Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 07.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема бял списък на хомеопатитенови  
Авторaидa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 21:45



Моля, който е доволен от лечението си да сподели тук впечатления. Така всеки ще може да се ориентира кой лекар с какви случаи има опит.Информацията е ценна!



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Автор chiita (понякога добра)
Публикувано07.01.06 15:29



За разлика от "черния" списьк ,този седи вече втори ден празен!??
ЗАщо е така ?
Народопсихология или нещо друго?



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Авторaida (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 17:11







Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Автор alexp (;-))
Публикувано07.01.06 19:23



Екатерина Чамурлийска



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: alexp]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 19:31



Хехе, то така всеки може да изреди няколко имена. Дай малко подробности- за какви проблеми ти е помогнала и др.



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 19:39



Аз се лекувам от 9 месеца при Д-р Стоименова. Засега съм доволна, въпреки че хроничният ми проблем (автоимунното заболяване на щитовидната Тиреодит на Хашимото) е трудно да се каже на какво ниво е. Когато съм имала остри състояния, съм се обаждала- винаги се е държала любезно и е помагала. Тях съм лекувала успешно, косопадът (следствие от щитовидната най- вероятно) засега е нямалял.

Остават още много проблеми за решаване/ лекуване (странно за човек на 20 години ) и се надявам Д-р Стоименова да се върне по- скоро.



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: alexp]  
Автор Hamaelleon (бЛиЗнаК)
Публикувано07.01.06 20:01



бъх, прихнал зайо байо и почти се смрял от смях, дали му три гранулки и го вдигнали на крака за миг.. нашия се погледал, попричесъл и почнал: са, най-брите хомеопати тъдява са: дедо ми Азурко от село Газурко, баба Геца, дет е леля на Васко Кеца, чичо ми Симон, дето кара камион, чичо Хал дет го сгази самосвал.. така е кат не си гледаш в пътя.. вучо Патиланец с оня златен ланец, тати ми Кюфте дет намери златното гърне и мама ми Пържола дет е вечно гола.. добре, че нашите не ме четат, че инак просто упражнявам спонтанност.. и то кво да направя, от празна кратуна кво друго да излезе..

Пък и не виждам смисъл да пиша сериозни неща, щото темата ми е несериозна.
Ма хайде, са найш ко ша направя. Ей тука ще си плесна имената на сичките преподаватели, че и с контакти.. и тъй като за мен няма черно и бяло, смятам, че всичките имат право да са тук..
(Това може да се окаже кофти идея впоследствие всъщност, но как да разбера преди да го направя..)

Правим ли го? Правим го

Не, явсъщнсот без телефони, че не може така.. но поне като имена..

Доц. Станка Михалкова
Валентина Янкова
Нели Стефанова
Нели Спасова
Румяна Йончева (ако ства дума за домашни любимци - тя е!)
Камелия Попова
Екатерина Чамурлийска
Маргарита Горанова
Паулина Генчева
Феодор Дечев (Пазарджик)
Георги Чапалов
Лилия Димитрова

Това са от Хомеопатичното общество, влизате в сайта:

и на контакти, вземате телефона, обаждате се, обяснявате, че търсите хомеопат и това е.

От Едикта са Калина Костова и Дора Пачова.. мисля, че имаше сайт на Едикта и там сигурно има телефони.

От Анхира не знам, някой друг да каже, и за Марио също.

За другите градове също не знам.

Сега се сетих, за Румяна Ненова получавам добри отзиви..

Сигурно изпускам доста, които знам, като се сетя пак.



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Автор smilei (непознат)
Публикувано08.01.06 22:05



От април 2005г. аз и някои от близките ми се лекуваме при д-р Марияна Райчева от Ст.Загора.С всичките ни здравословни проблеми досега се е справяла успешно.Препоръчвам я на всички.



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: aидa]  
Автор Hamaelleon (бЛиЗнаК)
Публикувано08.01.06 22:33



Тя ли е дето работи във как се казваше онази високата сграда до булеварда 9 септември? И дето взима по 50 лева? Интерсува ме как ви дава лекарствата.. ако е тя де.. в какви потенции и по колко пъти?



Тема Re: бял списък на хомеопатитенови [re: Hamaelleon]  
Авторkoя ли (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 10:00



Всичките имена са ти преподавали или са ти помогнали? Ние, простите пациенти обикновено търсим мнение за хора, които са ПОМАГАЛИ, А това означава ЛИЧНИ впечатления на пациенти.
За Янкова, която си включил в списъка, например, имам само негативено опит, за 1 година не само, че не ни помогна, а и не каза "Не мога да се справя". Разбира се, не всеки хомеопат може да се справи с всеки пациент, въпросът е да си даде сметка за това и да бъде честен с пациентите си...
Тъжен е фактът, че никой не прибавя имена в тоя списък, дано да е поради невлизането в клуба на успешно лекуваните пациенти, а не по други причини...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.