Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 11.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Гризане на ноктинови [re: honey13]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано20.03.06 12:08



добро дете е
и сговорчиво, за разлика от батко си, който е голям индивидуалист и се развива по собствен график . май добре ще си паснат с твоята госпожица

а иначе и аз познавам хора, които продължават да си смучат палеца в зряла възраст и аз като тебе ужасно съм се притеснявала от това. обаче изчетох сума статии в нет-а и изводът, до който стигнах е, че ако ползвам "насислствени" методи е по-вероятно да задълбоча проблема вместо да го реша. между другото статистиката показва, че едва 5 % от децата продължават да си смучат палеца след 6-7 година и то над 60 % от тях са били "отказвани" преди това със сила.



Тема Re: Гризане на ноктинови [re: danii]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано27.03.06 21:28



И аз не съм привърженик на насилствените методи, както и на психотерора... За това гледам всичко да е со кротце, со благо, но понякога направо изпушвам. Особено като я гледам с тоя палец в устата. Но и тя е много самостоятелна (като вашия батко) и се надявам, че скоро ще отмине този период. Като се замислям сега ми се струва, че ще трябва да й дам някоя от есенциите за безпокойство. Мда, добра идея
А вие ходихте ли при Мария?



Тема Re: Гризане на ноктинови [re: honey13]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано28.03.06 10:25



не, но си поговорихме
тя беше толкова шашната, като я питах ти, каза от къде знаеш? казах и че в нет-а чуруликат едни птиченца

между другото след 40 дневна пауза с палеца имаме отново активност (вече 5 вечери) не можах да разбера, какво се е случило..... разпитвах бабата, но не открихме никакво събитие, което да е провокирало смукането. през деня въобще не го лапа, само когато му се доспи. това, което ме притеснява обаче е, че започна да се крие , а никога не го е правил преди..... единственото, което ми хрумва, е че е осъзнал (най-накрая) че това е "забранено" и сега иска да види как ще реагираме. Напоследък влязохме във фазата на тоталното отрицание - ако искам да си легне, трябва да кажа - Ники няма да спи днес; ако искам да го накарам да стане сутрин - трябва да декларирам, че той днес цял ден ще лежи
ех, деца .................

и да не забравиш да пишеш как действат "адксите" бахови смеси върху вредните навици

Редактирано от danii на 28.03.06 10:40.



Тема Re: Гризане на ноктинови [re: danii]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано28.03.06 10:43



А аз изрично й се обадих да я питам дали мога да й давам телефона...
Това с отрицанието ми е до болка познато - Рали така прояде лук и чесън Не че съм искала да яде, ама като й казах "йок, няма да ги ядеш" да видиш с какво настървение им се нахвърли
Добре де, ти защо не си купиш есенциите и сама да си забъркваш комбинациите?
Тук е момента да похваля Хамелеона - качил е 2 много хубави книги в нета, ето адреса:



Редактирано от honey13 на 28.03.06 10:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.