво да ти кажа, ето за един Гълъбов не чувам добри неща, ама хайде сега кажи, че човекът не е добър хомеопат?! И го сложи в черния списък..

Ако някой ще дискутира колегите си колко са кадърни или некадърни поне да не го прави анонимно.. така и баба може..

Точно гледам дневна и нощна стража и съм точно на вълна светли и тъмни



Тема Re: мнение за Виолета Теневанови [re: Hamaelleon]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано05.03.06 07:19



забелязвам напоследък промяна в картината ти-станал си склонен към безсмислени спорове и пререкания.Аз съм достатъчно натоварена в работата си от някакви истерични колежки, за да ми се занаимава безкрайно с обяснения на очевидното и тук. Ако не ти отговоря, да знаеш,че ми е писнало. Сега обаче, ще ти отговоря:

1.Първо оревахте орталъка да направя черен списък и аз направих.Идеята не беше моя. Сега пък -що не съм го махнела...Не може да се угоди на всички, за това както е сега- така ще си стои. Който не иска-да не го чете, а който има добро мнение за споменатите хомеопати да го напише, няма да го изтрия.Даже както виждаш, публикувам бележка за Тенева, кяото самата аз съм споменала в темата с черния списък.

2. Относно неизлекувалия те хомеопат-прочети ВНИМАТЕЛНО и се опитай да осмислиш началният постинг на "черния списък".Там е казано ясно, че спсъкът не е за оплаквания от рода на "този хомеопат не ми помогна, и за това искам да го включа в списъка на некадръните", а е за оплаквания от безотговорност, неетичност, нелоялност и прочее недопустими за професионалист видове поведение. Ясно е,че гаранции за излекуване никой не дава. Мен са ме лекували супер известни индийски хомеопати с нулев успех-значи ли това, че трябва да ги включа в списъка?

Друг е въпросът ако имаш оплаквания от въпросния хомеопат, които рефлектират професионалното му поведение.Аз не съм ничий адвокат или прокурор и ако нещо не ти харесва винаги можеш да го напишеш тук.

Никой не е включен в списъка, доколкото има списък, защото не е помогнал някому.

Така,че драги ми Хамелеончо, преди да се отдадеш на чесане на език/пръстчета да защитаваш някакви тези, замисли се има ли какво да защитаваш.

Mens agitat molem



Тема Re: мнение за Виолета Тенева [re: Fire walker]  
Автор Hamaelleon (бЛиЗнаК)
Публикувано05.03.06 14:31



Струват ти се безсмислени спорове и преракания може би, защото те касаят.. или защото не ти изнасят.

1. Аз лично никога не съм искал черен списък и не съм го намирал за необходим или смислен. И си изразявам личното мнение, което си е непроменено в това отношение от достатъчно дълъл период време.

2. Всичко е много, много относително.. Ти не си попаднала случайно при Тенева и не случайно тя ти е сторила това, за което пищиш публично и я изкараваш не знам каква си непрофесионална некадърничка.. всъщност изобщо не я познавам, а казвам, че по принцип, когато се води публичен диспут по някаква тема, логично е да се очаква и двете страни да са на линия..
За другото, което си споменала в "2.", разбрах.

За това, че си мислиш, че си чеша езика.. какво да ти кажа.. твоя си интерпретация.



Тема Re: мнение за Виолета Теневанови [re: Hamaelleon]  
Автор Излekyвaнa (непознат )
Публикувано20.03.10 01:18



Здравейте,
искам да изкажа своето мнение за д-р Виолета Тенева.Единствено тя ми помогна да се излекувам от досадна и неприятна уртикария.При друг хомеопат не съм ходила,просто защото не се наложи.
Благодарна съм й и ми е неприятно да чета такива неща.В крайна сметка както при традиционната медицина,така и при хомеопатията,доктори валяло така че като не ви устройва при един,отивате при друг.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.