Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 26.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема проблем със секса  
Авторнaиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 15:49



Здравейте,

През последните около 2 месеца често влизам тук, защото започнах хомеопатично лечение на проблем с щитовидната жлеза и алергия. Харесвам си хомеопата, наистина има резултат, като че ли на това ниво проблемите ми са овладяни. Наясно съм, че не съм излекувана изцяло, но нагласата ми е силно положителна, което, както разбирам и от темите в този клуб, е доста важно.
Както казах и по-горе, наистина съм доволна от хомеопата си, но не смея да го питам за един проблем, който за мен е доста сериозен. Срам, не срам, ще кажа Проблемът ми е, че ми липсва желание за секс. Живея от няколко години със страхотен мъж, връзката ни е пълнокръвна, много го обичам, но откакто се разболях от тази тъпа жлеза много рядко правим секс. За да опиша нещата добре, ще поясня, че аз наистина го харесвам всякак, тоест не ми е омръзнал, нямаме тежки и неразрешими проблеми, естествено караме се понякога, но за ежедневни неща - нищо сериозно. Единствено с него се чувствам спокойна и дълбоко поемаща дъх, но желанието го няма. Мисля, че става ясно, че за мен това е проблем, защото не съм пуритан и искам да живея пълноценно с човека до мен.
Моля помогнете ми, дайте мнение



Тема Re: проблем със сексанови [re: нaиcтинa]  
Авторaмилaзин (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 18:54



не мога да ти дам решение... но ще ти кажа за мен: като започнах да пия лекарството, което ми препоръча хомеопата, либидото ми се повиши значително... всъщност ситуацията смятам че при мен се нормализира, защото преди това нямах никакво желание. би трябвало постепенно да се оправят нещата щом ти е дал правилното лекарство.



Тема Re: проблем със сексанови [re: нaиcтинa]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано03.01.06 19:45



Не трябва да премълчаваш подобни проблеми от хомеопата си. Те също влизат в картината на подходящото за теб лекарство, по този начин ще ти бъде определено по-точно лекарството.



Тема Re: проблем със сексанови [re: Svet1]  
Авторнaиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 20:40



Благодаря ви много!
Наистина се чувствам малко некомфортно да говоря за това с хомеопата си, но в крайна сметка ще взема да ви послушам. Така де, нали все пак става дума за мен и за физическото ми и духовно здраве . Силно съм благодарна, защото като още някой ми каже, че е добре да споделя и се чувствам по-спокойна, а не като някакъв идиот, който засипва хомеопата си с интимни подробности



Тема Re: проблем със сексанови [re: нaиcтинa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано04.01.06 04:10



Не се притеснявай, кажи на хомеопата си. И той е човек/човечка и със сигурност е изпитвал нещо подобно все някога в живота си. Човек си мисли,че на никой друг не се случват такива неща, а всъщност се случват на всички ни.Точното лекарство трябва да помогне и на това.

Mens agitat molem



Тема Re: проблем със сексанови [re: Fire walker]  
Авторнaиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 09:33



Благодаря, отново !
Дано да помогне, защото наистина смущава нормалния ми живот и то с човек, който си заслужава.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.